POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: paqo
9 Lipiec 09, 23:19
Ulubiona legenda

Ulubiona Legenda z Shinoh
Arceus
10%
 10%  [ 9 ]
Darkrai
15%
 15%  [ 13 ]
Dialga
15%
 15%  [ 13 ]
Palkia
3%
 3%  [ 3 ]
Creselia
1%
 1%  [ 1 ]
Uxie
1%
 1%  [ 1 ]
Mespirit
1%
 1%  [ 1 ]
Azelf
3%
 3%  [ 3 ]
Hetran
2%
 2%  [ 2 ]
Giratina
7%
 7%  [ 6 ]
Giratina Origin Form
14%
 14%  [ 12 ]
Regigigas
1%
 1%  [ 1 ]
Phione
0%
 0%  [ 0 ]
Manaphy
0%
 0%  [ 0 ]
Shaymin
3%
 3%  [ 3 ]
Shaymin Sky Forme
18%
 18%  [ 15 ]
G³osowañ: 53
Wszystkich G³osów: 83

Autor Wiadomo¶æ
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego



Wiek: 27
Do³±czy³: 10 Sty 2010
Posty: 214
Sk±d: Z Kanto
Wys³any: 6 Marzec 10, 09:52   

Shaymin Sky Forme fajnie wygl±da jest silny i ma fajne ataki

Sygnatura użytkownika

 
     
Malp@ 
Gapa, gubi PokeBalle
lol



Wiek: 30
Do³±czy³: 23 Mar 2010
Posty: 112
Sk±d: Jaworzno
Wys³any: 23 Marzec 10, 19:38   

Azlef poniewasz z trujki strarznikow jest najslniejszy i fajnie wyglada :music:

Sygnatura użytkownika
malp@ rzadzi
 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 24 Marzec 10, 21:23   

Wygl±d: Shaymin :Land Form (s³odziuchny je¿yk :3)
Reszta: DARKRAI - Tego wyja¶niaæ nie muszê. Mój ulubiony pokekiller. Nightmare + Dark Void + Dream Eater + Bad Dreams = epic win. Jego nie pobijesz.
Szkoda tylko, ¿e uber :( .
 
     
Malp@ 
Gapa, gubi PokeBalle
lol



Wiek: 30
Do³±czy³: 23 Mar 2010
Posty: 112
Sk±d: Jaworzno
Wys³any: 31 Marzec 10, 19:10   

Moim ulubionym pokiem legendarnym jest LATIAS, za wyglad :music:

Sygnatura użytkownika
malp@ rzadzi
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wys³any: 31 Marzec 10, 19:12   

z shinnoh, latias jest z hohen, map³@

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Malp@ 
Gapa, gubi PokeBalle
lol



Wiek: 30
Do³±czy³: 23 Mar 2010
Posty: 112
Sk±d: Jaworzno
Wys³any: 1 Kwiecieñ 10, 08:45   

ubs sorki zagapilem sie, ale jesli chodzi shinnoh to najlepszy jest Shaymin SKY FORME
extra wyglad, fajne ataki. Jeszcze raz sorki. :drago:

Sygnatura użytkownika
malp@ rzadzi
 
     
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Do³±czy³: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Sk±d: Jaworzno
Kontakt:
Wys³any: 29 Kwiecieñ 10, 16:15   

Mespirit za fajne dredy
Shanin Sky Form za wygl±d

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zagl±dnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALE¯NIONY od pokemonów

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie ¿yje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Matt 
Pewnie nie zna PokeMana
by wróciæ



Wiek: 30
Do³±czy³: 28 Kwi 2010
Posty: 59
Sk±d: Z Bezludnej Wyspy
Kontakt:
Wys³any: 29 Kwiecieñ 10, 17:11   

Em... co to Shanin Sky Form? Niech kto¶ mi wyt³umaczy.

Dobra, moim ukochanym poczkiem, który równie¿ jest legend± jest!!! Kto? Shaymin oczywi¶cie! Mam gdzie¶ czy Sky Form, czy Land Form. ten je¿yk jest s³ita¶ny, mo¿e nauczyæ siê jednego z moich ukochanych ataków - Seed Flare. W Sky ma ¶wietne po³±czenie typów Fly and Grass! Szkoda, ¿e nie Grass Psychic, ale nie mo¿na mieæ wszystkiego - to tak na marginesie jbc. Statsy mo¿e nie za dobre, lecz nie to siê liczy, no nie. Moim skromnym zdaniem jest najbardziej s³odkim i naj³adniejszym poczkiem ze wszystkich serii!

