POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
(The Ditto) Time to say Goodbye.
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 26 Październik 12, 15:02   (The Ditto) Time to say Goodbye.

No to... jakiś utwór, yup?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8AEU5pBxY6E[/youtube]
Po prostu go uwielbiam, nie oceniajcie x3

No więc... Domina już nie ma, a ja sobie tak pomyślałem, że mnie też już nic nie trzyma przy tym forum. Administracja zaczęła robić jakieś... dziwne rzeczy, które już całkowicie odebrały mi jakiekolwiek nadzieje na to, że PC będzie tym, czym było dawniej, ale mniejsza o to, bo i ja teraz się żegnam, choć nikogo to za bardzo pewnie nie interesuje, jako że jestem tylko zwykłym MG z PC. Tak... przez całe swoje 4 (Tak na serio to już 5, ale ciii) lata bycia tutaj, najwyższe stanowisko jakie posiadałem to opiekun PBF'u i pomimo tego co chcecie powiedzieć, miałem dużo planów, ale niestety, ktoś miał to głęboko w poważaniu i zwolnił mnie, bo tak... podobno 2 miesiące to długi staż... mi się nie wydaje.
No dobra, nie jestem mistrzem w pisaniu, nie warto się więc rozpisywać jak Domin, on to lubi się rozpisywać... jego PZG to kawał świetnej roboty, choć na początku było w tym wiele do poprawy, spójrzcie jednak jakie teraz cuda z tego wychodzą. No trzeba mu przyznać, choć z myśleniem u niego czasem trudno... (było kilka przypadków, przez które chciałem go zabić)... to jednak, głowę do opowiadań ma, a i nie tylko do tego, bo w końcu to koleś, który załatwiał nam wszystkie gry jakie świeżo wychodziły na świecie... no, prawie wszystkie... Trzeba mu za to podziękować, a jeśli już chodzi o dziękowanie, to w tym przypadku, jeśli chodzi o update, trzeba podziękować też dwóm innym użytkownikom.
Conquest i Szymb, bo o nich teraz mowa... no cóż...
Conquest ma bardzo podobne poglądy jak PokeMan, ale za to ma naturę trolla, taaaa... da się to wyczuć w sposobie wypowiedzi, czyż nie? Mniejsza o to! Jest to osobnik, który w krótkim czasie osiągnął status admina i chwała mu za to... chyba. Zrobił świetną robotę z filmami Pokemon, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny, choć nadal nie wiem, czemu... nie mam ich jako "obejrzane" na swoim MAL'u... mniejsza o to! W sumie to jeszcze pamiętam jak byłeś świeży na PC i opowiadałem Ci o sytuacji jaka tam zachodziła... przynajmniej miałem się do kogoś wygadać. Więc mam za co dziękować.
Szymbar... czy Szymb, czy jak kto go się tam nazywa... były MG, FF'owiec i świetny koleś, choć ostatnio miał do mnie jakiś problem... (JAK KAŻDY!)... no, ale świetnie mi się z nim współpracowało, a raczej pomagało przy "Ash vs. Pikachu". Mieliśmy skleić ostatni sezon, ale... nie wyszło, wybacz, ma głowa już nie taka jak kiedyś. No i oczywiście, pomógł Dominowi z B/W 2. Dawno nie gadaliśmy tak poza tym... chyba wiem kogo odwiedzę na GyGy >:3
Co do wspólnego FF'a... hmm... tiaaaa... już chyba każdy wie o KOGO mi chodzi i przy nim rozpisać bym mógł się najbardziej, ale... neee... nie będzie tak łatwo jak myślisz, o nie-eee. Więc... Byaku... jak wiele mi razu już napisałeś... Bracie... (Choć jakoś tego tak nie czuję ^ ^")... gry w PBF'ie... (od drugiej edycji) PCSkype... MZG... Wspomnienia Kanto... cóż więcej można powiedzieć, tyle wspólnych rzeczy, a ty mnie jeszcze do ME ciągnąłeś... (Nadal tego nie przeszedłem... nie zabijaj! T^T)... te wszystkie pomysły były takie... udane, a jednak... tak bardzo leniwie je robiliśmy i każdego zmuszaliśmy do brania udziału w tym, czymś... czy oceny FF'a. Gdzie te czasy, kiedy śpiewaliśmy chórem na PCSkype, bo PewDiePie pokazał nam KaraokeParty? Niby znikły... niby nie... eh... to może...

