POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Dramatyczne dzieje PV
Autor Wiadomość
Drowker 
Pewnie nie zna PokeMana
The Drow One



Dołączył: 28 Gru 2013
Posty: 17
Skąd: Fatum
Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 01:17   

Ten teges. Nie żebym się wtryniał tą sprzeczkę, bo mnie to #nieobchodzi tak samo jak ostatnia gównoburza na Pefał, ale trochę offtopujecie. Ale kontyujcie, ja jem popcorn

Co do tematu - jak do 8 lutego, to było nawet zabawne, bo takie rzeczy zdarzają się. Strona może paść podczas aktualizacji, nie ma się czasu aby szybko naprawić(IMO wystarczyło kogoś poprosić) i trzeba przyjąć hejty na klatę, po czym robić swoje albo nie robić nic dalej. Była gównoburza, która by pewnie z czasem rozeszła się po kościach, jednak Daru zamknął. Okej, jego decyzja, historia go z tego rozliczy.

Jednak zabawne skończyło się gdy wstawił taki komunikat, jaki teraz straszy na PeFał. Mnie to osobiście zniesmaczyło, bo po adminie takiej dużej strony jaką jest PV(F) spodziewam się chociaż nutki profesjonalizmu. A teraz jest coś rodzaju "oni zaczęli mnie obrażać, więc walę focha i zamykam piaskownice". This is not funny. Lakoniczne "Zamykamy forum, aby dokończyć naprawę" brzmi o wiele lepiej.

Swoją drogą - jest 6 godzin po 19, 2 godziny po 23 i dalej Pefał nie widać. Ciekawe kiedy słynne #później się skończy.

Ha. Kleszczu wisisz mi dychę. Mówiłem, że to gównoburzotemat.

Sygnatura użytkownika
 
     
Anakin 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Marchewkowe Pole
Wysłany: 12 Luty 14, 01:19   

Nie mówię, że na obiadki do ciebie chodziłem. Ale znam na tyle by nie poznawać dalej. Bo to co sobą reprezentujesz jest odpychające. Tak jak wspominałem, jak ktoś cie głaska po łebku i śliniaczkiem wyciera jest dobrze. Nie wiem tylko na ile to wszystko celowe a na ile wrodzone i nawet nie zdajesz sobie sprawy, że zachowujesz się czasem jak ostatnia kupa gówna.

Sygnatura użytkownika

 
     
Tenzin 
Pewnie nie zna PokeMana
hng



Wiek: 32
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Republic City
Wysłany: 12 Luty 14, 01:46   

Drowker napisał/a:
Ha. Kleszczu wisisz mi dychę. Mówiłem, że to gównoburzotemat.


Nie ma gównoburzy, bo na collecta nikt nie wchodzi. Jest za to troll, który niczym pajong wysysa [s]krew[/s] opowiastki z palca i ja, który już w pierwszym poście został nimi zauroczony dzięki ich niespójności, braku podparcia stawianych tez rekompensowanych atakami ad personam, ogólnikowości i anonimowości, a raczej strachowi, że marchewę "dorwę" w internetach, albo jeszcze lepiej - w realu lub innym hipermarkecie.


Chyba bym wolał, żeby Daru napisał "a idźcie w cholerę, mam w dupie PV i userów" niż żeby stawiał sobie pod nogi kłodę za kłodą, ośmieszał nieróbstwem siebie, ale przede wszystkim użytkowników i jeszcze bardziej szargał marką PV, którą sukcesywnie od trzech lat skutecznie próbuje wmieszać w błoto.

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Tenzin 12 Luty 14, 01:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes



Wiek: 31
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 114
Skąd: Bydgoszcz
Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 10:27   

daró wziąłbyś się za udawanie że coś robisz na pefał (bo faktycznego robienia to raczej nikt już na tym etapie się od Ciebie nie spodziewa) zamiast wrzucać anonimowe trollposty na forum, które #nikogo... i tak nikt poza Tobą nie będzie Ciebie więcej bronił, więc i tak wiadomo kto pisze :/

Sygnatura użytkownika
 
     
Ketchup 
Gapa, gubi PokeBalle
Dżem z pomidorów



Wiek: 27
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 178
Skąd: Zewsząd
Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 10:48   

Hyu napisał/a:
Frytki? Darek? Pewnie jeszcze z ketchupem ;_;


Hyu, ja nawet nie widziałem żadnego prosta Daru. Nie wiem jak Frytek, ale ja nie jestem w to zamieszany. Chociaż nie ukrywam, nie lubię PV ale to głównie z powodu zakazu emulacji.

Sygnatura użytkownika
Tu ma być sygnatura, ale jestem zbyt leniwy żeby napisać cokolwiek oprócz tego zdania.

 
     
Punisher 
Pewnie nie zna PokeMana
Punisher


Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12 Luty 14, 15:45   

Nawet tutaj muszą wbijać, jakieś trolle, piszące głupie posty na temat akcji na PV?
Ostatnio zmieniony przez Punisher 12 Luty 14, 15:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
4xI 
Bug Catcher



Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 289
Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 16:11   

@UP
napisał user z dwoma postami na koncie |D
 
     
Tenzin 
Pewnie nie zna PokeMana
hng



Wiek: 32
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Republic City
Wysłany: 12 Luty 14, 16:24   

Punisher napisał/a:
Nawet tutaj muszą wbijać, jakieś trolle, piszące głupie posty na temat akcji na PV?


stoica, pls

Sygnatura użytkownika
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 20:29   

PC - Forum do omawiania i prowadzenia dram na temat innych for i samego PC.

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Hyu 
Gapa, gubi PokeBalle


Wiek: 28
Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 101
Kontakt:
Wysłany: 12 Luty 14, 22:46   

Jak można frytki z ketchupem? To jak związek kazirodczy ;_;
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.