POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór na Graczy PokeCollect PBF 2014
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 14, 11:52   Nabór na Graczy PokeCollect PBF 2014

Dzień dobry.

W związku z małym zastojem w PokeCollect PBF upraszczamy zasady naboru do gry. Wystarczy, że w tym temacie wyrazicie chęć gry i napiszecie, u którego z Mistrzów Gry chcielibyście ją mieć. Po takiej deklaracji MG sam się z Wami skontaktuje przez PW, aby ustalić szczegóły gry. Jeśli zgłoszeń będzie dużo, to z pewnością rozważę przeprowadzenie szybkiego na nowego Mistrza Gry. Oczywiście w naborze powinny Wam pomóc dwa tematy:
- Regulamin PokeCollect PBF v0.7
- Lista możliwych gier u poszczególnych MG
- Co to jest PBF i jak grać?

Nabór trwa do odwołania.

Pozdrawiam i zapraszam do gry.
~Conquest

Ostatnio zmieniony przez Conquest 24 Sierpień 14, 13:04, w całości zmieniany 2 razy  

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 20 Sierpień 14, 16:33   

Heh. Może ktoś ma ochotę na coś mniej zobowiązującego?

Parę razy próbowałem z taką historią ale nikt nigdy jakoś nie udało mi się tego rozwinąć(ostatnio było na prawdę epicko ale spieprzyłem). Jeśli komuś się spodoba i nie będzie wymagał zbyt wiele to chętnie :P

Ostatnia zapisana kartka w czyimś pamiętniku:
24.06.2013
Drogi pamiętniku. A pierdzielę te głupie początki. Jak to czytasz to wiedz że przez całe życie miałem przesrane. Pewnie chcesz wiedzieć dlaczego, co nie? Już tłumaczę. Zgadnij kim jest mój ojciec. Nie wiesz? Na pewno nie wiesz. Moim tatusiem jest niejaki Gary Oak. Coś świta, co nie? Gary Oak jest świetnym trenerem. Doszedł swego czasu do finałów ligi Pokemon. Potem zmierzył się z jednym z członków elitarnej czwórki. Następnie tatuś mój został Profesorem. Na chwilę zrezygnował by spłodzić syna. Ale potem znów do tego wrócił. Miałem wtedy pięć lat. Więc przez szesnaście lat tatkę widywałem tylko w Weekendy. A i to rzadko. W końcu Pokemony same się nie zbadają. Ale w sumie odziedziczyłem po nim wygląd jak i nieco zdolności. Aczkolwiek to i tak mało. No więc widzisz że miałem przekichane. Jeszcze ci mało pewnie? Więc przeczytasz zaraz kim jest mój pradziadek. A więc moim pradziadkiem jest Samuel Oak. Nie kojarzysz? Ja sam nie zawsze wiem kim on jest jak usłyszę tylko imię. A faceta znanego jako profesor Oak już znasz? Tak ten twórca PokeDexu i znawca Pokemonów. Wprost chodząca encyklopedia. I za to go nienawidzę. Idę sobie odwiedzić pradziadka a on co?
- O Kowalt przyszedł. Wiesz może jak przebiega proces rozmnażania Rattaty? Choć dziadek Ci opowie..
I na prawdę gada mi o tym Rattacie i o tym jak samiec sprawia że w jajeczku ... Nieważne. Jak ja go za to nienawidzę. Choć nie powiem o Pokemonach dzięki temu wiem sporo. Ale zawsze można inaczej tą wiedzę przekazywać. No to teraz pewnie przyznasz mi że miałem dość ciężko.. Nigdy nie zgadniesz co wczoraj się wydarzyło. Listonosz przyniósł paczkę. A w paczce list, Pokedex i inne sprzęty trenerskie. Kurde.

Drogi Klawocie. Wiem że 20 lipca skończyłeś 18 lat. To odpowiedni moment byś wyruszył w podróż Pokemon. Niestety nie mogę być przy tobie ale wiedz że Cię kocham. Z pozdrowieniami:
Twój tatuś.
PS. Wysyłam Ci wszystkie potrzebne do podróży rzeczy jak i Pokemona. Jest to potomek jednego z moich stworków. Mam nadzieję ze będziesz zadowolony.

List zdenerwował mnie niemiłosiernie. Po pierwsze moje imię to Kowalt. Po drugie urodziny mam 6 marca. Po trzecie mam już 22 lata! Po czwarte co za baran wysyła Pokemona paczką. Żywe stworzenie. Maluch siedział w Poke Ballu. Gdy go tylko wypuściłem był mi bardzo wdzięczny. Był to Scyther. W paczce był też stary amulet mojego ojca. Ale to nie wszystko. Wiecie co było szczytem bezczelności? Paczka była nieopłacona. Tak! Musiałem sam zapłacić za paczuszkę którą wysłał mi mój tatuś. Prawda że mnie kocha.
Całe życie musiałem mierzyć się z sławią ojca i pradziadka. Wszyscy mnie do nich porównywali. A ja mam tego dość. Raz w życiu posłucham się ojca. Wyruszę w podróż.
Scyther będzie moim pierwszy Pokemonem. Mam nadzieję że wkrótce zasłuży na jakieś porządne imię. Pewnie myślisz co chcę osiągnąć? Chce pokazać że mogę być lepszy niż mój ojciec i dziadek razem wzięci. Chce zawalczyć z tatuśkiem i sprać mu gębę. Po drodze zrobię też to czego mój ojciec nie mógł. Zostanę mistrzem ligi Pokemon! I nic mi w tym nie przeszkodzi! Podczas podróży mam zamiar nie przyznawać się do mojego pochodzenia. Muszę wymyślić sobie więc nazwisko jakim będę się przedstawiał. Scimitar. Od nazwy pewnej broni o której dawno temu czytałem. Tak to będzie dobre nazwisko. Może uda mi się przemknąć nie mierząc z swoim pochodzeniem.
Pamiętnik zostawiam. Może jakiś ktoś go kiedyś znajdzie i przeczyta. I może będzie się nieźle bawił. A jak nie to nawet lepiej. Ja się nie bawiłem to i Ty nie będziesz.

Sygnatura użytkownika

lugia1942 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 20 Sierpień 14, 16:47   

Kowalt! Napisz, do ktorego MG sie zglaszasz.

Sygnatura użytkownika
Butterfree - najsłodszy Pokemon!!!

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 20 Sierpień 14, 16:50   

Jeśli mam być szczery to wsio mi rybka. Jeśli ktoś uzna że chciałby to poprowadzić to okej. Nie chcę po prostu wybierać bo danej osobie może się nie spodobać motyw/historia itepe.

Sygnatura użytkownika

lugia1942 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 24 Sierpień 14, 15:02   

Tak jak pisalem, dogadam sie z toba Kowalt i prawdopodobnie biore twoja gre ;)

Sygnatura użytkownika
Butterfree - najsłodszy Pokemon!!!