POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Ymmmm...
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 3 Czerwiec 13, 21:58   Ymmmm...

Tak właściwie, jak Conquest odszedł, to co będzie z PBF'em?
Kto się nim zajmie?
Kto poprowadzi go do rozwoju?
Znowu będzie zapuszczony?

Niech tt22(aka PokeMan) w końcu zainteresuje się forum, a nie odkopywaniem tematów, bo zostawienie tego wszystkiego od tak doprowadzi do stanu zapuszczenia...

Dlatego proszę o Opiekuna PBF'u, co zaopiekuje się tym działem, a nie... troszkę mnie to wkurza, że ten dział zawsze był tak jakby... no... olewany ostatnimi czasami...

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 4 Czerwiec 13, 18:33   Re: Ymmmm...

Afil napisał/a:
Tak właściwie, jak Conquest odszedł, to co będzie z PBF'em?


Będzie sobie istniał.

Afil napisał/a:
Kto się nim zajmie?


Nie wydaje mi się, że potrzebna jest konkretna osoba do rządzenia nim. Jeśli każdy MG będzie pilnował sam siebie, to wszystko powinno być w porządku do mojego powrotu.

Afil napisał/a:
Kto poprowadzi go do rozwoju?


Planowałem duże reformy PBFa na lipiec 2013, zobaczymy czy czas pozwoli.

Afil napisał/a:
Znowu będzie zapuszczony?


:chory:

Afil napisał/a:
Niech tt22(aka PokeMan) w końcu zainteresuje się forum, a nie odkopywaniem tematów, bo zostawienie tego wszystkiego od tak doprowadzi do stanu zapuszczenia...


Zgadzam się.

Afil napisał/a:
Dlatego proszę o Opiekuna PBF'u, co zaopiekuje się tym działem, a nie... troszkę mnie to wkurza, że ten dział zawsze był tak jakby... no... olewany ostatnimi czasami...


Dział nie był olewany, tylko zarządzany racjonalnie w stosunku do popularności gier typu PBF i ruchu na forum.

Co do Opiekuna PBFu - nie moja rola.

Ostatnio zmieniony przez Conquest 4 Czerwiec 13, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Czerwiec 13, 14:34   Re: Ymmmm...

Conquest napisał/a:
Afil napisał/a:
Kto się nim zajmie?


Nie wydaje mi się, że potrzebna jest konkretna osoba do rządzenia nim. Jeśli każdy MG będzie pilnował sam siebie, to wszystko powinno być w porządku do mojego powrotu.

Afil napisał/a:
Kto poprowadzi go do rozwoju?


Planowałem duże reformy PBFa na lipiec 2013, zobaczymy czy czas pozwoli.

Afil napisał/a:
Znowu będzie zapuszczony?


:chory:

Afil napisał/a:
Niech tt22(aka PokeMan) w końcu zainteresuje się forum, a nie odkopywaniem tematów, bo zostawienie tego wszystkiego od tak doprowadzi do stanu zapuszczenia...


Zgadzam się.

Afil napisał/a:
Dlatego proszę o Opiekuna PBF'u, co zaopiekuje się tym działem, a nie... troszkę mnie to wkurza, że ten dział zawsze był tak jakby... no... olewany ostatnimi czasami...


Dział nie był olewany, tylko zarządzany racjonalnie w stosunku do popularności gier typu PBF i ruchu na forum.

Co do Opiekuna PBFu - nie moja rola.


No właśnie, nie chodziło mi o twoją robotę, tylko czasy przed Tobą... kiedy PBF stał i się kurzył, a każdy miał go w dupie za przeproszeniem. Gdy objąłem stanowisko opiekuna, próbowałem coś zrobić, ale zostałem zwolniony z BÓG (o ile istnieje) wie jakiego powodu. No cóż, przebolałem to, że ciągle było to usprawiedliwiane jakimiś teoriami z kosmosu, ale troszkę mnie zabolało gdy nagle dostałem argument: Zwolnieni zostali wszyscy, a zostali tylko Ci zaufani.
Czy jakoś tak... ale nie o tym mowa, więc...

PBF był zapuszczony za czasów PokeMana... był i każdy to wie, potem się tym troszkę zajął, ale to za mało, no... i następnie odszedł. Potem ty się wbiłeś, zacząłeś coś robić, no i kuniec, odszedłeś.

Teraz właśnie zgłaszam się z prośbą, by cokolwiek tutaj się stało, jakieś zestąpienie, bo do kurwy nędzy, znowu będzie taki sam bajzel, a nawet gorszy.

