POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tt22
22 Listopad 13, 21:08
PokeNova - nowy PBF o tematyce Pokemon
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 29 Lipiec 14, 19:27   

[quote="Conquest"]
Pierdziałka napisał/a:

Dosyć powszechny problem na PPSach, choć akurat w PBFie sporo białogłów siedzi. Szkoda, że tak się marnują :chory:


odrazu marnują, moja luba gra sobie na jakiś PBFie z Madoką i jakoś nie powiedziałbym że się marnuje

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29 Lipiec 14, 23:03   

Potwierdzam zdanie Domina. Dziewczyny na PBFach(nawet Pokemonowych) cholernie się marnują. Jednak PPSy ich nie obchodzą(nie ma się co dziwić dlaczego tak się dzieje). Mogłyby przyczynić się do rozwoju jakiegoś foruma/strony ale nie czują takiej potrzeby. Zwłaszcza że większość PPSu odpycha jeśli przyjdzie się z PBFa.

Sygnatura użytkownika
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 30 Lipiec 14, 23:08   

Kowalt... to kogo w końcu popierasz? Sorry, bo się pogubilem.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 31 Lipiec 14, 10:33   

DominLoL napisał/a:
Conquest napisał/a:

Dosyć powszechny problem na PPSach, choć akurat w PBFie sporo białogłów siedzi. Szkoda, że tak się marnują :chory:


odrazu marnują, moja luba gra sobie na jakiś PBFie z Madoką i jakoś nie powiedziałbym że się marnuje


Mówię o PPSie. Twoja luba siedzi tu z nami? Jeśli nie, to jej PBFowanie jest poza sferą moich zainteresowań. Jeśli zaś tak - marnuje się, oj marnuje ^^

kowalt napisał/a:
Dziewczyny na PBFach(nawet Pokemonowych) cholernie się marnują. Jednak PPSy ich nie obchodzą(nie ma się co dziwić dlaczego tak się dzieje). Mogłyby przyczynić się do rozwoju jakiegoś foruma/strony ale nie czują takiej potrzeby.


Muszę sprostować - na PBFach nie tylko dziewczyny się marnują - wszyscy to robią. Jest to teatr marzeń, gra złudzeń, wypalająca ludzi praktyka.

kowalt napisał/a:
Zwłaszcza że większość PPSu odpycha jeśli przyjdzie się z PBFa.


Większość PPSu odpycha bez względu na to, skąd się przychodzi... Naprostujemy :ognia:

Afil napisał/a:
Kowalt... to kogo w końcu popierasz? Sorry, bo się pogubilem.


Kowalt z zasady popiera mnie, tylko Domin nie umie cytować :D

 
     
kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be



Wiek: 32
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31 Lipiec 14, 19:36   

Poprawka.

Popieram siebie ale póki co Conquest gada mądrze więc stoję za nim murem, ręką, nogą i innymi częściami ciała.

Sygnatura użytkownika
 
     
Vaphel 
Pewnie nie zna PokeMana
ciołek


Wiek: 32
Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 6
Skąd: warmia
Kontakt:
Wysłany: 20 Styczeń 17, 16:24   

Poszukuję grafika do stworzenia bannera i tła dla forum. Propozycje proszę przesyłać najlepiej na priva na forum PokeNova.

 
     
4xI 
Bug Catcher



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wysłany: 20 Styczeń 17, 22:21   

Vaphel napisał/a:
Poszukuję grafika do stworzenia bannera i tła dla forum. Propozycje proszę przesyłać najlepiej na priva na forum PokeNova.


za free? xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.