POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Za co lubicie pokemony?
Autor Wiadomość
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 09, 22:02   Za co lubicie pokemony?

Za co lubicie pokemony? To niby takie nic, zwykłe anime z poprawiającą się kreską autorstwa Satoshiego Tajiri. Ale jednak coś nas do nich przyciągnęło..

Mi się w nich podoba oryginalność.. To coś innego.. Styl walk pokemonów jakich nie widziałam w żadnym innym anime. Do gier przyciągnęło mnie to że nareszcie będę miała możliwosć zostania trenerem i nikt nie będzie sie tu wtrącał... Sama wybiorę poki i doprowadzę je do końca.

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
mati74316 
Gapa, gubi PokeBalle
Matt ^^



Wiek: 31
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 236
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 09, 22:35   

Zgodzę się z Blue. W grach możesz mieć poki jakie tylko chcesz. Nikt Ci nie powie że źle czy dobrze ^^ Decydujesz samemu. A Anime dlatego że dzieje się tam... Można poznać sobie poki (co pomaga w grach). Manga dlatego że lubię komiksy a pokach w szczególności ^^

Sygnatura użytkownika
You know that I want you
And you know that I need you
I want it bad, a Bad Romance

I want your love and
I want your revenge
You and me could write a Bad Romance
(Oh-oh-oh-oh-oooh)
I want your love and
All your lover's revenge
You and me could write a Bad Romance

Oh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh-oh
Caught in a Bad Romance
Oh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh-oh
Caught in a Bad Romance



Lady GaGa - Bad Romance <3
 
     
James18 
Powoli się wkręca
James18


Wiek: 26
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 839
Skąd: z Bełchatowa
Kontakt:
Wysłany: 24 Grudzień 09, 22:40   

Ojejku jakoś tak polubiłem. Anime wygląd Poczków(zwłaszcza 2 pierwsze geny), teraz się tylko czeka na kolejne wygrane Asha i Dawn. Manga też spoko.
A gry tak jak poprzednia 2 lubię za to samo. Pozatym można łapać legendy( ileż to razy złapałem legendy Ultra Ballem ), czego w Anime ( niestety ) nie ma. I w ogóle można mieć tysiąc Poków i w każdej chwili wyciągnąć, zmienić, itp. No i są levle.

Sygnatura użytkownika

 
     
vercetti13 
Pewnie nie zna PokeMana
Fan GTA


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 55
Skąd: Płock
Kontakt:
Wysłany: 9 Styczeń 10, 19:55   

Ja je lubię, za to, że jest ich tak dużo, jest dużo sposobów ewolucji i za to, że jest tyle gier o nich :)

Sygnatura użytkownika
Ukończyłem:FR
Masz problem z pokami? Pisz na PW!

Mój ulubiony pok z trucizny:
 
     
Vegon 
Gapa, gubi PokeBalle
Fan Messiego



Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 214
Skąd: Z Kanto
Wysłany: 20 Styczeń 10, 20:36   

Lubię je za to że w grach ma się dowolność w Anime niektóre odcinki są bardzo ciekawe w Mandze za zapierające dech w piersiach momenty :D

Sygnatura użytkownika

 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 7 Luty 10, 21:26   

ja za to ze maja fajny wyglad , anime , gre

Sygnatura użytkownika

 
     
Lexio 
Bug Catcher



Wiek: 28
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 280
Skąd: Krakow
Kontakt:
Wysłany: 22 Luty 10, 21:31   

ja je polubilem jak ogladnalem sobie anime.nie wiem za co je lubie ale jakos mnie zafascynowaly

Sygnatura użytkownika
Pokemony gora!!!!!!!!!!!!!
 
     
pika 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 25
Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 45
Wysłany: 25 Lipiec 10, 20:33   

Lubie tą bajke za to że ta bajka może trwać wiecznie
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 26 Lipiec 10, 13:18   

to anime chłopcze, i oby nie, kijostwo jakich mało....
za co? z początku za całokształt, teraz interesuje mnie tylko poruszane się poków i ich dokładne okrzyki, bo te dźwięki w grach, to że tak powiem, są do d****

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 2 Listopad 10, 15:08   

only Music. So....No music ? No Pokemon . Więc się nie dziwić, że w całości to tylko sezony 1-3 ( piosenki przy takich odcinkach jak Pożegnanie Buterfree czy Żegnaj Pikachu to jest coś ) , sezon 4 dla fabuły i wspaniałej różnorodności głosowej, 5 dla PL wersji która była inna w Polsacie, inna w TV4 ( efekty echa, gulgotanie itp. bajerki ), a 6 dla muzyki z walk, 10 dla zapoznania się z czarcim wymysłem, 11 bo nagrania, Sezon 12 ? Tylko ostatnie 8 odcinków. Bo wtedy reżyser był inny, i lepsze głosy czwartoplanowe :)

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.