'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Em... co to Shanin Sky Form? Niech kto¶ mi wyt³umaczy.
Dobra, moim ukochanym poczkiem, który równie¿ jest legend± jest!!! Kto? Shaymin oczywi¶cie! Mam gdzie¶ czy Sky Form, czy Land Form. ten je¿yk jest s³ita¶ny, mo¿e nauczyæ siê jednego z moich ukochanych ataków - Seed Flare. W Sky ma ¶wietne po³±czenie typów Fly and Grass! Szkoda, ¿e nie Grass Psychic, ale nie mo¿na mieæ wszystkiego - to tak na marginesie jbc. Statsy mo¿e nie za dobre, lecz nie to siê liczy, no nie. Moim skromnym zdaniem jest najbardziej s³odkim i naj³adniejszym poczkiem ze wszystkich serii!
Sygnatura użytkownika
Mistrz Gry: Legendarny Legends
Imiê: Matt vel la Silver
Wiosen: 14
Zawód: Z³odziej piw, ratownik chmur, oraz ³owca leszczy
Sensei: Drake
Money: 800$
Ekwipunek: Wa¿ne: Portfel, Przyrz±dy do Krzadzierzy
Balle: emm...chcê siê widzieæ z moim adwokatem
Medykamenty: Apteczka
Jedzenie: Szynka Konserwowa, Batony, Woda, Suchary, Mleko, P³atki Zbo¿owe, Paprykarz, Klopsiki w S³oiku, Pasztet, Cukierki, Przyprawy
Inne: Lina, Zapalniczka, Nó¿, Latarka, ¯y³ka, Szczoteczka do Zêbów, Saletra, Cukier, Zestaw Garnków i Sztuæców, Apteczka, £uk, Ko³czan z 10 Strza³ami
~Podziêkowanie dla Legendsa za tworzenie mi kolejnej, superowej gry i dla Raahala za gadanie ze mn± na GG (i nie napisanie dalej, ¿e wzór sygny ma odemnie, ale mniejsza z tym)
Kfiatki z PBF'ów
Z jakiego¶ innego PBF'u napisa³/a:
- To jak Diglet? Wolisz siedzieæ w ballu, czy na ramieniu?
To mnie rozwali³o. Nie pamiêtam, czy zacytowa³em to s³owo w s³owo, lecz jako¶ tak to brzmia³o.
Shaymin Sky Form to Shaymin w formie Sky( dostêpna w Platynie i HG/SS) jest to specjalna forma któr± mo¿emy zdobyæ za pomoc± pokazania z³apanego Shaymina kwiaciarce we Floromie i dostaniu Gracedia Flower, u¿ywany itemua Shayminie i przekszta³ca siê w swoj± Sky Formê(dos³ownie "podniedn±" wed³ug go¶ci od naszego dubingu poków) wystêpuje w filmie 11, zyskuje dodatkowy typ Fly i mo¿e siê nauczyæ nowych ataków(np.Fly albo Air Slash)
Ale Shaymin w formie Sky mo¿e byæ tylko przez okre¶lony czas(chyba do zachodu s³oñca) lub do wsadzenia do Boxu. Wtedy Forma Sky znika i mamy normal Shaymin'a, ale Gracedia Flower mo¿e byæ u¿yty nieskoñczenie wiele razy, wiêc luz.
W Platynie jest tylko jeden Shaymin, po lidze(musisz mieæ pe³ny ShinnohDex i zdobyæ national) na Flower Paradise( droga na której koñcu stoi kamieñ, Rotue 227 , wej¶cie Victory Road od stroni Ligi, gdzi wcze¶niej sta³ facio, teraz go nie ma) i mo¿na go zdobyæ tylko za pomoc± eventu Oak's Letter ( rozdawany by³ w ameryce, europie i japoni) ale je¶li bardzo ci zale¿y, podam ci cheat'a na niego.
Shaymin jest na lvl.30 i siê(jak wiêkszo¶æ legend) nie breeduje(nie rozmna¿a).
mam nadziejê ¿e to ci wystarczy, pozatym, go¶ciu walna³ literowê .
sorka za oftopa
Ulubiona jak of course Giratina Origin Forme! Wymiata w ka¿dej grze, mam j± w Platynie, teraz w HG ( USA i JAP) i nie da siê jej zast±piæ! ZA NIC! Najlepszy pok z typu Smoków i Legend.
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
¯eby nie by³o, tak ¿e nabijam to bardzo ciekawym poczkiem jest Giratina, zajmuje drugie miejsce z mych ukochanych legend. Oryginalny ma sposób ³apania, to znaczy jej ¶wiata. Fajne po³±czenie typów, lecz mog³o byæ lepsze. Do tego zajefajne ataki ^_^
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.