POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 21:35
I znowu mam pomysł XD
Autor Wiadomość
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 7 Marzec 09, 20:46   I znowu mam pomysł XD

Chodzi o to czy administracja nie mogła by zrobić konkursów o temacie związanym z pokemonami i nie tylko Np.

- Na najlepszy Avek
- Na najlepszą Fuzje
Itd.

Ale własne PRACE !
Czyli Konkursy Graficzne XD

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod

Kontakt:
Wysłany: 8 Marzec 09, 14:00   

Próbowali takie już robić, ale nikomu się nie chce....

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 8 Marzec 09, 14:28   

-_- aha -_-
Można było się domyślić XD

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 18 Listopad 12, 09:34   

Maron napisał/a:

Bo to głupota. Dobrze znam ten mechanizm z czasopism dziecięcych, gdzie dystrybutor/reklamodawca daje swoje produkty do rozdania, a redakcja wymyśla konkurs.

Oczywiście, nie mogą napisać dzieciom, że mogliby dać te nagrody ot tak, więc wymyślają, aby dzieci robiły bzdurne rysunki które i tak nikogo nie obchodzą, a mają sprawiać wrażenie, że konkurs jest mądrzejszy niż wysłania jakiegoś prostego hasła na nr. SMS.

A potem, i tak tych konkursowych prac się nie publikuje w czasopiśmie, a większe cwaniaki lub zabiegani redaktorzy to nawet zapominają podać wyniki/wysłać nagrody, które biorą dla swoich dzieci -_- . Z kolei fizycznie prace idą na przemiał. Nikogo nie obchodzą, bo ich wymaganie miało pozorować, ze niby jest to ważne.

Ten mechanizm jest obnażany właśnie przy okazji konkursów graficznych, bez nagrodowych, organizowanych na forach. Jakim cudem to ma niby pobudzać forum, to nie wiem. Ale fajnie jest pisać takie bzdurne propozycje.

Ale...jeśli już w 2009 r. nikomu się tu nie chciało korzystać z tych konkursów, to krzyż na drogę tym, co mieli podobne pomysły rok temu.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 18 Listopad 12, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  

Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 18 Listopad 12, 10:55   

PokeMan napisał/a:
Maron napisał/a:

Bo to głupota. Dobrze znam ten mechanizm z czasopism dziecięcych, gdzie dystrybutor/reklamodawca daje swoje produkty do rozdania, a redakcja wymyśla konkurs.

Oczywiście, nie mogą napisać dzieciom, że mogliby dać te nagrody ot tak, więc wymyślają, aby dzieci robiły bzdurne rysunki które i tak nikogo nie obchodzą, a mają sprawiać wrażenie, że konkurs jest mądrzejszy niż wysłania jakiegoś prostego hasła na nr. SMS.

A potem, i tak tych konkursowych prac się nie publikuje w czasopiśmie, a większe cwaniaki lub zabiegani redaktorzy to nawet zapominają podać wyniki/wysłać nagrody, które biorą dla swoich dzieci -_- . Z kolei fizycznie prace idą na przemiał. Nikogo nie obchodzą, bo ich wymaganie miało pozorować, ze niby jest to ważne.

Smutna prawda. Ludzie lubią komplikować życie na siłę.

PokeMan napisał/a:
Ten mechanizm jest obnażany właśnie przy okazji konkursów graficznych, bez nagrodowych, organizowanych na forach. Jakim cudem to ma niby pobudzać forum, to nie wiem.

Może pobudzić w ten sposób, że każdy chce się pokazać i być najlepszym. Jednak może być to dobre krótkoterminowo i najczęściej jednorazowo, i to przy dużej ilości użytkowników, więc lepiej odpuścić takie pomysły :no-wai:

Sygnatura użytkownika

PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan

Kontakt:
Wysłany: 28 Luty 17, 22:11   

Conquest napisał/a:
Smutna prawda. Ludzie lubią komplikować życie na siłę.

Ludzie ludziom, bowiem dopiero niedawno się dowiedziałem, że takie postępowanie jest wymuszone przez pewne przepisy prawne - w przypadku braku elementu kreatywnego, przy organizacji konkursu (choćby o zabawkę o wartości 100 zł) trzeba się postarać o jakieś zezwolenie...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.