POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:14
Pokémony w Disney XD w październiku
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 27 Lipiec 15, 14:24   Pokémony w Disney XD w październiku

Nieco ponad godzinę temu na oficjalnym kanale YouTube polskiego Disney XD stacja poinformowała, że już jesienią na jej antenie będziemy mogli obejrzeć zarówno kolejny film Pokémon (Diancie and the Cocoon of Destruction), jak i premierowe odcinki Serii XY (Kalos Quest). Nie są jeszcze znane dokładne daty ani godziny emisji, ale gdy tylko je poznamy niezwłocznie o nich poinformujemy. Wiemy już jednak, że nowości czekają na nas w październiku!

PikaKnight 
Pewnie nie zna PokeMana
PikaTeam

Kontakt:
Wysłany: 28 Lipiec 15, 14:33   

Świetna informacja, całkowicie odrzucająca wszelakie domysły co do końca emisji serii na Disney XD.
Mam jednak nadzieję, że choć tym razem dadzą godziny pozwalające na spokojne obejrzenie sobie tego ;)
Inaczej kolejną serię będę musiał śledzić na serwisach z anime online [Tak jak było z XY S1...]
Ciekawe także jak będą tym razem emitować serię - tak samo jak ostatnim razem, czy mają tym razem inny plan...

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 28 Lipiec 15, 16:21   

Kto wie, jestem za emisją codzienną, ale z pominięciem weekendów. Co do godzin już wspominałem, że Disney XD wybiera dla Pokemona najtragiczniejsze, choć ma dobry materiał Serii XY, która jest świetna w porównaniu do BW.

Ws. końca emisji na Disney XD nie było żadnych podstaw, aby stawiać takie tezy. Ot ktoś puścił plotę żeby ludzi zaniepokoić. Haniebny czyn. Najbardziej jednak niepokoi mnie, ze ludzie bezmyślnie te insynuacje rozprowadzają i to bez podania źródła. Tak nie może być.

A sama emisja mnie cieszy, mam nadzieję, że nowe odcinki nie będą wcześniej niż o 16:00.

Thom 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 28 Lipiec 15, 23:26   

Jeśli tym razem godziny emisji będą mądre (jak np. te zaproponowane powyżej), to może będzie dobrze. Bardzo się cieszę, że Pokemony są u nas emitowane, choć czasami żałuję, że to Disney XD ma do nich prawa, bo niestety nie wykorzystują ich zbyt dobrze.
W każdym razie - trzeba czekać do października, a się okaże, co i jak. Bądźmy dobrej myśli, może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni :D
Ostatnio zmieniony przez Thom 28 Lipiec 15, 23:27, w całości zmieniany 1 raz