POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kojot
3 Maj 11, 20:31
Wasze Shiny Poki w D/P/PT
Autor Wiadomość
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Skąd: Jaworzno
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 20:36   

Shiny Dragonite :)

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zaglÂądnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALEÂŻNIONY od pokemonĂłw

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie Âżyje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Luk1313 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 31
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 21:33   

Shiny starly i Shiny Budew ( dawno dawno temu ;D )

 
     
QuerryPass 
Powoli siĂŞ wkrĂŞca
ez life


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Skąd: GdaĂąsk
Wysłany: 14 Maj 10, 21:46   

Nowy shiny Luxio dzisiaj zlapany...

Sygnatura użytkownika
 
     
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Skąd: Jaworzno
Kontakt:
Wysłany: 14 Maj 10, 21:57   

shiny bibarel na lv.34

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zaglÂądnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALEÂŻNIONY od pokemonĂłw

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie Âżyje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego



Wiek: 27
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 214
Skąd: Z Kanto
Wysłany: 26 Czerwiec 10, 09:31   

Moje nowe shiny poki:Pichu,Starly i Budew

Sygnatura użytkownika

 
     
Dewottcik =3 
Pewnie nie zna PokeMana
PokeFan



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lis 2010
Posty: 85
Wysłany: 17 Listopad 10, 16:13   

DuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuÂżo.
OczywiÂście na kody ^^ :miau:

Sygnatura użytkownika
Moja strona na Wikinezce:
http://wiki.pokemonpl.net...nik:EeveeMaster

Bardzo lubiĂŞ Eeveelucje :)

Klikajcie!!! ;)









 
     
Zekren 
Pewnie nie zna PokeMana
aka Prasiak



Wiek: 28
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: No chyba wiesz?
Kontakt:
Wysłany: 12 Grudzień 10, 12:30   

Shiny Eevee potem shiny umbreon oraz Riolu ;p bez cheatow

Sygnatura użytkownika

Moje dzieÂła :D
Nie lubiĂŞ kiedy ktoÂś uwaÂża siĂŞ za powaÂżnÂą osobĂŞ a tak naprawdĂŞ jest nic nie wart.
 
     
lukaszkond 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 28
Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 37
Skąd: RzeszĂłw
Kontakt:
Wysłany: 12 Grudzień 10, 15:39   

A ja mam tyle shiny, Âże nawet mi siĂŞ nie chce ich wymieniaĂŚ. Wszystkie (prawie) z RNG.
 
     
spiritomb 
Powoli siĂŞ wkrĂŞca



Wiek: 27
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 805
Skąd: Veilstone City
Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 11, 21:04   

shiny gastly z rng (przed chwilÂą wykluty :D )

Sygnatura użytkownika


Klikajcie w jajka:)
W poki teÂż:D







Platinum is the best!!!

Moje skÂłady:
Pokemon Platinum:
Dusknoir lv.100
Floatzel lv.100
Infernape lv.88
Magmortar lv.90
Eelctrivire lv.90
Rhyperior lv.91
Togekiss lv.86
Lucario lv.79
Weavile lv.78
Zapdos lv.71
Articuno lv.71
Inna Platyna:
Regigigas lv.71
Giratina lv.71
Dialga lv.71
Palkia lv.71
Gallade lv.68
Gliscor lv.68
Froslass lv.67
Porygon-Z lv.64
 
     
Szymb 
Nosi czapkĂŞ Asha
*derp*



Wiek: 28
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 18 Luty 12, 20:17   

Shiny Starly Pokeradar'd @ Chain 27.
Co prawda poziom 2 i nie koksi w Battle Revolution (MAM NOWE WII! :) ), ale Âładnie wyglÂąda!

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.