!
XDDDDDDDDDD
-------------------
Ok, nie mog³em siê powstrzymaæ, kole¿ko Chisaiii chyba nei jeste¶ tym samym Chisaiem co ten z popla, bo on by³ kumaty, z Pokemonami nie jest jak z np. Naruto, anime to nie adaptacja mangi, najwy¿ej czasem s± dzie³a odwrotne (komiksowe wersje filmów). Co¶ mi siê zdaje, ¿e nie znasz siê na temacie i spamujesz by reklamowaæ te losowe strony w sygnie
---------------------------
¯eby nie robiæ offtopu...
Wolê mangê od Anime... za postaci, które ³atwiej polubiæ, w dodatku s± to osoby ró¿ni±ce siê od siebie cechami charakteru, a nie klony jak to bywa w "Przygodach Asha". To taka podstawowa wada anime i plus mangi Special.
Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez PokeTadek 21 Marzec 14, 15:39, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.