POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Nil satis nisi optimum
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 00:56   Nil satis nisi optimum

Witajcie! Na wstępie chciałbym powiedzieć, że ów temat nie jest pisany dobrowolnie, ale tylko częściowo. Otóż nadeszła chwila, w której muszę się z Wami pożegnać. Sytuacja w życiu prywatnym, tj. nauka itd. nie zostawiają mi czasu na administrowanie forum. Prawdopodobnie zostanę z Wami, ale już tylko w takiej roli, na jaką czas mi pozwoli - zwykłego usera (a może w ogóle mi nie pozwoli, kto wie?). Jeśli mógłbym o coś prosić, to byłaby to pamięć. Mam nadzieję, że wrócę, ale nigdy nie wiadomo co przyniesie los. Mimo, że nie chcę odchodzić, to na myśl o przerwie czuję ulgę, gdyż PPS bardzo wciąga i męczy - zwłaszcza na pięciu frontach xD

Aby zbędnie nie przedłużać... wypisuje listę osób, którym chcę podziękować (kolejność losowa):
- Afil - za wprowadzenie mnie w realia wiosennego Collecta w 2012, za awatary, za rozmowy, za pierwszą, "legendarną" grę w PBFie Collecta xD
- Byakurai - za współadminowanie na forum w zeszłym roku i masę pomocy w bieżącym.
- Inaka - głównie za grę w PBFie. Teraz już na pewno nie dotrzymam terminów :chory:
- Nenloth - za wkład w PBF, za bycie spokojnym człowiekiem, za żart o Na$rim w SB...
- kowalt - za świetne poczucie humoru i za to, że zawsze ogarnia moje wariactwo :D
- DominLoL - mimo, że niezrównoważony wariat, to da się lubić. Ponadto wytrwał spory kawał czasu na Collectcie, za co wielki szacunek.
- Szymb - za polowanie z Dominem na pliki, za tłumaczenie PokeGenów i newsów z Serebca.
- PokeMan - za bycie moim mentorem, za cierpliwość do mnie, za trzymanie tego forum.

Więcej tutaj, ale zamiast tego wrzucę na Collecta przesłanie: Stara Gwardio, nie kłóćcie się z administracją, bo to żadnej ze stron nie pomaga - taki internet. Starajcie się osiągnąć konsensus. To chyba tyle ode mnie. Do przeczytania :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uEC7tPPKAXQ[/youtube]

Ostatnio zmieniony przez Conquest 2 Czerwiec 13, 09:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 08:01   

...ok, wchodzę z rana i bum, Conquest odchodzi.

leć na urlop, nie mówię nie ale... skoro ty odchodzisz ( na ile to nawet pewnie sam nie wiesz ) to kto teraz będzie zarządzał tym grajdołem ?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 08:26   

DominLoL napisał/a:
...ok, wchodzę z rana i bum, Conquest odchodzi.

leć na urlop, nie mówię nie ale... skoro ty odchodzisz ( na ile to nawet pewnie sam nie wiesz ) to kto teraz będzie zarządzał tym grajdołem ?


Myślę, że kilka ostatnich słów mojego posta jasno to stwierdza.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 11:37   

Conquest... ty chyba sobie słabe żarty robisz D:

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 12:32   

Conquest napisał/a:
Myślę, że kilka ostatnich słów mojego posta jasno to stwierdza.


Nie... Nie nie nie nie! NOSZ KUŹWA NIE! Błagam, powiedzcie mi że sie myle i będzie to ktoś normalny!!!

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
4xI 
Bug Catcher



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 13:17   

ej... ale temat pożegnalny miał być tylko ironią do tego, że tak bardzo naśladuje pokemana... to nie było na serio D:
konkłe, łaj...

tylko nie zamień się w 2-go Kapu i nie wróć z butami od razu wszędzie jednocześnie
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 14:24   

4xIjestęgłup napisał/a:
tylko nie zamień się w 2-go Kapu i nie wróć z butami od razu wszędzie jednocześnie


Zaznaczam, że odchodzę ze stanowisk (na czas nieokreślony), a nie z PPSu.

 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 14:37   

A tak serio, to kto teraz tu dowodzi?
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 16:36   

Vabigoon napisał/a:
A tak serio, to kto teraz tu dowodzi?


Conquest napisał/a:
Stara Gwardio, nie kłóćcie się z administracją, bo to żadnej ze stron nie pomaga - taki internet. Starajcie się osiągnąć konsensus.


vabi i wszyscy inni którzy nie wiedzą, postawcie se pytanie, kto nas wykurzył ponda pół roku temu, z kim toczyliśmy kłótnie i żarliśmy się, kto odkopywał tematy jak porąbany i kto, och kto, przychodzi wam na myśl gdy mówię "pokemonowy hitler"?

( podpowiedź, pierwsza litera nicku to P )

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
4xI 
Bug Catcher



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 13, 20:44   

Cytat:
kto, przychodzi wam na myśl gdy mówię "pokemonowy hitler"?

Daru? A niby skąd on tutaj?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.