POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:16
pokemon na polsacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
szeryf123
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 19:39   pokemon na polsacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hej słuchajcie. polsat rozpoczął emitowanie odcinków pokemon od poczatku. to jedyna okazja żeby skolekcjonować pokemony sezon 1 i 2 z lektorem polskim. a wiec kto tylko może niech je nagrywa i póżniej wrzuca na serwery i oczywiście na naszą strone. narazie chodzi on o 6 rano w niedziele 2 odcinki, a nagrywanie potrzeba rozpoczać od gangu rowerowego po wczesniejsze juz sa i ja je mam. a wiec pomóżcie biedakowi, który musiał oddac nagrywarke na gwarancji. oczywiscie mówie o kinie domowym lub innych sprzetów z możliwością nagrywania filmów z telewizora

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 18 Styczeń 13, 22:46   

szeryf123 napisał/a:
polsat rozpoczął emitowanie odcinków pokemon od poczatku.

Nie, od 6. sezonu.
szeryf123 napisał/a:
z lektorem polskim.

Ciekawe jakim cudem, jeśli to dubbing polski.

Wydarzenie błędnie opisane w tym temacie, działo się od maja do sierpnia 2009 r.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Janusz05 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 21 Marzec 14, 09:37   

w sumie to fajnie że można w TV sobie zobaczyć pokemony

link

pokekris 
Pewnie nie zna PokeMana
Pokeman

Wysłany: 26 Maj 15, 22:57   

szkoda że już nie puszczają ;(

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 23 Lipiec 15, 17:47   

Niedługo będą nowe odcinki i film na Disney XD.

Fakt, że Polsat/TV4 byłyby lepszymi miejscami na emisję tego kultowego tytułu. Jednak obecnie nic nie wskazuje na taką możliwość.

PikaKnight 
Pewnie nie zna PokeMana
PikaTeam

Kontakt:
Wysłany: 25 Lipiec 15, 23:13   

Co do tego DisneyXD - są to pewne informacje?
Gdzieś czytałem, że XD ponoć nie ma już licencji na dalszą emisję w Polsce, a próby kontaktu kończą się zbywaniem.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 25 Lipiec 15, 23:41   

PikaKnight napisał/a:
Co do tego DisneyXD - są to pewne informacje?
Gdzieś czytałem, że XD ponoć nie ma już licencji na dalszą emisję w Polsce, a próby kontaktu kończą się zbywaniem.

Nie są pewne, bo jeszcze tego nie ogłoszono.

Zgodnie z zasadą "Nie wierzę w niezdementowane informacje." poproszę o źródło danych dotyczących problemów z licencją. Dla mnie jest to zupełnie nie do przyjęcia.

PikaKnight 
Pewnie nie zna PokeMana
PikaTeam

Kontakt:
Wysłany: 26 Lipiec 15, 04:01   

Co do źródła - czytałem o tym na którymś forum, czy grupie facebookowej jakiś czas temu, nie były to oficjalne informacje i samemu byłem trochę zdziwiony. Też średnio w to wierzę, jednak nie wiadomo czy emisja anime jest dla nich opłacalna.

Chcąc się czegoś dowiedzieć z pierwszej ręki otrzymałem wiadomość o tym, że Disney XD nie planuje aktualnie emisji "tego serialu". Nic ponadto.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 26 Lipiec 15, 10:05   

PikaKnight napisał/a:
Co do źródła - czytałem o tym na którymś forum, czy grupie facebookowej jakiś czas temu, nie były to oficjalne informacje i samemu byłem trochę zdziwiony. Też średnio w to wierzę, jednak nie wiadomo czy emisja anime jest dla nich opłacalna.

W tym temacie na PV też nikt nie potrafił wskazać mi źródła, czyli albo ktoś puścił w obieg jakieś ploty żeby potrollować, albo puścił je w obieg... no właśnie, po co?

Emisja nie jest opłacalna, ale jeszcze mniej opłacalne jest ewentualne oddanie praw Cartoon Networkowi, który być może umiałby emitować Pokemony w dobrych godzinach i faktycznie robić na nich hajs, bo Disney XD rzeczywiście robi to najgorzej jak tylko się da. Powstała niegdyś teoria, że DXD trzyma Pokemony tylko po to, aby Cartoon Network ich nie dostał, może im się znudziło xD

PikaKnight napisał/a:
Chcąc się czegoś dowiedzieć z pierwszej ręki otrzymałem wiadomość o tym, że Disney XD nie planuje aktualnie emisji "tego serialu". Nic ponadto.

Z moich doświadczeń z DXD wynika, że nie planują niczego dopóki nie ogłoszą ramówki. To żaden powód do niepokoju. Poza tym mądrzejsi ode mnie (np. AtoMan) też nie wierzą w brak Pokemona w Disney XD.