... w końcu napiszemy ten pierdzielony rozdział Wspomnień Kanto?! D:<
ZALEGAMY Z TYM 2 MIECHY... CHYBA! NO JASNY GWINT! D:<

*chill out*
Dobra... więc... Byaku... Bracie... pogadamy na GyGy =.=
Dalej... dalej... a propos Brata... Bracie Broni i ...marnotrawny Bracie? W sumie już nie pamiętam kim dla mnie byłeś... a mieliśmy to już tak obcykane... szkoda... szkoda. No to, Nen! Nenloth... BarcaFanie! Piłka nożna i Pokemony nie mają przed Tobą tajemnic, a Furret to dla Ciebie najostrzejszy miecz... (przerażasz trochę ._.)... no i każdego nim pokonujesz, tak? Jednak... gdzie jest mój artykuł o Dunsprace? Tak o niego prosiłem... a ty mi robisz taki ból... no cóż, widać mnie nie lubisz... pomimo tego, że byłeś najlepszym MG jakiego miałem... (Sorry Byak ^ ^")... choć nasze odpisy nie były mistrzowskie, bo wtedy zaczynaliśmy... Byaku zaraz pewnie powie, że dla niego też byłeś najlepszy, znaczy jesteś, bo jeszcze nigdzie się nie wybierasz, a potem powie, że miał tak samo u Ciebie, jak ja... ale... po co ja to w ogóle mówię... mniejsza. Sorry, że nie dałem odpisów, ale wiesz... nie chciało mi się.
Co do nieróbstwa... POOOOXER! MG, którego wywaliłem dwa razy w ciągu miesiąca ze stanowiska MG... po prostu... MISTRZ! Jednak podziękuję i mu, bo dość... oryginalny z niego dziec... chłopak i ma bardzo oryginalne... (dźwięki)... pomysły, jak tu coś zrobić... no cóż. Dobrze mi się z nim czasem gadało i choć było z niego dużo... znaczy... z nim dużo śmiechu, nie będzie mi go brakować, bo będę spamował mu na GG. Do do spamu to mi się kojarzy takich dwóch osobników, ale... mniejsza! Jedziem! Wilku i Tybete... tak, nawet TYBETE!
Tybete podziękuję za jedno... przez tego osobnika stworzeni zostali Rycerze PC.
Rycerz Wiatru - Domin(LoL)
Rycerz Smoka - Byakurai
Rycerz Wody - Nenloth
i ja - Rycerz Lodu.
Ostatnio doszli do nas:
Rycerz Śmierci - Inaka (Dawniej Dama Dworu)
Ym... jak on miał...
Giermek(?) - Poxer
...
No i jeszcze kandydował Błędny Rycerz, ale Wilku nie przeszedł, bo go nie chcieli. Co do Wilka samego, miał on wiele pomysłów, zaczynając na tych fajnych, a na... chaosie kończąc. Będąc na naszym forum... zmienił płeć i doprowadził Szymba do takiego stanu, jako jego gracz, że ten odszedł z posady MG. Rozumiecie to? To są umiejętności. Trollował... znaczy... robił z Siebie idiotę na pierwszych PCSkype, ale potem... zmiana i nagle zaczął zachowywać się normalnie. Nawet teraz pojawia się na PC dość często, co jest miłą niespodzianką...
Niespodzianki... niespodzianki... ah! Nasze zwolnienie! To była dopiero niespodzianka! W jeden dzień zwolnieni zostali: Ja, Byaku, Kojot, Domin i Drago... BO TAK. Do dzisiaj nie znam do końca powodu, a to było dobre 6 miechów temu. Na początku, podziękuję Drago, bo jest to człowiek, któremu muszę podziękować.
Drago, były admin i przepraszam, ale nie pamiętam czym więcej był. Chcę mu podziękować, że dał mi szansę na naszym PBF'ie jako opiekun i chyba się nie zawiódł. Robiłem bowiem wszystko w mojej mocy, by nasz PBF nie świecił pustkami i wyglądał dobrze z dużą ilością zachęcających rzeczy, których nie spotka się gdzie indziej. Trudno... mi nie wyszło, a PBF od 6 miesięcy stoi nie ruszony... bez władzy. Dodatkowo, co do osoby Draga oczywiście, trzeba wspomnieć nasze... (spamy...)... debaty na dawnym SB, który został już usunięty, no... ale w końcu: Ich bin eine Ninja. Daruję sobie emotkę, bo lubię składnie tekstu. Byaku pewnie też świetnie wspomina te czasy, kiedy co chwilę przez wasze teksty opluwałem ekran piciem, czy zupą mleczną. Swoją drogą, "świętej pamięci" monitor... poległ jakieś 1,5 roku temu. No i mieliśmy też spór, prawda? W końcu byłeś jedynym adminem, który mnie zbanował, ale wtedy była jazda.