Administracja olewa forum i tylko archeologuje od czasu do czasu.
MG mają w głębokim poważaniu to co się dzieje, choć pewnie nie... pewnie są tak straaaaasznie zajęci, albo obgadują to tylko między sobą. Potem się narzeka, że dział nie żyje... śmieszyć mnie to zaczyna =.=

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 6 Czerwiec 13, 16:34   

Dude... szkoła się kończy... ostatnie oceny trzeba zdobyć itd,itp i etc więc się nie dziw, że mg nie mają czasu na racjonalne spożytkowanie go na odpisy. Sam wiem zaniedbuje to, ale w ostatnim czasie nauczycieli chyba pogrzało. Posłużę się następnym wtorkiem - mam wtedy kart z maty, angola, woku, do tego spr z histy i odpowiedź z bioli. Jak chcesz coś zmienić w pbf - poproś Cona by Ci dał opiekuna.

Peace

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Czerwiec 13, 21:15   

Jest wiele rzeczy, można na którąś mniej poświęcić czasu...
A wiem o tym, że w większości przypadków ludzie mogą coś poświęcić, a tylko usprawiedliwiają się końcem roku.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper



Wiek: 27
Dołączyła: 05 Lis 2008
Posty: 1793
Skąd: Stettin an der Oder
Kontakt:
Wysłany: 6 Czerwiec 13, 21:37   

Teoretycznie to słyszałam, że ocenki nie są brane pod uwagę na studiach, więc... po prostu wyciągasz te przedmioty, które się kończą w danym roku - resztę wyciągniesz na spokojnie w przyszłym roku, a świadectwo ukończenia szkoły będzie śliczne <3 Zresztą - jakoś jeszcze wiążę koniec z końcem przy dwóch PBF-ach. Da radę? Da. Więc nie zwalajta wszystkiego na ocenki.

Czasu trochę jest, aczkolwiek teraz jest średnio okres, panuje rozluźnienie, zresztą, tak jest zawsze. Trzeba trochę poczekać, aż przyjdzie ten grubszy okres i tyle... chociaż rzeczywiście, administracja mogłaby się lekko zainteresować tym, że brak aktywności na PBF-ie jakiś jest ._. Albo przynajmniej wyznaczyć osobę, która by dała radę coś z tym zrobić.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]








Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 8 Czerwiec 13, 13:39   

Afil napisał/a:
Dlatego proszę o Opiekuna PBF'u, co zaopiekuje się tym działem, a nie... troszkę mnie to wkurza, że ten dział zawsze był tak jakby... no... olewany ostatnimi czasami...

Olewany przez MG i graczy. A co ma specjlalnego tam robić admin ? Sensownych odkopów się nie da tam zrobić.

Afil, naucz się, że wygodniejsze jest cytowanie selektywne, po fragmentach, bo cytowanie postu poprzedniego, to trochę głupie, a na forum.media2.pl nawet surowo karane.
Afil napisał/a:
Gdy objąłem stanowisko opiekuna, próbowałem coś zrobić

Ciekawe co... błagam, ale konkrety proszę.
Afil napisał/a:
ale troszkę mnie zabolało gdy nagle dostałem argument: Zwolnieni zostali wszyscy, a zostali tylko Ci zaufani.
Czy jakoś tak... ale nie o tym mowa, więc...

WTF ??
Afil napisał/a:
PBF był zapuszczony za czasów PokeMana... był i każdy to wie, potem się tym troszkę zajął, ale to za mało

Zapuszczony był ZAWSZE. Za mało, a co oprócz naboru może zrobić admin ? Założyć dzialik na bitwy, z którego NIKT nie korzystał ? Masz tę swoją Wyspę i winneś wiedzieć, że niewiele da się zrobić, gdy 99% zależy od ludzi.
Afil napisał/a:
Teraz właśnie zgłaszam się z prośbą, by cokolwiek tutaj się stało, jakieś zestąpienie, bo do kurwy nędzy, znowu będzie taki sam bajzel, a nawet gorszy.

Pierdolamento. Co się ma dziać ? Gdzie ten bajzel ? Wreszcie, podaj definicję bajzlu, bo eufemizmami się rzuca, ale konkretów ni huhu.
Afil napisał/a:
Administracja olewa forum

Administracja utrzymuje forum, olać to olał Raik. Ten new lay był zapowiadany od TRZECH lat.
Afil napisał/a:
i tylko archeologuje od czasu do czasu.

