POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
22 Listopad 13, 21:08
PokeNova - nowy PBF o tematyce Pokemon
Autor Wiadomość
Vaphel 
Pewnie nie zna PokeMana
ciołek

Kontakt:
  Wysłany: 10 Listopad 13, 12:38   PokeNova - nowy PBF o tematyce Pokemon

Link Klik!

Jesteśmy początkującym PBF-em o tematyce Pokemon. Działamy od lipca tego roku i zgromadziliśmy na naszym pokładzie ponad 50 użytkowników, którzy napisali łącznie ponad 320 postów i mamy chrapkę na więcej! :)

Znacząco różnimy się od już istniejących for tego typu i staramy się by u nas nie tworzyło się jedno grono wzajemnej adoracji, które spychałoby resztę użytkowników w cień. Stawiamy na równość i dobrą zabawę, która powinna dotyczyć każdego. :)

Mamy u siebie oprócz działów MG, które są podstawą gry, działy z Day-Care gdzie można rozmnożyć i podtrenować swoje stworki, Safari Zone (w budowie), które służy jako dodatkowe źródło Pokemonów, a także rozbudowane Centrum handlu i walk z różnymi NPC.

Stawiamy na patriotyzm, dlatego wszystkie nazwy (ataki, zdolności, itemy), którym dało się utworzyć sensowne tłumaczenia zostało przetłumaczone na język polski a by uniknąć pomyłek w nawiasach stosujemy również nazwy oryginalne.

Ale to wszystko tylko gadanie, zapraszam na forum, zarejestruj się i graj razem z nami. :) Enjoy!
Ostatnio zmieniony przez Vaphel 13 Listopad 13, 23:21, w całości zmieniany 2 razy  

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 10 Listopad 13, 15:16   

Yay, czyli jednak zmieniacie koncept reklamy z konceptu "Podbierajmy userów innemu PBF-owi" na reklamę otwartą? Cieszy mnie to.
Nie cieszy mnie natomiast to, że praktycznie u was MG może zostać każdy (chyba tylko jeden z waszych MG, jak patrzę, miał przeprowadzony wcześniej test) i ogólna forma PBF-u, która mnie lekko odrzuca.
A tak na pożegnanie w sprawie tej opinii - powodzenia, przyda wam się, jeśli zamierzacie wytrzymać tyle samo czasu, co Eternal czy Crystal, amen.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:
[Dzisiaj 11] Nexus DominLoL: co to ten cały legwan? czy jest to smaczne ]

Dziękuje wszystkim osobom na PC, za to, że są.
Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 10 Listopad 13, 15:48   Re: PokeNova - nowy PBF o tematyce Pokemon

Vaphel napisał/a:

Działamy od lipca tego roku i zgromadziliśmy na naszym pokładzie ponad 50 użytkowników, którzy napisali łącznie ponad 320 postów i mamy chrapkę na więcej! :)

Dość marna ta statystyka. Chodzi o ilość postów. Wychodzi wam setka postów miesięcznie. Trzy dziennie. Cosik nietenteges przy takiej ilości userów :P

Ale cóż. Życzyć powodzenia bo jakiś czas temu przekonałem się że prowadzenie takiego cosia nie jest łatwą sprawą. Życzę Ci fajnych ludzi którzy zechcą Ci pomóc. Inaczej skończysz marnie :P

Yuuki 
Pewnie nie zna PokeMana
Córka Sebastiana.

Kontakt:
Wysłany: 10 Listopad 13, 17:34   

Pomijając to, iż 4 użytkowników, to jedna i ta sama osoba, połowa ogólnie jest z Crystala, innych wziął sobie poprzez łamanie regulaminu innego forum o chamskiej reklamie. I jest pełno użytkowników z 0 postami, czyli ogólnie nie grającymi. Z tego co patrzę po spisie... To gra tam... 8 osób, którzy są aktywni. Wliczając w te posty, te które były potrzebne do zrobienia forum... Oj cienko.

Sygnatura użytkownika

Kaimi 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 11 Listopad 13, 18:12   

Wchodzę i pierwsza myśl to: "Wszedłem w top gier?"

Forum wygląda jak klasyczny top (Tabelki,jedna pod drugą z obrazkiem i opisem),grafikę MG wybierali sobie sami czy ktoś?Jeśli jest grafika to lepiej,żeby była jednego rodzaju,a nie każda inna (kilka "malowany",kilka graficznych i garść cynamonu).
A reklama sama w sobie nie zachęciła mnie do wejścia na stronę (Wszedłem,przez post Inaki),reklama ma być barwna,pełna energii,zamiast "mamy kilo użytkowników i dwa wiadra postów" lepiej napisać "Użytkownicy napływają jeden po drugim zachęcani przez starszych graczy,forum się rozwija" itd.

Pragnę też zauważyć,że tłumaczenie ataków, item;ów i całej reszty często nieraz się kończy,osobiście byłam na kilku forach spolszczonych i najczęściej dochodziło do kłótni bo "to nie tak się tłumaczy",zwykły scratch ma dwa tłumaczenia według anime (Drapanie,rysa),Flame charge znany jest jako nitro ładunek (Bon ładniej brzmi). Człowiek to istota,która znajdzie każdy błąd byle mieć na co narzekać.

