POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 20:47
Tin Speaker
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 23 Marzec 13, 06:41   Tin Speaker

Tin Speaker to podcast nagrywany przez Krugsa na Forum Tin Tower. Do tego momentu doczekał się sześciu odsłon. Zaprezentuję o czym były kolejne części:
  • Tin Speaker (1) - 12-12-12
    - powrót forum Pokemon Polska
    - trochę o PPSie od Krugsa
    - sprawy wewętrzno-TinTowerowe
    Stosunkowo niezła część, te gorsze przyszły potem : P

• Tin Speaker (2) - 3 dwunastki, 3 siódemki, 3 osoby, 1 atak
    - o wydarzeniach z grudnia 2012 - wyciekach z forum wewnętrznego Tin Tower oraz kolejnych flejmach, a także o wniosku o odwołanie Gonza i BZW Golem ze stanowisk
    - krytyka Krakonu
    Ten podcast jest jeszcze całkiem dobry :sliniak:

• Tin Speaker (3) - Świata ciąg dalszy
    - wejście muzyką techno :omg:
    - o niedoszłym końcu świata
    - o VI generacji
    - o Tin Tower PBFie
    - nic o flejmach i PPSie, czyli nic ciekawego :ninja:
    Ten jest już słabszy z powodu ostatniego podpunktu...

• Tin Speaker (4) - Jaki Sylwester? MANJEK!
    - spekulacje nt. wydarzeń 8 stycznia
    - wywiad z Mańkiem (całkiem ciekawy)
    Tu jest dobrze, bo wywiad ratuje całość :)

• Tin Speaker (5) - Co grypa robi z człowieka
    - o Krakonie
    - o VI generacji
    - wywiad z Conquestem, czyli mną :ognia:
    To też wygląda słabo, ale myślę, że wywiad* jako element stale ratujący podcast znów zadziałał ^^

• Tin Speaker (6) - ENYTHING
    - historia Tin Towera
    - kalendarium Tin Towera
    - wywiad z Enygmą
    Podcast jest dobry, gdyż zawiera sporą lekcję historii :D

I tu lista odcinków, które się ukazały jest skończona...

A teraz o całości: podcast spowodował wiele flejmów wokół Tin Towera, Pokemon Valhalli, Nid, Krugsa i.in.

*Wywiady są przeprowadzane w dosyć dziwny sposób, ale jaki plan, taki wywiad.

A Wam się podoba?

Ostatnio zmieniony przez Conquest 23 Marzec 13, 16:57, w całości zmieniany 2 razy  

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 3 Maj 13, 20:50   

Dziwnie ułożona treść postu, ale skoro już jest...

Podcast ten jest strasznie słaby, zarówno pod względem merytorycznym jak i wykonania od strony technicznej.

Ale nawet i tutaj znajdą się jakieś plusy - został on stosunkowo szybko zawieszonym projektem ;).

Sygnatura użytkownika
Pasjonat życia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 3 Maj 13, 20:50, w całości zmieniany 1 raz  

Tenzin 
Pewnie nie zna PokeMana
hng

Wysłany: 5 Maj 13, 10:13   

RAK

zakopuję.

Sygnatura użytkownika

Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Maj 13, 20:04   

Ziew, nie nagrywam, bo mi się nie chce :P

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 5 Maj 13, 21:16   

nie nagrywasz, bo zachowujesz resztki swojej godności, której i tak niewiele ci zostało

Krugs 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 5 Maj 13, 22:41   

4xIjestęgłup napisał/a:
nie nagrywasz, bo zachowujesz resztki swojej godności, której i tak niewiele ci zostało

Powiedział jadący po godnościach i nie mający szacunku do innych ludzi i Pokefanów gwiazdorzyna PPSowska mająca tyle wspólnego z Pokemonami co elektrownia atomowa a Polska.

Nie nagrywam także, bo pokazuję gest Kozakiewicza PPSowi, a właściwie tej strony, którą reprezentujesz ty, twoi ludzie i to całe kółko wzajemnej adoracji (czyt: loża szyderców). Dlaczego? Bo nie warto, skoro Pokefanów jest o wiele mniej niż dawniej, proste.

Ja resztkę godności mam. Powiem więcej: mam swoją godność. Wiesz czym się różnię od ciebie? Nie sprzedałem się nikomu. A ty swą godność po prostu sprzedałeś.

Ach, czasami dobrze było usunąć się w cień, święty spokój od PPSu działa tak kojąco i relaksująco, polecam wszystkim ludziom dobrej woli, satysfakcja gwarantowana :)

Zresztą, to, co ktoś zrobił, napisał, a może i ja napisałem głupio na swój, na czyjkolwiek temat, albo może zachowałem się po prostu jak troll lub totalny hipster dla jaj, albo cokolwiek, jakieś wkręty czy inne żale, bóle dupy czy kompromitujące teksty, cokolwiek, co mogłoby mnie pogrążyć (albo nawet cokolwiek zedytować coś, czego nie miało miejsca rzeczywiście, a miałoby ponoć być, tylko komuś się nudziło)...

Chłopie, Hulkowi Hoganowi zrobiono sekstaśmę z kimś tam, więc wiesz...

Sygnatura użytkownika
Vintage Krug is back!

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 5 Maj 13, 23:23   

Wyszedłeś na debila i tłumaczysz: E ziomy, to było dla jaj i tak przecież :D .

Kto Ty jesteś, Optic?