Coś jak anime polecane przez Inakę... (pierwszą damę PC)... która stała się gatunkiem do wyginięcia na tej męskiej ziemi... (prawie >:3)... no i trzeba jej podziękować, bo tyle co ona z nami wytrzymuje, to dopiero. Najlepiej wspominam Inakę z PCSkype, gdzie pomimo tego, że słów nie wypowiadała, to śmiechowykrywalny mikrofon działał w najlepsze niekiedy polepszając humor uczestnikom tego przedsięwzięcia... tak... i teraz proszę wybaczyć, ale wrócę na chwilę do flejmu, bo tego u mnie nigdy nie za mało, prawda ludności?
Domin był... choć teraz wspomnę znowu o nim... jeszcze o naszych ostrych sporach... co do pojedynczych rzeczy... jak Guilty Crown, który dla Domina jest DOBRYM anime, a ja nie mogę przeżyć tego, że DOBRYM anime... określa się coś, co ma DZIURĘ W FABULE!
Kojot... ten, co zwolniony też został i podobno forum rozwalał, mistrz off-top'u, ciętej riposty i gra w LoL'a. Niby mamy dużo wspólnego, ale jakoś nigdy nie gadaliśmy z sobą za bardzo, a szkoda... może byłoby ciekawiej. Tak swoją drogą... sklejasz ten build Rammusa, który Ci zalecałem? Przepraszam... już o LoL'u gadać nie będę i przejdę do następnego osobnika.
Maron jest kumplem Kojota z bloku... (Prawda?)... i nawet nie wiesz jak trudno było Cię złapać na PCSkype... ale w LoL'a nie wiem jak grasz... więc... kurczę, pisał FF'y... w sumie bardzo słabo go pamiętam, nie wiem zbytnio co o nim powiedzieć... jedziem dalej więc.
O kilku osobach też mam mało do powiedzenia, ale nie dlatego, że nie chcę, a dlatego, że moja pamięć bardzo mi w ich przypadku szwankuje.
Zacznijmy od osoby, która zniknęła najwcześniej z tych osób. Blue, druga dziewczyna na PC, która zniknęła z niewiadomych przyczyn. Czy ja w ogóle z Nią rozmawiałem? Hmmm... przepraszam, ale wtedy był ten okres... w którym bałem się rozmawiać z dziewczynami, nawet przez internet... (Boże... kim ja byłem =.=)... i chyba nie za bardzo... mam w ogóle o czym pisać... w przypadku tej osobniczki... więc pozdrawiam... tak tylko...
Xillor... wiem, wiem... większość pewnie nie wie kto to, ale ja was oświecę. Xillor był równym kolesiem z naszego PBF'u. Był MG i miał u mnie grę. Cholernie fajnie mi się z nim gadało, choć rzadko, ale jednak, ale zniknął pewnego dnia bez słowa pożegnania. No cóż...
Sara, czyli moja "Ulubienica" bo bardzo często ją tak określałem. Jedna z moich ulubionych graczek, w dodatku fajnie się z nią gadało, tak po prostu, a to przy okazji PCSkype, choć jeszcze na żadnym... i nie będzie...
Na PCSkype pojawiała się za to Jiyuu, a dodatkowo jej brat Hyali siedział troszkę na PC. Taka dwójka, a tyle fajnych rzeczy z nimi wychodziło. Jiyuu uczyła mnie z Byakiem historii, z Hyali'm gadałem o KHR. Na serio... fajnie, że się dogadaliśmy...
shadix, czyli... facet od animacji. Jeden z kilku osobników, którzy rozpalili we mnie mały płomyczek zwany zajawką na coś i zacząłem troszkę animować, ale odpadłem. Moje nauki się jednak opłaciły, bo jakbym chciał wrócić, to nic nie stoi na przeszkodzie, a ten facet... no cóż, był świetny i trzeba mu za to podziękować.
Co do płomyków zajawki... muszę podziękować jednej specjalnej osobie i to będzie pierwszy raz jak to powiem. Chcę podziękować Jakubox'owi, że na swój sposób zapalił we mnie zajawkę na... no cóż... grafikę. Obojętnie co chcecie powiedzieć, taka jest prawda. Przez tego człowieka chciałem zrobić fajne UBY, ale mi nie wychodziły, więc wziąłem się za sygnatury. Jestem mu cholernie wdzięczny, bo gdyby nie on, nie miałbym teraz nadal takich ciągutek do grafiki, ale o tym mniejsza...

