POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Gazetka Pokecollect, numer 5
Autor Wiadomość
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 13:54   Gazetka Pokecollect, numer 5



Wstęp i Życie Forum

Pora na podsumowanie kolejnego miesiąca na forum. Jednak obchodziliśmy kolejną ważną datę, podobną obchodziliśmy rok temu. No tak, właśnie rocznica – druga ściślej mówiąc – naszego powstania. Od dwóch lat jesteśmy online. Dlatego oprócz comiesięcznego podsumowania dodam jeszcze parę statystyk wraz z opisami.
Cóż można powiedzieć na początek? Już pierwszego dnia października można było zauważyć, że jest nowy regulamin forum. Właściwie osobiście nie zauważyłem w nim różnic, połączenie z scalenie regulaminów pojedynczych działów. Dalej bardzo ważną rzeczą jest to, że teraz już oficjalnie opiekunem PBFu został Nenloth i spisuje się on, przynajmniej w mój odczuciu dobrze na tym stanowisku. Powołano na próbę Kojota, zdobywa on szybko gry więc szef się nie pomylił. Do tego zaobserwowałem, że ostatnio PokeMan się jakby obudził i spamuje ile może. Osobiście uważam że coś „kropkowego” się za tym kryje, jednak nie udało mi się wiele o tym dowiedzieć, jednak coś chyba jest na rzeczy. Wiem też, że Raik robi (a może i zrobił, kto wi kiedy to wejdzie w życie) nowy, oczodajny styl na forum. Tym, co jednak zostanie tematem miesiąca będzie Testowy Turniej Pokemon Online organizowany pod przewodnictwem Kojota. Zgłosiło się na niego wyjątkowo dużo, bo aż 12 osób, z czego tylko 2 nie rozegrały żadnego meczu. Obecnie kończy się faza grupowa, zobaczymy jak będzie dalej. Ja sam osobiście wyszedłem z grupy, a tymi którym też się to udało są Enygma, Imagius i prawdopodobnie I like Bread, a dalej Drago, Rubin, Titiz i organizator pod pseudonimem Draciel.
A teraz pora na obiecane statystyki które można znaleźć pod adresem Statystyki. A więc jak widać od Marca-Kwietnia ilość postów, a także tematów spada. Podobnie było Z rejestracjami, ale te przynajmniej w wakacje podskoczyły. Jak widać ani kampania wrześniowa, ani gry Black i White nie przyciągnęły ludzi. Ciekawie wygląda tabela najaktywniejszych userów, prawdopodobnie już niedługo wymogiem na nią będzie posiadanie tysiąca postów. Najlepsi są: Nenloth z 3600 i udziałem 9% z całości, dalej Nexus
DominLoL z ok. 2900 i udziałem 7%, z podobym jest także Byakurai z dorobkiem ok. 2700. Dalej Afil (ok.1725), natępnie Inaka ok. (1375) i poxer ok. (1200). Następnymi powyżej 1000 są Kojot ok. (1100), Drago (1060) i Maron (1015) i zamykającym tą stawkę. Jednak Pokemanowi brakuje tylko kilku postów, powodzenia ziom!
Tym pozdrowieniem kończę swoje wywody i zapraszam do przeczytania reszty gazety, tej z dzisiaj, oraz tamtej za miesiąc.

