POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szalony pomysł. Przeróbka Emeraldów.
Autor Wiadomość
Ziembek 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Sierpień 13, 12:40   Szalony pomysł. Przeróbka Emeraldów.

1. Wstęp

Siema!
Wczoraj podczas przechodzenia emeraldów (świetna sprawa emulator przenośny na androida) zorientowałem się, że można by urozmaicić tę grę, głównie chodzi o początek gdzie cały czas jest poochyena, wrumple czy zigzagoon. Więc zabrałem się za przerabianie. Piszę na forum bo chciałbym wiedzieć co pokemonowa społeczność o tym myśli, ale też poprosić o rady dotyczące np. występowania i lvl poków.

2.Lista zmian...

... Na razie nie jest długa, bo przerabiam grę dosłownie od wczoraj.

-zmienione startery na TREECKO, CHARMANDER'A i TOTODILE'A

To pierwsza i wydaje mi się że kontrowersyjna decyzja, bo przecież kto nie lubi TORTCHIC'A czy MUDKIP'A?

-zmienione/dodane pokemony
a)ROUTE 101:
DODANO:
20% CARTEPIE
10% EKANS
1% HO-HO
b)ROUTE 102:
[patrz ROUTE 101]
c)ROUTE 103
20% EKANS
20% EEVEE
10% PIGEDY
1% HO-HO
d)ROUTE 104:
20% EKANS
10% PIGEDY
10% PSYDUCK
LAS:
20% HOOTHOOT
20% KAKUNA
e)ROUTE 110
20% PIKACHU
f)ROUTE 111(Pustynia)
10% DIGLETT
g)ROUTE 112
20% RHYHORN
h)ROUTE 113
ZWIĘKSZONO:
10% SKARMORY

-dodana lokacja jezioro przy ROUTE 101
Na jeziorku jest jaskinia (żeby się dostać trzeba surf) z lokacją STARTER'S PLAIN w której występują wszystkie startery z gen I II III.

STARTER'S PLAIN
[obrazek będzie]

Tyle na razie. Proszę o komentarze i porady.

Edit 06/08/13

Pierwsza beta już dostępna!
http://chomikuj.pl/ziembek98/ZIEMBEK*27S+MOD

Lista zmian taka jak powyżej plus dodałem dwie nowe lokacje. Przejścia są dość widoczne w miastach. Na chomiku są udostępnione również wyglądy lokacji.

Edit 07/08/13

Na chomiku wrzuciłem dwie nowe mapy. Wydaje mi się, że z każdą nową mapą moje zdolności projektowania poprawiają się. Jutro ulepszę wygląd starter's plain i exp1. Jak tylko skończę wrzucę na chomika efekty mojej pracy. Lokalizacje map umieszczam również na chomiku.

Edit 08/08/13
Dzisiejsza beta wrzucona na chomika!
Ostatnio zmieniony przez Ziembek 8 Sierpień 13, 17:26, w całości zmieniany 7 razy  

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 5 Sierpień 13, 12:47   

e....to się chyba nazywa emerald 386 :/ deczko się spóźniłeś man...

http://pokecollect.net.pl...php?p=5238#5238

podobne, inne lecz podobne i lepiej wykonane.

mimo to, jeśli coś z tego zrobisz, to czekam na pierwszą betę

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 5 Sierpień 13, 12:48, w całości zmieniany 1 raz  

Ziembek 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Sierpień 13, 13:46   

Tak to jest coś podobnego. Tylko ja nie chcę żeby w mojej wersji były wszystkie poki, tylko żeby po prostu nie było monotonni. Na przykład mam pomysł żeby dodać niedaleko GYM'ów expowiska, gdzie będą podobne poki jak w GYM'ach tylko 3 czy 4 lvl słabsze. W emerald 386 są tylko poki zmienione, a ja bym jeszcze dodał jakieś lokacje.

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 5 Sierpień 13, 13:51   

dlatego napisałem podobne lecz inne i powtórzę się raz jeszcze, jak ci się uda, czekam na release, póki co jedyne co wywal tego belsprouta ze starterów, bo śmiesznie wygląda

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748

Ziembek 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Sierpień 13, 13:58   

Okej zamienię go na Treecko, żeby był z każdej gen po jednym.

[ Dodano: 6 Sierpień 13, 23:41 ]
Ok Beta startuje!