Podsumowując, bo takie... podziękowania już były... pomimo tego, że nie wymieniłem kilkudziesięciu osób... choć... chwila...

Chciałbym też podziękować wielu innym osobą, jak; Vabigoon, Raik, Legends, Longi, Matt, Mentor, Shoku, Opti, Skejt, Sigma, Titiz, berry, BeenHakier, Moje GBA, Henio (Tiaaa, nawet mu), QuerryPass i... PokeMan. Pewnie jeszcze wielu osobom mógłbym podziękować, ale nie pamiętam nicków, więc przepraszam z góry i jeśli o kimś zapomniałem, niech doda tutaj swój nick.

Swoją drogą... Domin może, to ja też.
MA HISTORIA NA PC ZACZĘŁA SIĘ 5 LAT TEMU.
Ne no, żart.

Dzisiaj odchodzi chłopak, który pełen jest ideałów, ale nie odchodzi jakaś ikona PC, czy coś innego. Po prostu zwykły użytkownik, ot taki MG, który przez 5 lat niczego nie wskórał... no cóż.

Poke, chcę Cię przeprosić tylko za jedno. Kolorystykę.
Nie zrobiłem, zrobić nie zrobię, ale nie dlatego, że mi się nie chce, a dlatego, że przez liceum nie miałem czasu. Wiesz, tylko takie tam.

Poproszę też o zwolnienie mnie ze stanowiska MG, po raz... 4.

Zrzynka:
DominLoL napisał/a:
Dzisiaj do wieczora jestem, a od jutra mnie nie ma.