Odcinki


Pokemon Best Wishes Episode 3 (Mijumaru ! Meguroko ! Critical Moment !) 
Ash i Iris idą do 1 sali Pokemon. Rozpoczyna się kłótnia. Kończy to Mijumaru, który przywiązał się do Asha. Ash postanawia go złapać, ale okazuje się że już ma trenera. Nagle przypomina sobie Mijumaru - Wodny Starter Isshu który pokazywała Dr. Aragagi. Ash udaje się do PokeCenter. Po krótkiej rozmowie, Dr. Aragagi przesyła Poke Balla Mijumaru. Stworek w międzyczasie ucieka. Po przejściu kilku metrów wpadają w dziurę. Pomocną dłoń podaje im chłopiec, który tłumaczy że to przez Meguroko. Oboje idą do "Spa" jego ojca, Ash, Pikachu, Kibago postanawiają odpocząć w piasku. Plan wypalił, Meguroko przyszedł i zaatakował Asha i Pikachu. Kradnie Pikachu u ucieka. Mijumaru próbuje odbić Pikachu ale sam zostaje uwięziony w szczęce Meguroko. Tą akcję przerywa zespół R który już od Kanto chce zdobyć Pikachu. Łapią Meguroko i odjeżdżają. Meowth rzuca Granata Dymnego by ułatwić ucieczkę. Wędrówkę zespołu R przerywa stado Meguroko, które chcąc uratować ich szefa, kopią dół. Pod wpływem tego koparka zakopuje się. Wreszcie Meguroko puszcza Pikachu i Mijumaru. Kilka chwil później Ash z Iris przybiegają i obserwują tą sytuację z ukrycia. Nagle z ziemy pod wysokim ciśnieniem pojawią się wysokie strumienie wody. Niszczą skały, żłobią małą wysepkę na której są Pokemony. Meguroko jeden za drugim chwyta zębami ogon poprzednika i robią most. Ash po nim przechodzi i nakazuje im przejść na drugą stronę. Nagle wysepka się zapada, i w ostatniej chwili Iris łapie Asha. 

Pokemon Best Wishes Episode 4 ( Battle Club! A Mysterious Pokemon Appears!!) 
Iris uświadamia Asha, że miasto do którego dochodzą nie ma Gymu. Ash się trochę złości, jednak Iris zaczyna opowiadać mu o klubie walk który jest w tym mieście. Gdy dochodzą obserwuje walkę Janovy i Futachimaru. Chłopiec który walczył z Janovą przegrywa. Drugi wyzywa Asha na walkę. Niespodziewanie przerywa alarm w składzie jedzenia. Po przyjściu na miejsce nikogo nie ma. Rejestr kamery pokazuje zespół R i tajemniczego Pokemona. Przypuszczają że jest to Umbreon. Zespół R wpada na pomysł, aby Meowth przemalował się na kolory Umbreona żeby odciągnął uwagę reszty, a oni podwędzą żarcie. Tymczasem Ash i Iris, układają kilka misek z karmą, aby przyciągnąć tego Pokemona. Ostatecznie znajdują go śpiącego. Właściciel Centrum Walk opowiada historię o Pokabu. Zespół R kradnie uśpionego Pikachu (który został poturbowany przez Mijumaru). Do akcji wchodzi Pokabu na czele z Ashem. Stworek rozwala tarczę ochronną ratując Pikachu. Iris chciałaby Pokabu był jej drugim Pokemonem, ale on woli Asha.


Wywiad z Vabigoonem


Kojot: Chciałbym wam przedstawić naszego Uploadera na Emeryturze - Vabigoon!

Kojot: Dobra zacznijmy. Na początek chciałbym abyś się nam przedstawił: Imię, wiek, skąd pochodzisz?
Vabigoon: tajne, wiek znacie... Dowód sobie wyrobiłem niedawno, tajne.

Kojot: Kiedy dołączyłeś do grona użytkowników PokeCollect?
Vabigoon: 7 listopada 2008 roku, dosłownie kilka dni po reaktywacji Pokeboardu.

Kojot: Czy byłeś na starym PokeCollect?
Vabigoon: Nie, idealnie trafiłem na praktycznie świeżutkie forum więc zdecydowałem że się zarejestruję, szukałem wtedy czegoś ciekawego i po rejestracji na Revie, którego najzwyczajniej w świecie nie ogarniałem wbiłem na PC i tak mi już za 4 dni mija drugi rok.