Sygnatura użytkownika





Mistrz Gry: Legendarny Legends
Imiê: Matt vel la Silver
Wiosen: 14
Zawód: Z³odziej piw, ratownik chmur, oraz ³owca leszczy
Sensei: Drake
Money: 800$




Ekwipunek:
Wa¿ne: Portfel, Przyrz±dy do Krzadzierzy
Balle: emm...chcê siê widzieæ z moim adwokatem
Medykamenty: Apteczka
Jedzenie: Szynka Konserwowa, Batony, Woda, Suchary, Mleko, P³atki Zbo¿owe, Paprykarz, Klopsiki w S³oiku, Pasztet, Cukierki, Przyprawy
Inne: Lina, Zapalniczka, Nó¿, Latarka, ¯y³ka, Szczoteczka do Zêbów, Saletra, Cukier, Zestaw Garnków i Sztuæców, Apteczka, £uk, Ko³czan z 10 Strza³ami



~Podziêkowanie dla Legendsa za tworzenie mi kolejnej, superowej gry i dla Raahala za gadanie ze mn± na GG (i nie napisanie dalej, ¿e wzór sygny ma odemnie, ale mniejsza z tym)

Kfiatki z PBF'ów


Z jakiego¶ innego PBF'u napisa³/a:
- To jak Diglet? Wolisz siedzieæ w ballu, czy na ramieniu?

To mnie rozwali³o. Nie pamiêtam, czy zacytowa³em to s³owo w s³owo, lecz jako¶ tak to brzmia³o.
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 06:34   

Shaymin Sky Form to Shaymin w formie Sky( dostêpna w Platynie i HG/SS) jest to specjalna forma któr± mo¿emy zdobyæ za pomoc± pokazania z³apanego Shaymina kwiaciarce we Floromie i dostaniu Gracedia Flower, u¿ywany itemua Shayminie i przekszta³ca siê w swoj± Sky Formê(dos³ownie "podniedn±" wed³ug go¶ci od naszego dubingu poków) wystêpuje w filmie 11, zyskuje dodatkowy typ Fly i mo¿e siê nauczyæ nowych ataków(np.Fly albo Air Slash)
Ale Shaymin w formie Sky mo¿e byæ tylko przez okre¶lony czas(chyba do zachodu s³oñca) lub do wsadzenia do Boxu. Wtedy Forma Sky znika i mamy normal Shaymin'a, ale Gracedia Flower mo¿e byæ u¿yty nieskoñczenie wiele razy, wiêc luz.

W Platynie jest tylko jeden Shaymin, po lidze(musisz mieæ pe³ny ShinnohDex i zdobyæ national) na Flower Paradise( droga na której koñcu stoi kamieñ, Rotue 227 , wej¶cie Victory Road od stroni Ligi, gdzi wcze¶niej sta³ facio, teraz go nie ma) i mo¿na go zdobyæ tylko za pomoc± eventu Oak's Letter ( rozdawany by³ w ameryce, europie i japoni) ale je¶li bardzo ci zale¿y, podam ci cheat'a na niego.

Shaymin jest na lvl.30 i siê(jak wiêkszo¶æ legend) nie breeduje(nie rozmna¿a).

http://www.serebii.net/pokedex-dp/492.shtml

info jakie ataki itp itd

mam nadziejê ¿e to ci wystarczy, pozatym, go¶ciu walna³ literowê .

sorka za oftopa :D

Ulubiona jak of course Giratina Origin Forme! Wymiata w ka¿dej grze, mam j± w Platynie, teraz w HG ( USA i JAP) i nie da siê jej zast±piæ! ZA NIC! Najlepszy pok z typu Smoków i Legend.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Matt 
Pewnie nie zna PokeMana
by wróciæ



Wiek: 30
Do³±czy³: 28 Kwi 2010
Posty: 59
Sk±d: Z Bezludnej Wyspy
Kontakt:
Wys³any: 30 Kwiecieñ 10, 15:17   

W³a¶nie o t± literówkê mi chodzi³o >.>

¯eby nie by³o, tak ¿e nabijam to bardzo ciekawym poczkiem jest Giratina, zajmuje drugie miejsce z mych ukochanych legend. Oryginalny ma sposób ³apania, to znaczy jej ¶wiata. Fajne po³±czenie typów, lecz mog³o byæ lepsze. Do tego zajefajne ataki ^_^
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.