No i... tyle, a teraz czekamy na flejm i hejt :3

P.s. (do Poke) To pisałem przez 4 dni jak miałem chwilkę wolnego, tak piszę na zaś.
P.s. 2.
TAK, nie LUBIĘ się rozpisywać >: D

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
Ostatnio zmieniony przez Afil 26 Październik 12, 15:21, w całości zmieniany 3 razy  

Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle

Wysłany: 26 Październik 12, 15:29   

Tak skleiłem i carrowałem Rankeda ale ostatecznie lose, bo mid i top byli zbyt ostro zfeedowani i nafarmieni. Na normalach cisnę, to zależy od counterpicków, ale zwykle Rammusem w Jungli wygrywam.
Maron mieszka naprzeciwko mojego bloku - 3 minuty drogi :3
Dalej mnei można na skype spotkać, (prócz calego listopada bo telefon jedzie do naprawy). Tylko proszę piszcie najpierw, a później dzwoncie bo ja często na innej konfie siedzę.
trzymaj się Afil
Ostatnio zmieniony przez Kojot 26 Październik 12, 15:32, w całości zmieniany 2 razy  

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 26 Październik 12, 15:38   Re: (The Ditto) Time to say Goodbye.

Afil napisał/a:
Conquest ma bardzo podobne poglądy jak PokeMan, ale za to ma naturę trolla, taaaa... da się to wyczuć w sposobie wypowiedzi, czyż nie?

Oj tam. Czasami lubię, ale natura trolla? :vabi:

Afil napisał/a:
Mniejsza o to! Jest to osobnik, który w krótkim czasie osiągnął status admina i chwała mu za to... chyba. Zrobił świetną robotę z filmami Pokemon, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny, choć nadal nie wiem, czemu... nie mam ich jako "obejrzane" na swoim MAL'u... mniejsza o to! W sumie to jeszcze pamiętam jak byłeś świeży na PC i opowiadałem Ci o sytuacji jaka tam zachodziła... przynajmniej miałem się do kogoś wygadać. Więc mam za co dziękować.

Ja też muszę Ci za sporo rzeczy podziękować: kilka twórczych dyskusji, moja epicka gra w PBFie :D no i jeszcze to, że tak właściwie to Ty wprowadzałeś mnie w realia Collecta. Dzięki, Bro :)

Afil napisał/a:
... w końcu napiszemy ten pierdzielony rozdział Wspomnień Kanto?! D:<
ZALEGAMY Z TYM 2 MIECHY... CHYBA! NO JASNY GWINT! D:<

Dobry pomysł

Afil napisał/a:
*chill out*

Przede wszystkim - trzeba się wyluzować

Afil napisał/a:
Zrzynka:
DominLoL napisał/a:
Dzisiaj do wieczora jestem, a od jutra mnie nie ma.

Zrzynka:
Conquest napisał/a:
Co do przyszłości to życzę powodzenia w życiu :)

DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy

Kontakt:
Wysłany: 26 Październik 12, 17:43   

inaka mi zaćwierkała i specjalnie wbiłem, powiem zgdonie:

Rycerze Collect'a, Wymarsz!

Afil napisał/a:
No dobra, nie jestem mistrzem w pisaniu, nie warto się więc rozpisywać jak Domin, on to lubi się rozpisywać... jego PZG to kawał świetnej roboty, choć na początku było w tym wiele do poprawy, spójrzcie jednak jakie teraz cuda z tego wychodzą. No trzeba mu przyznać, choć z myśleniem u niego czasem trudno... (było kilka przypadków, przez które chciałem go zabić)... to jednak, głowę do opowiadań ma, a i nie tylko do tego, bo w końcu to koleś, który załatwiał nam wszystkie gry jakie świeżo wychodziły na świecie... no, prawie wszystkie... Trzeba mu za to podziękować

Afil, odwołuję karę, to chyba najpiękniejsze słowa jakie wyczytałem z twoich postów.

Bro-Fist!

"Wymarsz Rycerzy" ładny tytuł na jeden z rozdziałów w "Historii PokeCollect'a" , prawda Poke?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 26 Październik 12, 18:06, w całości zmieniany 1 raz