Kojot: Wiemy że przez dłuższy czas byłeś Junior Adminem. "Przyszła" sama czy być może starałeś się o nią?
Vabigoon: O tak, w sumie dalej jestem 'JA', tylko po prostu na urlopie maturalnym. Z moim awansem to była dość ciekawa sprawa. Pewnego dnia, nie pamiętam dokładnie kiedy zaoferowałem Komarkowi w shoutboxie, że mógłbym mu pomóc z wrzucaniem odcinków, poinstruował mnie co i jak i dał Brązowy kolorek - wówczas Uploader z ograniczonym dostępem do panelu administracyjnego, po skończonej akcji dobijałem się do wszystkich, którzy mogli coś zdziałać, o zdjęcie ze mnie tego ciężaru ale jakoś nikt się do tego nie kwapił (Bo "po co?") i zostałem tak w tym brązowym kolorze, który z biegiem czasu został przemianowany na kolor Junior Admina, więc i ja sam się nim stałem.

Kojot: Co sądzisz o Teraźniejszym PokeCollect? Czy zmierza w dobrą stronę czy być może stacza się na dno. Co byś w ogóle zmienił?
Vabigoon: Tak więc (nie zaczynamy zdania od 'tak więc' matole!). Teraźniejsze Pokecollect mówiąc krótko i treściwie stacza się w dół, co widać na pierwszy rzut oka zaglądając w ogólnodostępne statystyki http://pokecollect.net.pl/statistics.php
Cudowne reformy Pokemana, wykręcanie forum, skracanie i robienie przegenialnych chwytów marketingowych, reklamowych i jakichś tam jeszcze, jak widać forum nie do końca służy, lecz winy za taki obrót spraw nie mogę przypisać tylko Poke, pewnie sam też mam w tym jakiś udział, poza tym wszyscy wiemy że nasza strona-matka padła i musimy sobie radzić jako samotne forum, tak mniej więcej jakby nagle Charon miał sobie radzić bez Plutona. Wchodząc trochę dalej w głąb, nie podoba mi się do końca forma sprawowania rządów nad forum przez Drago, ale nie można się tu jakoś teraz o coś dokładnie przyczepić, więc przyjmijmy, że to tylko jakieś moje urojenia.


Kojot: Kończąc temat PokeCollect, przejdźmy do twojej osoby. Jaką muzykę preferujesz, i jaki zespół bądź wokalista jest twój ulubiony?
Vabigoon: Najbardziej kocham Rock, głównie progresywny i Bluesa. Mam strasznie dużo ulubionych zespołów ale takie ścisłe top (kolejność przypadkowa):

Marillion
The Alan Parsons Project
Gentle Giant
Pink Floyd
The Who
Jimi Hendrix
The Doors
Chris Rea
Frank Zappa
BB King
ZZ Top
Robert Johnson i Robert Lockwood

W sumie i tak pominąłem strasznie dużo wykonawców, których często słucham i lubię.


Kojot: W co obecnie grasz na komputerze/konsoli?
Vabigoon: Na komputerze ostatnio w nic, ale jak zwykle za jakiś czas trafi mnie faza na moje standardowe tytuły czyli m.in Starcrafta, Diablo 2 czy Heroesy 2/3. Na Dsie katuję Soma Bringera i Tetrisa . A mam nadzieję, że już za niedługo pogram sobie w Pokemony Blue na GBC.

Kojot:Czy interesujesz się sportem? Jeśli tak to jakim?
Vabigoon: Dużo jeżdżę na rowerze, lubię pływać w jeziorach i łowić ryby.

Kojot: Teraz seria krótkich pytań. Ulubiona potrawa?
Vabigoon: Pizza

Kojot: Ulubiony przedmiot?
Vabigoon: Ładowarka.

Kojot: Ulubiony przedmiot szkolny?
Vabigoon: Matematyka

Kojot: Ulubiona Manga?
Vabigoon: Pokemon.

