POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja nad sposobem zarządzania PBFem przez Opiekuna PBFu
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 5 Sierpień 14, 19:25   Dyskusja nad sposobem zarządzania PBFem przez Opiekuna PBFu

Przeglądając dział MG (zwłaszcza tematy z lipca) dochodzę do wniosku, że nawet nie chce się Wam mi odpisywać. NAPISZCIE mi w tym temacie, czy jest sens żebym dzielił się z Wami każdym pomysłem, kiedy nie ma reakcji. Taki system uznałem początkowo za lepszy, bo mogę poznać opinie ekipy, ale okazuje się, że tylko opóźnia on prace, dodatkowo opinii, na które liczę i tak nie otrzymuję. Sądzę, że byłoby szybciej, gdybym działał bez porozumienia. Na tym mogłaby jednak ucierpieć jakość PBFu...

Podstawowe pytanie: Będziecie odpowiadać, czy mam już rządzić twardą ręką? A może zamykamy PBF?

Ostatnio zmieniony przez Conquest 5 Sierpień 14, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
lugia1942 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 27
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 90
Skąd: Zielona Góra
Kontakt:
Wysłany: 6 Sierpień 14, 08:06   

Nie zamykaj! Trzeba go ratować, a nie dobijać xD
Twarda ręka - czemu nie, jednak dalej czekając na opinie wszystkich. Jednak może bardziej konsekwentnie? Czekam na opinie do tego dnia i tyle. Skorzystam z tylu opinii, ile będzie i spokój...

Sygnatura użytkownika
Butterfree - najsłodszy Pokemon!!!



 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 7 Sierpień 14, 01:42   

Zważywszy, że nie każdy musi mieć od razu czas na wszystko, tym bardziej w wakacje, to taki twój rage jest nie potrzebny, a wręcz nie na miejscu.


Odpisać Ci już odpisałem więc teraz tylko wyczekiwać zdania Afila ;)

A teraz wracam fapać do Guardians of The Galaxy :fap: :rustle:

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
Ostatnio zmieniony przez Byakurai 7 Sierpień 14, 01:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 7 Sierpień 14, 06:21   

Byakurai napisał/a:
Zważywszy, że nie każdy musi mieć od razu czas na wszystko, tym bardziej w wakacje, to taki twój rage jest nie potrzebny, a wręcz nie na miejscu.


Od razu? Od początku lipca czekam ^^ :vabi:

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 11:13   

Teraz Conquest wie jak się czułem za opiekuna <3 "Fuck you world, fuck you"
Co do tematy, nie zamykać mi tutaj mojej oazy na PC bo was potraktuje... no... czymś na pewno...

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 12:50   

Afil napisał/a:
Teraz Conquest wie jak się czułem za opiekuna <3 "Fuck you world, fuck you"


To takie fascynujące uczucie frustracji. Ciekawe dlaczego dopadło mnie dopiero po 1,5 roku?

Afil napisał/a:
Co do tematy, nie zamykać mi tutaj mojej oazy na PC bo was potraktuje... no... czymś na pewno...


Nie zamykamy jeszcze. Pytanie służyło wzmocnieniu wagi tematu i wyrażeniu niezadowolenia :vabi:

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 19:13   

Nie wiem czy to dobrze, ze poczules to po 1,5 roku... Sytuacja ta bowiem ciągnęła się od dawien dawna i ktoś musiał to "przerwać". Zwolniles Nena, a to juz jakiś progres... bo obojętnie jak go szanuje jako mg, nie znosiłem z nim współpracować za czasów mego "panowania".

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 8 Sierpień 14, 20:17   

Afil napisał/a:
Nie wiem czy to dobrze, ze poczules to po 1,5 roku... Sytuacja ta bowiem ciągnęła się od dawien dawna i ktoś musiał to "przerwać".


Przez jakiś czas funkcjonował nieźle - chyba kilka miesięcy. Zresztą pozostawiłem Wam dużą autonomię żebyście sami się organizowali. Dopiero jak mam więcej czasu np. w wakacje to widzę, że w PBFie serio jest zastój. Wiele lepiej nie będzie.

Afil napisał/a:
Zwolniles Nena, a to juz jakiś progres... bo obojętnie jak go szanuje jako mg, nie znosiłem z nim współpracować za czasów mego "panowania".


Nena nie zwolniłem. Pogadałem z nim i doszliśmy do wniosku, że lepiej jeśli zrezygnuje. Zresztą rozmowa odbyła się zimą a ogłosiłem to całkiem niedawno.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.