U mnie podobnie jak u kowiego - Riolu jest Âświetny, fajnie wyglÂąda, a jak ewolnie w Lucario to napierdala. Munchlax teÂż ewoluuje w super Poczka - nie ma to jak mĂłj ulubieniec, czyli Snorlax
Plusle i Minun z technicznego punktu widzenia NIE SÂĄ Baby Pokemonami.
Tak samo Riolu... Gdyby patrzeĂŚ tylko na "Lol jaki sÂłodki wyglÂąd" to brakuje w tej liÂście np. Sunkerna :P
Z tej listy to oddaÂłbym gÂłos albo na Elekida albo na Magbyego... chyba rzucĂŞ monetÂą
Sygnatura użytkownika
Because Erika is the best :]
Ostatnio zmieniony przez Drewko 2 Luty 13, 12:49, w całości zmieniany 1 raz
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.