Wracając do nieudanego porównania z elektrownią atomową i krajem naszym ojczystym:
Tak bardzo zepsuć porównanie, highfive!

Nikomu się nie sprzedałeś? Ale sprzedałeś się czemuś - głupocie. I widać jeszcze coś dorzuciłeś gratis, bo dostałeś podwójny przydział racji żywnościowych i intelektualnych. Lub ich braku, nevermind.

Nie wiem Vap, nie masz szacunku do ludzi? Chyba raczej masz, co nie? No właśnie, a ten tutaj wpadł i Cię obraża. I co, niby on ma szacunek? No ej no...

Nie usunąłeś się w cień, tylko życie sprzedało Ci kopa w tyłek, Panie samotny bez przyjaciół.

Cry me a river.
Or even an ocean.

Sygnatura użytkownika

Tenzin 
Pewnie nie zna PokeMana
hng

Wysłany: 6 Maj 13, 07:01   

>Loża szyderców istnieje/istniała i była czymś zorganizowanym xD

Krugsałke, wygrywasz tym tekstem we wszystko. Nie nagrywając spełniasz zachcianki Ciemnej Strony Mocy (która to oznacza fandom, który Ty mylisz z pojęciem sceny), która swoją drogą jest zaje bista, bo mamy ciasteczka :3c

Nie nagrywasz, bo jak to mówisz - "forsowali" Cię i przeforsowali. Możesz być dumny z jakości rakcastu, w którym prawdy nie było za grosz, a służył Ci do atakowania Bogu ducha winnych ludzi, rozdzierania starych dram, których nie byłeś nawet obserwatorem, a wysłuchałeś naładowanej emocjami opinii jednej ze stron (patrz: twoje pierniczenie o obiektywizmie podcastu). Dodaj do tego fakt, że w dziale redakcja, opis Twojej skromnej osoby zajmuje więcej miejsca niż to, co pozostała część ekipy napisała razem. Od początku chciałeś wystawić się na świecznik, problem w tym, że zamiast szukać kontrowersji i poklasku, trzeba było faktycznie coś robić (patrz: nid, która jest powszechnie szanowana za skanlacje).

Godność? Może i masz, ale rozumu, który pozwoliłby Ci się z niej nie odzierać co krok, niestety brakuje. Brakuje Ci też poczucia własnej wartości, które z poczuciem godności i godnym zachowaniem idzie w parze. Jak już jadę personalnie - studia psychologiczne nie wyleczą Twoich problemów, a zrobią z Ciebie freaka który zamiast pomagać ludziom, będzie im tylko szkodził. Ale nie przejmuj się, w imię studiowania tego, w czym jest się dobrym, powinieneś kontynuować.

Robisz sobie przerwę i ukrywasz się w cieniu? Bardziej jak: "nie chcą mnie i odrzucili na bok."

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Tenzin 6 Maj 13, 07:35, w całości zmieniany 2 razy  

4xI 
Bug Catcher

Kontakt:
Wysłany: 6 Maj 13, 07:43   

odwołam się do pytania o brak szacunku do ludzi
rzeczywiście, przyjmuje ten cios na siebie
ale nie ukrywam, że Podcast Tin Towera mi osobiście przyniósł więcej złego i podłego, niż pożytecznego, śmiesznego czy miłego - i nie jestem sam w takiej ocenie
prawda jest taka, że im dalej nagrywałeś swoje wypowiedzi i dzieliłeś się nimi z innymi, tym bardziej szacunek do ciebie podupadał
nie piszę już tylko o twoich failach - bo ty to robiłeś z premedytacją... tak jak PokeMan od zarania dziejów.
A takie błędy ciężko nazwać 'błędami', prędzej głupotą, z czym się zgadzam z powyższymi postami.

I krugsie, może moje prośby zawsze traktujesz jako ataki na twoją osobę (w sumie wisi mi to, bo wiem że jesteś przewrażliwionym na swoje ego), ale w moich poradach jest błagalna prośba, byś przestał się wydurniać - i taki sam przekaz znajdziesz w każdej działalności 'loży szyderców'

Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl

Kontakt:
Wysłany: 6 Maj 13, 15:17   

On studiuje psychologię...oh gosh, chyba z prenumeratą Pani Domu pod pachą.

Jakikolwiek student psychologii na jakiejkolwiek uczelni wiedziałbym jak rozumieć takie pojęcia jak godność, 'sprzedać się' i tym podobne.

Co do bolącej Cię w tyłek loży szyderców - akcja ta miała miejsca na Pokemon Valhalli i skupiała wokół siebie te osoby, które chciały (na chęciach się skończyło, bo im nie wyszło) być fajne - celujesz w zły target, ta grupa już nie istnieje, więc nie może Cię atakować.

------------------------------------------
A co mi tam, zrobię jeszcze użytek ze swojej wiedzy psychologicznej.
Można u Ciebie wykryć objawy abulii (co samo w sobie jest nomen omen niemożliwe z przyczyn ograniczających człowieka). I nie chodzi tutaj konkretnie o 'wolę' samą w sobie, ale o chłodną oceną sytuacji - tj. motywacja działania (czemu?), doświadczenie życiowe oraz poziom umysłowy.

No i skoro jesteś już na jakiejś lepszej psychologii (a nie takiej płatnej dla debili), to zapoznałeś się pewnie ze sprzężeniem zwrotnym Tomaszewskiego.
Zrób więc z tego użytek.

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez Jabuko 6 Maj 13, 15:25, w całości zmieniany 3 razy