Kojot: Ulubione Anime?
Vabigoon: Z tasiemców to Dragon Ball, a z krótszych Ayakashi i Hellsing

Kojot: Ulubiony Klub Sportowy?
Vabigoon: Lakersi - bo to jedyny jaki mi teraz do głowy przychodzi, więc ulubiony bo tylko o nim pamiętałem ^^


Kojot: Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Vabigoon: pozdrawiam Kojota, Marona, Paqusia, Drago, Prostego Xarcia, Siebie, Nenlotha, Afilka i wszystkich o których bezczelnie zapomniałem.

Kojot: Tym pytaniem zakończymy wywiad: Co sądzisz o użytkownikach PokeCollect?
Vabigoon: W większości są to fajni ludzie.

Kojot: Dziękuję za cenne minuty poświęcone wywiadowi. Życzę powodzenia na maturze!

Mini FAQ


Ostatnio na forum pojawił się konkurs Pokemon Online, też chcesz powalczyć? Jeżeli tak, to przeczytaj!

Ściągnąłem grę, co teraz?
Zainstaluj, włącz i wejdź w Team Builder. Ustaw tam swoje pokemony i siebie oraz zapisz plik. Teraz kliknij „Close”, a dalej „Go Online”. Wybierz serwer, wejdź na niego i na górnym pasku kliknij „Tiers”. Wejdź w wybraną generację i wybierz swoją grupę, prawdopodobnie będzie to OU lub Uber. Teraz kliknij „Find Battle” na dole. Poczekaj na swoją pierwszą walkę.

Po zmianie clienta zepsuł mi się cały team, co robić?
Otwórz go starym i kliknij w Export. Skopiuj i wejdź w nowy client. Zaznacz piątą generację w górnych zakładkach i naciśnij Import, wklej i zapisz team.

Kiedy kogoś wyzywam wyskakuje mi błąd lub wyrzuca z gry...
Bywa, ja też nie mogę wyzwać niektórych osób... Ale na szczęście nie wszystkich, oby szybko naprawili te usterki.

Jak mogę sprawdzić mój ranking?
Poszukaj na liście swojego nicku i wejdź w niego. Zobaczysz to, co zobaczyłby wyzywający, w tym ranking.

Humor


Chuck Norris

To nie naukowcy odkryli rozszczepianie się atomu - to Chuck Norris postanowił kopnąć z półobrotu najmniejszą rzecz na świecie.

Kiedy Einstein myślał nad teorią względności, Chuck Norris podszedł do niego i powiedział 'kwadrat'.

Żaden kompas nie pokazuje gdzie jest północ. Wszystkie pokazują na miejsce, w którym akurat jest Chuck Norris.

Chuckowi Norrisowi nie zdarzają się pomyłki w literowaniu. Jeśli jednak jakaś się zdarzy, Oxford uznaje nieomylność Chucka i poprawia błąd w swoim słowniku.

Cała muzyka techno jest oparta na rożnych sposobach bicia serca Chucka Norrisa.

Sherlock Holmes

Sherlock Holmes wybrał się z Dr Watsonem do lasu. Biwak or something. W pewnym momencie w nocy Holmes budzi Watsona i pyta:
- Drogi Watsonie, czy śpisz?
- Nie..
- A co widzisz nad sobą, drogi Watsonie?
- Widzę miliony gwiazd drogi Sherlocku.
- I co ci to mówi, drogi Watsonie?
- Zależy jak na to spojrzeć: z astronomicznego punktu widzenia mówi mi to, że są miliony galaktyk z miliardami gwiazd; z astrologicznego punktu widzenia widzę, ze wchodzimy w znak Byka; z meteorologicznego punktu widzenia mówi mi to, że jest szansa na dobrą pogodę jutro; z futurystycznego punktu widzenia sadze, ze kiedyś ludzie będą łatać do gwiazd.... A cóż Tobie to mówi drogi Sherlocku?
- Mnie to mówi, drogi Watsonie, że ktoś nam zapier..... namiot!

Zeszyty

Bogurodzica śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem.

Bogurodzica była napisana w języku polskim po łacinie.

