POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za co lubicie pokemony?
Autor Wiadomość
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir

Kontakt:
Wysłany: 27 Październik 12, 13:48   

Pokemony lubię głównie przez sentyment - na tym się wychowałem (anime i TAZO), a że jestem sentymentalny to prędko z tym nie zerwę, a najlepiej nigdy...

Oczywiście Poki nie lubię tylko przez sentyment - podoba mi się anime, które wcale nie jest tak schematyczne, jak mówią niektórzy, choć pewnie wcale nie oglądają. Gry są całkiem wciągające, manga pełna głębokich wątków fabularnych, muzyka z dawnych lat itp. Masa wszystkiego, Pokemony to seria z historią, jak i z przyszłością.

Same stworki też są ładne, różnorodne, kolorowe :sliniak: To bardzo ciekawe stworzenia, dzięki którym można zagłębić się w świecie marzeń i snów...

Ostatnio zmieniony przez Conquest 27 Październik 12, 13:49, w całości zmieniany 1 raz  

Microice 
Pewnie nie zna PokeMana
Mistrz pokemon

Kontakt:
Wysłany: 24 Luty 13, 15:24   

Są fajne miłe , słodkie fajnie toczą bitwy :D

Sygnatura użytkownika
Domin mój Mentor <3

kowalt 
Powoli się wkręca
kuce są be

Wysłany: 27 Luty 13, 16:37   

Conquest napisał/a:
Pokemony lubię głównie przez sentyment - na tym się wychowałem (anime i TAZO), a że jestem sentymentalny to prędko z tym nie zerwę, a najlepiej nigdy...

Podpisuje się ręcyma i nogyma.

Anime może mniej. Choć czasem mam ochotę pyknąć sobie parę odcinków. Póki co na ochocie się kończy ale jak zbiorę parę ciekawszych to wtedy się za nie zabiorę.

Ale za to za grami i mangą jestem i pewnie pozostanę jeszcze jakiś czas(kasiora na 3DSa już zaczęła się odkładać. Odkąd zagrałem na konsoli to jednak emulator to nie to samo. Niby ta sama gra ale jednak mniejsza frajda ;).

beny 
Pewnie nie zna PokeMana

Kontakt:
Wysłany: 22 Listopad 13, 12:42   

Za to ze sa takie słodkie i wzbudzają we mnie taka fascynacje :)

Shadi 
Gapa, gubi PokeBalle
Cienisty User

Kontakt:
Wysłany: 19 Marzec 14, 16:38   

Ja bym powiedział że lubię pokemony dzięki pierwszym dwóm setkom stworków które znam bardzo dobrze i kolejnym dwóm które znam jako tako, dzięki grom z głównej serii, które w większości przeszedłem i znam (poza oryginalnymi Black/White), dzięki pierwszym seriom anime, które leciały na Jetixie przed 2008 rokiem i w sumie chyba tyle..

Sygnatura użytkownika