Nie obchodzą mnie aktualne wieści. Lubię rzeczy sprzed lat i o tym piszę. Czy ja krytykuję Wasze postępowanie, że żyjecie tylko tym co nowe, tak jak zwykli ludzi ? Szanujmy nawzajem swoje gusta.
Afil napisał/a:
Potem się narzeka, że dział nie żyje

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek narzekał na brak aktywności w PBF.
Byakurai napisał/a:
mg nie mają czasu na racjonalne spożytkowanie go na odpisy.

Odpisywanie w PBF to nie jest nic racjonalnego :D , bowiem ludzie za bardzo się w to angażują, odpisują co kilka godzin, wypalają się i odchodzą z PPS. Pełno takich sytuacji zarówno u nas, jak i na innych forach.

Inna sprawa, że teraz jest odwrotnie - za mało się angażują
Afil napisał/a:
Jest wiele rzeczy, można na którąś mniej poświęcić czasu...
A wiem o tym, że w większości przypadków ludzie mogą coś poświęcić, a tylko usprawiedliwiają się końcem roku.

Po prostu PBF ma niższy priorytet. A społeczeństwo biednieje, coraz więcej młodych idzie do pracy fizycznej, więc...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 8 Czerwiec 13, 16:45   

Dobra, pierd**** to, niech się dzieje wola nieba. Ode mnie PokeMan nawet nie masz co liczyć na pomoc i współpracę jeśli kiedykolwiek będziesz takiej potrzebował.
To tak ogólnie, a teraz:

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Dlatego proszę o Opiekuna PBF'u, co zaopiekuje się tym działem, a nie... troszkę mnie to wkurza, że ten dział zawsze był tak jakby... no... olewany ostatnimi czasami...

Olewany przez MG i graczy. A co ma specjlalnego tam robić admin ? Sensownych odkopów się nie da tam zrobić.

Może... dbać o to, by tak nie było? Tym się też powinni zajmować admini... lol...

PokeMan napisał/a:
Afil, naucz się, że wygodniejsze jest cytowanie selektywne, po fragmentach, bo cytowanie postu poprzedniego, to trochę głupie, a na forum.media2.pl nawet surowo karane.

Tutaj jest PC, nie ma tego nawet w regulaminie.
Co do samego cytowania, to często to robię, jak mi się chce...

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Gdy objąłem stanowisko opiekuna, próbowałem coś zrobić

Ciekawe co... błagam, ale konkrety proszę.

Oook, as your wish.
http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4456
http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4516
http://pokecollect.net.pl/viewtopic.php?t=4517

Reszty swoich pomysłów nie zdążyłem wprowadzić, gdyż zostałem zwolniony. O większości bardzo dobrze wie Conquest, z którym na ten temat rozmawiałem.

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
ale troszkę mnie zabolało gdy nagle dostałem argument: Zwolnieni zostali wszyscy, a zostali tylko Ci zaufani.
Czy jakoś tak... ale nie o tym mowa, więc...

WTF ??

Nie "WTF ??", a tak. Możesz poszperać w naszych kłótniach i tak dalej w poszukiwaniu podobnych twoich słów. Tak, gdzieś napisałeś słowa o identycznym znaczeniu, tylko nie byłem pewien jak je napisałeś, ale ja nie lubię odkopywać tak jak ty, więc pozostawiam to Tobie.

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
PBF był zapuszczony za czasów PokeMana... był i każdy to wie, potem się tym troszkę zajął, ale to za mało

Zapuszczony był ZAWSZE. Za mało, a co oprócz naboru może zrobić admin ? Założyć dzialik na bitwy, z którego NIKT nie korzystał ? Masz tę swoją Wyspę i winneś wiedzieć, że niewiele da się zrobić, gdy 99% zależy od ludzi.

Dlatego trzeba ich motywować do pracy, pokazywać, że coś da się zrobić, a nie olewać dział by było jeszcze gorzej. W tym dziale da się zrobić mnóstwo nowych rzeczy, ale ty jesteś tak oślepiony, że widzisz tylko możliwość nowego naboru? To jest głupie. Nie mamy opiekuna, a ty jesteś adminem, więc odpowiedzialność za ten dział jest na twoich barkach. Dodatkowo, zapuszczony był dlatego, że nikt nie przykładał do niego większej wagi przez jakieś 4-5 miechów, potem coś się zaczęło dziać, ale było za późno i taki stan rzeczy, z lekkimi skoczkami napięcia, się utrzymuje, a tak nie powinno być. Pokazuje to między innymi słaby poziom naszego forum, że skoro nie potrafimy nawet utrzymać PBF'u, co "każdy do niego gna", na jakimś poziomie, to wiesz :sliniak:

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Teraz właśnie zgłaszam się z prośbą, by cokolwiek tutaj się stało, jakieś zestąpienie, bo do kurwy nędzy, znowu będzie taki sam bajzel, a nawet gorszy.