Bolesław Krzywousty w swoim testamencie dał kawałek ziemi także swojej żonie Salmonelli.

Instrukcje

Na deserze Tiramisu, na spodzie pudełka: "Nie odwracać do góry dnem."

Na kostiumie Supermana dla dzieci: "Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania."

Na butach importowanych z Chin: "Nie chodzić po deszczu"

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


Ostatnio zmieniony przez Maron 6 Listopad 10, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 28
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 14:07   

Fajne :D
Widzę, że koniec ogłoszony przez Nenlotha, jednak nie nadszedł ^^

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
Średni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 14:20   

Nadzedł, ale poszedł zrobić sobie kawę.

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 14:22   

Uh... i znowu to cholerne poczucie winy, że ja jednak nie pomogłem przy tym numerze... :/
 
     
Zaraza 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 99
Wysłany: 6 Listopad 10, 14:45   

A jednak widzę, że zrobiliście gazetkę :)
A co do gazetki zauważyłem 1 błąd:
Kojot: Teraz seria krótkich pytań. Ulubiona potrawa?
[b]Vabigoon: Pizza
Jakim cudem te [b] się pojawiło? xD
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 15:45   

Ucięło im [/B] i nie dokończyło kodowania.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 16:39   

Maron napisał/a:
Do tego zaobserwowałem, że ostatnio PokeMan się jakby obudził i spamuje ile może. Osobiście uważam że coś „kropkowego” się za tym kryje, jednak nie udało mi się wiele o tym dowiedzieć, jednak coś chyba jest na rzeczy.

Gucio na rzeczy...po prostu ratuję honor forum ( np. w obliczu tych z góry którzy robią dla nas s13 ), podtrzymując przy życiu najważniejsze działy Pokemonowe, a konkretnie 1/2 ich.
Maron napisał/a:
Teraźniejsze Pokecollect mówiąc krótko i treściwie stacza się w dół, co widać na pierwszy rzut oka zaglądając w ogólnodostępne statystyki http://pokecollect.net.pl/statistics.php

Ja tam monitoruję uu które nam spadło o połowę...5 dni po zamknięciu PS.
Maron napisał/a:
Cudowne reformy Pokemana, wykręcanie forum, skracanie i robienie przegenialnych chwytów marketingowych, reklamowych i jakichś tam jeszcze, jak widać forum nie do końca służy, lecz winy za taki obrót spraw nie mogę przypisać tylko Poke, pewnie sam też mam w tym jakiś udział, poza tym wszyscy wiemy że nasza strona-matka padła i musimy sobie radzić jako samotne forum

Przeanalizuj to, kto się loguje na forum teraz, a kto kiedyś i powstanie ci takie działanie:
Ogół użytkowników ogółem MINUS userzy przypadkowi i true pokefans czyli userzy z strony RÓWNA SIĘ zostaje stała grupka userów, pokefanów tylko w 20-30%, którzy od dawna wchodzą tylko na forum ( na Vall itp. już nie, nawet na inne pokefora niet ) i którzy będą zawsze, czy zmniejszę liczbę działów czy nie.
Ścinanie liczby produktów/działów w firmie/etc. to podstawowe działanie w biznesie ( proszę wybaczyć, ale mam takie dojrzałe zainteresowanie, bo mam plan na przyszłość ) kiedy teenmanager wchodzi do przerośniętego molochu utrzymującego masę pierdół typu przedszkole przyzakładowe czy stołówka. Ja bym nawet powiedział, że moje działanie zahamowało odpływ ludu. A no i tak, oczywiście szkodzę forum, jeszcze przez to, że jako ostatnia osoba piszę sensownie w 2 działach pokemonowych...ale ja wolę pisać posty, niż w pisać w SB które to już kompletnie nic nie daje forum, jeśli ktoś patrzy z zewnątrz.
Poza tym...to p. Panie Vabi wyciął kiedyś połowę toplist bo się pan na tym ni znał...a ruch stamtąd jakiś był.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 6 Listopad 10, 17:03   

