POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: PokeMan
27 Grudzieñ 14, 11:34
Nowy PokeCollect
Autor Wiadomo¶æ
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 2 Maj 13, 10:25   

Vabigoon napisa³/a:

Dobra, a tak serio wbi³em z komputera i znalaz³em dwa b³êdy, jeden tragiczny:

O takie co¶ mi siê robi:
[url=http://i.imgur.com/b2ycU14l.png]Obrazek[/URL]

i taka kupa (zawija siê tam na górze tekst):
[url=http://i.imgur.com/5MD8kX4l.png]Obrazek[/URL]


Jeszcze mam neverending loading na pokecollect.
1280*1024 Opera

przy czym zepsuta lista u¿ytkowników tylko w Operze, Firefox spoko.


Mam tak samo na Operze Mini w telefonie :vabi:

 
     
Raik 
Gapa, gubi PokeBalle
O tu jeste¶ PEPE!



Wiek: 33
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 208
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 2 Maj 13, 15:18   

- kolorki linków s±
- belka "Kto jest online" pod najnowsz± Oper± jest ju¿ ok (jak zwykle, Opera musi robiæ problemy)
- niezalogowani userzy nie widz± ju¿ "wyloguj"
- mi siê tekst nie zawija w Operze, sprawd¼cie czy macie to nadal (kto mo¿e)

Sygnatura użytkownika
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 2 Maj 13, 15:44   

Perry napisa³/a:
- kolorki linków s±
- belka "Kto jest online" pod najnowsz± Oper± jest ju¿ ok (jak zwykle, Opera musi robiæ problemy)
- niezalogowani userzy nie widz± ju¿ "wyloguj"


I bardzo dobrze.

Perry napisa³/a:
- mi siê tekst nie zawija w Operze, sprawd¼cie czy macie to nadal (kto mo¿e)


Mi Opera ¶miga.

 
     
Jabuko 
Gapa, gubi PokeBalle
Sunori.pl


Wiek: 31
Do³±czy³: 03 Maj 2013
Posty: 118
Sk±d: W³oc³awek
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 13, 12:39   

Dobrze, hm.

Layout jest ujednolicony, co oczywi¶cie jest plusem, ale czêsto tre¶æ (strona g³ówna forum) siê zlewa ze sob±, od siebie proponowa³bym nieco przyciemniæ t³o.

Emotikony (a raczej wed³ug szablonu: Ikony Emocji) s± strasznie 'po waflu' (po chooyu), ale z drugiej strony mnie to nie obchodzi - nie u¿ywam ich.

Hm, przyda³aby siê mo¿liwo¶æ powiêkszania/pomniejszania czcionki w postach.

Sygnatura użytkownika
Pasjonat ¿ycia, entuzjasta kultury.

Zapraszam na http://sunori.pl
Ostatnio zmieniony przez Jabuko 3 Maj 13, 12:43, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkê Asha



Wiek: 31
Do³±czy³: 15 Kwi 2012
Posty: 1638
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 13, 12:56   

Jabuko napisa³/a:
Layout jest ujednolicony, co oczywi¶cie jest plusem, ale czêsto tre¶æ (strona g³ówna forum) siê zlewa ze sob±, od siebie proponowa³bym nieco przyciemniæ t³o.


Moim zdaniem efekt jest ca³kowicie zadowalaj±cy.

Jabuko napisa³/a:
Emotikony (a raczej wed³ug szablonu: Ikony Emocji) s± strasznie 'po waflu' (po chooyu), ale z drugiej strony mnie to nie obchodzi - nie u¿ywam ich.


Emotek nie zmienimy, kr±¿± o nich legendy.

 
     
Vabigoon 
Powoli siê wkrêca
Howgh!



Wiek: 34
Do³±czy³: 07 Lis 2008
Posty: 866
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 13, 13:47   

Perry napisa³/a:
mi siê tekst nie zawija w Operze, sprawd¼cie czy macie to nadal (kto mo¿e)


Mi siê zawija, to przez rozdzielczo¶æ 1280 * 1024, no i opera nie bêdzie robiæ problemów ju¿, przechodzi na Webkita.

[ Dodano: 3 Maj 13, 18:23 ]
Guziki w prywatnych wiadomo¶ciach s± szare, ludzie maj± raczej zakodowane, ¿e szare = nieaktywne, nie naci¶niesz.
Ostatnio zmieniony przez Vabigoon 3 Maj 13, 19:04, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
De 
Gapa, gubi PokeBalle



Do³±czy³: 10 Pa¼ 2009
Posty: 117
Kontakt:
Wys³any: 4 Maj 13, 20:35   

Jest ³adnie, na tyle web 2.0 na ile da sie sie to wyciagnac ze starego juz skryptu. Brakuje mi detalu w postaci user-agenta Google Chrome. Jak skrypt wyszedl to tej przegladarki nie bylo, a obecnie jest bardzo popularna.
 
     
Dew389 
Pewnie nie zna PokeMana



Do³±czy³: 08 Kwi 2013
Posty: 22
Sk±d: Mudkipzowo
Wys³any: 6 Maj 13, 08:54   

Nie podoba mi siê szablon forum bo jest tylko bia³y i czarny, fajny by by³y taki w stylu TinTower ;P

Sygnatura użytkownika
Jestê Dew =)
 
     
Enygma 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 38
Do³±czy³: 10 Pa¼ 2010
Posty: 18
Kontakt:
Wys³any: 6 Maj 13, 13:11   

Dew389 napisa³/a:
Nie podoba mi siê szablon forum bo jest tylko bia³y i czarny, fajny by by³y taki w stylu TinTower ;P


Na TT mamy czerwono-bia³y xD

Nowa szata PC tak czy siak jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej.

Sygnatura użytkownika

 
     
Dew389 
Pewnie nie zna PokeMana



Do³±czy³: 08 Kwi 2013
Posty: 22
Sk±d: Mudkipzowo
Wys³any: 6 Maj 13, 13:36   

No wiem ale s± te poke bale a napis jest jeszcze inny i temu fajniej wygl±da :DDDDDDDDD

Sygnatura użytkownika
Jestê Dew =)
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.