POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WAW Pokemon - Social Media PPS
Autor Wiadomość
De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 22 Kwiecień 14, 15:17   WAW Pokemon - Social Media PPS

Zapraszam na nowy serwis WAW Pokemon, który utworzyliśmy wraz z Vulpim i Sensejem:

http://pokemon.waw.pl

Wszystkie dzisiejsze serwisy o Pokemonach w Polsce cechuje jedna rzecz – są idealnym odbiciem Internetu sprzed 10 lat. Wtedy to właśnie triumfy święciły fora internetowe i serwisy internetowe w których jedyną rolą odwiedzających było komentowanie. Dzisiaj prawdziwą siłą internetu są media społecznościowe, w których użytkownicy sami tworzą sobie treść i dobierają znajomych do grup.

I takie coś, we wczesnej jeszcze formie Wam proponujemy. Portal społecznościowy na zasadzie mikroblogingu, trochę jak popularny Facebook chociaż bardziej jak wykopowy mikroblog. Macie możliwość tworzenia własnych forów zrzeszonych wokół grup, dzielenia się krótkimi wiadomościami z innymi, dyskusji oraz komentarzy. Chcemy stworzyć solidną i wyluzowaną społeczność fanów Pokemon, w której to wy ustalacie zasady (oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku Wink).

Czy to odniesie sukces? Tego nie wiemy, w tym wypadku to jeszcze bardziej zależy od Was niż zwykle.

Póki co serwis w fazie alpha, dostępne są wszystkie podstawowe funkcjonalności które sukcesywnie będą rozwijane zgodnie z Waszymi sugestiami.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 31 Maj 14, 20:25   Re: WAW Pokemon - Social Media PPS

De napisał/a:
Czy to odniesie sukces? Tego nie wiemy, w tym wypadku to jeszcze bardziej zależy od Was niż zwykle.

Typowa strona żerująca na aktywności użytkowników. Tyle :D

Kleszczu 
Pewnie nie zna PokeMana
I dobrze mi z tym

Kontakt:
Wysłany: 31 Maj 14, 21:07   

Ale Facebook też żeruje na aktywności użytkowników, a do tego tworu bardziej podobny jest owy serwis z dopiskiem WAW :P

Sygnatura użytkownika
NICO

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 31 Maj 14, 22:10   

Cóż, wydaje mi się że właśnie o aktywność tutaj chodzi. To w końcu portal społecznościowy.

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 1 Czerwiec 14, 07:50   

Kleszczu napisał/a:
Ale Facebook też żeruje na aktywności użytkowników, a do tego tworu bardziej podobny jest owy serwis z dopiskiem WAW :P

Ketchup napisał/a:
Cóż, wydaje mi się że właśnie o aktywność tutaj chodzi. To w końcu portal społecznościowy.

Nie wiem co jest z panami, ale to właśnie napisałem :sliniak:

Kleszczu 
Pewnie nie zna PokeMana
I dobrze mi z tym

Kontakt:
Wysłany: 1 Czerwiec 14, 15:18   

Odpowiadam oczywistościami na oczywistość, tyle ;)

Sygnatura użytkownika
NICO

De 
Gapa, gubi PokeBalle

Kontakt:
Wysłany: 1 Czerwiec 14, 21:43   

Natomiast forum internetowe to twor w ogole nie majacy nic wspolnego ze spolecznoscia i redagowany wylacznie przez redakcje. Takze w pelni popieram, faktycznie zerujemy.