Zaraza napisał/a:
A jednak widzę, że zrobiliście gazetkę :)
A co do gazetki zauważyłem 1 błąd:
Kojot: Teraz seria krótkich pytań. Ulubiona potrawa?
[b]Vabigoon: Pizza
Jakim cudem te [b] się pojawiło? xD


W pytaniu wyżej zapomniałem wstawić znacznik
Kod:
[/b]

Maron popraw to.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 6 Listopad 10, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 17:55   

Ładnie, ładnie. Mówiłem, że będzie koniec, ale jednak nie.

Pytałem cię, czy chcesz, to co już mam, więc humor i FAQ wam nie wyszło. :P

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
 
     
Vabigoon 
Powoli się wkręca
Howgh!



Wiek: 31
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 17:56   

Cytat:
Poza tym...to p. Panie Vabi wyciął kiedyś połowę toplist bo się pan na tym ni znał...a ruch stamtąd jakiś był.

Nie... ja wyciąłem połowę toplist bo często nie działały lub były to toplisty ZAGRANICZNE, na cholerę nam miejsce w hiszpańskiej topliście, i hiszpański ruch na polskiej stronie. Jedyną osobą, która się tu nie zna jesteś niestety ty o wielki mistrzu który kreujesz się na geniusza marketingowego.


Cytat:
Przeanalizuj to, kto się loguje na forum teraz, a kto kiedyś i powstanie ci takie działanie:
Ogół użytkowników ogółem MINUS userzy przypadkowi i true pokefans czyli userzy z strony RÓWNA SIĘ zostaje stała grupka userów, pokefanów tylko w 20-30%, którzy od dawna wchodzą tylko na forum (na Vall itp. już nie, nawet na inne pokefora niet) i którzy będą zawsze, czy zmniejszę liczbę działów czy nie.

Z tego co wiem to twoje cudowne działania miały na celu powiększenie liczby użytkowników :D więc nie wypychaj się watą :x
a poza tym 'ogół użytkowników ogółem', 'równa się zostaje' - jesteś moim Sensei'em składni.


Cytat:
Ścinanie liczby produktów/działów w firmie/etc. to podstawowe działanie w biznesie (proszę wybaczyć, ale mam takie dojrzałe zainteresowanie, bo mam plan na przyszłość) kiedy teenmanager wchodzi do przerośniętego molochu utrzymującego masę pierdół typu przedszkole przyzakładowe czy stołówka.

U nas ściętych zostało zaledwie kilka działów, reszta została idiotycznie pochowana, a i zauważyłem ciekawą rzecz ^^ Pokecollect to tak średnio firma/etc.


Cytat:
Ja tam monitoruję uu które nam spadło o połowę...5 dni po zamknięciu PS.

A czy ja o tym nie wspomniałem przypadkiem?


Cytat:
A no i tak, oczywiście szkodzę forum, jeszcze przez to, że jako ostatnia osoba piszę sensownie w 2 działach pokemonowych...

Czy ja coś o tym, mówiłem? No raczej nie. A i skoro piszesz tam jako ostatnia osoba to sobie odpuść... Rozmowa z samym sobą to objaw nie do końca zdrowej psychiki, a rozmowa z ludźmi którzy piszą bezsensownie nie ma najmniejszego nawet sensu.


Cytat:
Ja bym nawet powiedział, że moje działanie zahamowało odpływ ludu.

Ja bym nawet powiedział, że twoje działanie co najwyżej nic nie dało o ile nie zaszkodziło.



I w ogóle no offence poke, ale nie pompuj się bo pękniesz z tej dumy i samozadowolenia kiedyś.



A co do gazetki, gratuluję wydania, dziękuję za bardzo miło przeprowadzony wywiad i życzę wam jak to ktoś powiedział jako wasz ojciec chrzestny żebyście się zebrali do kupy i powalczyli dalej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.