Pierdolamento. Co się ma dziać ? Gdzie ten bajzel ? Wreszcie, podaj definicję bajzlu, bo eufemizmami się rzuca, ale konkretów ni huhu.

Bajzel, szajs - W kontekście mojej wypowiedzi jest to wskazanie na to, że dział jest opuszczony, MG się opierdalają, na odpisy trzeba czekać dość długo, a dodatkowo jeszcze temat stworzony na potrzebę wywołania jakiś... rozmów doczekał się odpowiedzi od człowieka, który odszedł? No właśnie, tak samo było za mojego opiekowania się PBFem, wszyscy mieli głęboko to co się działo w dziale, czy jakiś nowy temat, jakaś sprawa do obgadania. Zero inicjatywy ze strony MG.
Ma się dziać, ale to już wyjaśniłem, a raczej opisałem troszkę wyżej.

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Administracja olewa forum

Administracja utrzymuje forum, olać to olał Raik. Ten new lay był zapowiadany od TRZECH lat.

PRZEKŁADASZ ARCHEOLOGIĘ PONAD UTRZYMANIE FORUM W TERAŹNIEJSZYCH NORMACH!
Teraźniejsze normy - Epitet mający na celu zwrócenie Ci uwagi na to, że pisanie Newsów o pokemonach, utrzymanie PBF'u na jakimś poziomie, normalne utrzymywanie kontaktu z użytkownikami, jakieś cosie, mające na celu zachęcenie ludzi do wchodzenia na nasze forum... jest też twoją pracą... kiedy nie masz ludzi pod sobą, którym musisz to zlecić.
Tak, TRZECH, ale jest... w sumie, to tylko zmiana kosmetyczna, która za bardzo na liczebność ludzi na forum i ich aktywność nie wpływa.

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
i tylko archeologuje od czasu do czasu.

Nie obchodzą mnie aktualne wieści. Lubię rzeczy sprzed lat i o tym piszę. Czy ja krytykuję Wasze postępowanie, że żyjecie tylko tym co nowe, tak jak zwykli ludzi ? Szanujmy nawzajem swoje gusta.

No ok, ale nie przekładaj tego nad to, co się dzieje teraz... utrzymuj to... znaczy... archeologuj sobie, ale ważne jest też to, by reszcie, która jak widać woli teraźniejszość, to forum nie śmierdziało jak żywe archiwum. (Żywe archiwum już powinieneś wiedzieć co znaczy)

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Potem się narzeka, że dział nie żyje

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek narzekał na brak aktywności w PBF.

Bo masz go głęboko w poważaniu i nigdy nie zwracałeś uwagi na to, że za czasów, kiedy pierwszy raz byłem MG, to odpisy leciały w niecałą godzinę. Może nie były wygórowane, ale to była aktywność. Teraz jest jakość, ale większość MG uważa, że jak dają lepszą jakość, to mogą odpuścić sobie szybkość odpisów.

PokeMan napisał/a:
Byakurai napisał/a:
mg nie mają czasu na racjonalne spożytkowanie go na odpisy.

Odpisywanie w PBF to nie jest nic racjonalnego :D , bowiem ludzie za bardzo się w to angażują, odpisują co kilka godzin, wypalają się i odchodzą z PPS. Pełno takich sytuacji zarówno u nas, jak i na innych forach.

Inna sprawa, że teraz jest odwrotnie - za mało się angażują

+1

PokeMan napisał/a:
Afil napisał/a:
Jest wiele rzeczy, można na którąś mniej poświęcić czasu...
A wiem o tym, że w większości przypadków ludzie mogą coś poświęcić, a tylko usprawiedliwiają się końcem roku.

Po prostu PBF ma niższy priorytet. A społeczeństwo biednieje, coraz więcej młodych idzie do pracy fizycznej, więc...
[/quote]
U nas jedynym pracującym jest Domin, znaczy... jedynym, który mówi o tym głośno. Dodatkowo, nasi MG to głównie liceum.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.