Mimo to,mam nadzieję,że forum będzie się rozwijało i życzę powodzenia w szukaniu nowych użytkowników.
Ostatnio zmieniony przez Kaimi 11 Listopad 13, 18:18, w całości zmieniany 1 raz  

Vaphel 
Pewnie nie zna PokeMana
ciołek

Kontakt:
Wysłany: 13 Listopad 13, 22:58   

Cóż MG zostały osoby zaufane, potrzebowaliśmy na początek kilku więc bawienie się w testy mogło spowlnić tylko napływ graczy.
Statystyka może i marna, antyreklamowcy byli nam bardzo nieprzychylni i już nie powiem kto nimi był bo znowu by wyszło, ze robię komuś chamską antyreklamę. :)
Ta Yuuki, piszesz o swoich 4 multi? :) Wychodzi na to, ze o jednym jesszcze nie wiem.
Co do reklamy, napisałem prawdę i każdy kto wie jak wyglądają początki takiego projektu widzi, ze źle nie jest. A co do tłumaczeń, moje to tylko propozycja, ważne by w Karcie postaci było podwójnie co by każdy mógł sobie sprawdzić o co chodzi. Nie jest to idealne ale moim zdaniem lepsze niż sztuczne, nieodmienione wtrącenie nazwy angielskiej w środku zdania po polsku. :)
Ostatnio zmieniony przez Vaphel 13 Listopad 13, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 14 Listopad 13, 16:00   

Vaphel napisał/a:
Cóż MG zostały osoby zaufane, potrzebowaliśmy na początek kilku więc bawienie się w testy mogło spowlnić tylko napływ graczy.
Statystyka może i marna, antyreklamowcy byli nam bardzo nieprzychylni i już nie powiem kto nimi był bo znowu by wyszło, ze robię komuś chamską antyreklamę. :)

Tan, Vaphelu, wiemy o tym, dlaczego na jednym forum wasza załoga ma bany, a na waszym forum panuje przekonanie, że trzeba zniechęcać przez rozsiewanie złej opinii o konkurentach, więc powstrzymałabym się tutaj przed używaniem słowa "antyreklamowcy". Ale cóż, to nie moja sprawa.
Co do testów na MG - z tego, co widzę, widzę, że był jeden test na MG przeprowadzony chyba tylko u pierwszego kandydata na samym początku... więc w zasadzie cała twoja wiadomość to wiadomość sprzeczna. Amen.

Sygnatura użytkownika
Cytat:
Ja się zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jesteś bogiem?:o ~ wypowiedź QuerryPassa

Cytat:

Dziękuję Nenlothowi - za super grę, której chyba nigdy nie zapomnę, rozmowy na GG oraz ogólnie za bycie xD
Dziękuję Dominowi - Nie wiem, kiedy odwzajemnię to Premium na dA, ale to było wspaniałe. Twoja gra również nie była zła, chociaż miała wzloty i upadki. No i pisz dalej *w* (będę cię nękać xD )
Dziękuję Blue/Belli - także za grę na PBF, która może nie była długa, ale fajnie się bawiłam xD
Dziękuję Poxerowi i Skejtowi - za rozmowy na GG, zaczepki na mordoksiążce, Poxowi dodatkowo za nocne wymiany SMS-ów (które poszły się bujać wraz z awarią telefonu [*]). Było super, dzięki ;w;
Dziękuję też innym osobom, których nie wymieniłam - niestety, jest limit znaków -_-

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 14 Listopad 13, 16:31   

Za moich czasów to PBFy miały w dupie inne PBFy. Każdy grał wszędzie i nikomu nie przeszkadzało że istnieje konkurencja. Ba. Fajnie było się łączyć i dogadywać.

A dziś jak już jakieś ktosie się spotkają to so flejmy, kłótnie, płacz i zgrzytanie zębów.

Nie o taką scenę walczyłem. Nie takiego PPSu broniłem własną piersią. Nie takich czasów chciałem dożyć.

Sygnatura użytkownika

Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów

Kontakt:
Wysłany: 14 Listopad 13, 17:29   

Ostatnio była przecież fuzja pbf-u PoPLa i Revivala. Co prawda nie wypalił, ale przez kilka pierwszych tygodni było nawet przyjemnie. Potem oba fora się rozpadły i trafiłem tutaj... Właściwie dlaczego opisuje tutaj moją historię? :drago:

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

Inaka 
Myśli, że jest PRO
SnazzyShipper

Kontakt:
Wysłany: 14 Listopad 13, 17:42   

Kowalt, wiesz, zapewne forum, z którego p. Vaphel odszedł, tworząc własny PBF, mogłoby mieć to w jelicie grubym, gdyby nie to, że pan V. złamał kilka razy regulamin tegoż forum, reklamując usilnie swoje własne i o to toczy się cała sprawa.

Sygnatura użytkownika
Cytat:

Cytat: