Otwarty przez: Kojot 3 Maj 11, 20:31
Wasze Shiny Poki w D/P/PT
Autor
Wiadomość
CooL
Gapa, gubi PokeBalle CooL'er
Wiek: 32 Dołączył: 29 Kwi 2010 Posty: 237 Skąd: Jaworzno
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 20:36
Shiny Dragonite
Luk1313
Pewnie nie zna PokeMana
Dołączył: 14 Maj 2010 Posty: 31
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 21:33
Shiny starly i Shiny Budew ( dawno dawno temu ;D )
QuerryPass
Powoli siĂŞ wkrĂŞca ez life
Wiek: 29 Dołączył: 20 Kwi 2010 Posty: 592 Skąd: GdaĂąsk
Wysłany: 14 Maj 10, 21:46
Nowy shiny Luxio dzisiaj zlapany...
CooL
Gapa, gubi PokeBalle CooL'er
Wiek: 32 Dołączył: 29 Kwi 2010 Posty: 237 Skąd: Jaworzno
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 21:57
shiny bibarel na lv.34
Vegon
Gapa, gubi PokeBalle Fan Messiego
Wiek: 27 Dołączył: 10 Sty 2010 Posty: 214 Skąd: Z Kanto
Wysłany: 26 Czerwiec 10, 09:31
Moje nowe shiny poki:Pichu,Starly i Budew
Dewottcik =3
Pewnie nie zna PokeMana PokeFan
Wiek: 27 Dołączyła: 15 Lis 2010 Posty: 85
Wysłany: 17 Listopad 10, 16:13
DuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuÂżo.
OczywiÂście na kody
Zekren
Pewnie nie zna PokeMana aka Prasiak
Wiek: 28 Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 47 Skąd: No chyba wiesz?
Kontakt:
Wysłany: 12 Grudzień 10, 12:30
Shiny Eevee potem shiny umbreon oraz Riolu ;p bez cheatow
lukaszkond
Pewnie nie zna PokeMana
Wiek: 28 Dołączył: 23 Paź 2010 Posty: 37 Skąd: RzeszĂłw
Kontakt:
Wysłany: 12 Grudzień 10, 15:39
A ja mam tyle shiny, Âże nawet mi siĂŞ nie chce ich wymieniaĂŚ. Wszystkie (prawie) z RNG.
spiritomb
Powoli siĂŞ wkrĂŞca
Wiek: 27 Dołączył: 31 Sie 2009 Posty: 805 Skąd: Veilstone City
Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 11, 21:04
shiny gastly z rng (przed chwilÂą wykluty )
Sygnatura użytkownika
Klikajcie w jajka:)
W poki teÂż:D
Platinum is the best!!!
Moje skÂłady:
Pokemon Platinum:
Dusknoir lv.100
Floatzel lv.100
Infernape lv.88
Magmortar lv.90
Eelctrivire lv.90
Rhyperior lv.91
Togekiss lv.86
Lucario lv.79
Weavile lv.78
Zapdos lv.71
Articuno lv.71
Inna Platyna:
Regigigas lv.71
Giratina lv.71
Dialga lv.71
Palkia lv.71
Gallade lv.68
Gliscor lv.68
Froslass lv.67
Porygon-Z lv.64
Szymb
Nosi czapkĂŞ Asha *derp*
Wiek: 28 Dołączył: 05 Sty 2010 Posty: 1179 Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 12, 20:17
Shiny Starly Pokeradar'd @ Chain 27.
Co prawda poziom 2 i nie koksi w Battle Revolution (MAM NOWE WII! ), ale Âładnie wyglÂąda!