POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:14
Diancie and the Cocoon of Destruction 3 października
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 14 Wrzesień 15, 17:11   Diancie and the Cocoon of Destruction 3 października

<div style="float: right; margin: 5px 5px 10px 10px;"></div>Według serwisu Telemagazyn już w sobotę, 3 października, o godzinie 10:00 na antenie polskiego kanału Disney XD odbędzie się premiera siedemnastego filmu o Pokémonach pt. „Pokémon: Diancie and the Cocoon of Destruction”. Powtórkę filmu będzie można zobaczyć jeszcze tego samego dnia o dużo lepszej porze, mianowicie o 20:00. Nie podano jeszcze oficjalnej, polskiej nazwy filmu.

Ponadto od poniedziałku, 5 października mają być emitowane odcinki serialu Pokémon seria: XY. Odcinki będą pojawiały się o godzinie 14:50, a ich powtórki o 9:05 następnego dnia. Nie ma jeszcze żadnych informacji o nadawaniu serialu w weekendy. Serwis nie podaje też czy będzie to nowy sezon Kalos Quest, lecz lipcowa zapowiedź może na to wskazywać!

Gdy poznamy więcej szczegółów, niezwłocznie będziemy Was informować!

Ostatnio zmieniony przez Conquest 22 Wrzesień 15, 07:44, w całości zmieniany 2 razy  

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 17 Wrzesień 15, 16:03   

16 obejrzałem bo Mewtwo(nawet nie zasnąłem jak przy Zoroarkach bądź Arceusem). Tu natomiast jest zarówno Diancie jak i Yveltatl. Też człowiek chętnie obejrzy. Niestety to trzeciego października a obiecałem komuś że polezę na streetparsynalia o ile załatwie sobie wolnę. Więc jeśli obejrzę to raczej w internecie. Z resztą. Czy kiedykolwiek oglądnąłem pokemonki w TV? Tja. Gdy to wchodziło do kraju. Teraz godziny emisji(o czym piszesz w dalszej części posta) sprawiają że nie ma jak. No bo wiecie. Zrezygnować z powtórki Szkoły czy innego TVNowskiego gówienka dla Pokemonuff to nie wypada no.

Sygnatura użytkownika