POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kojot
3 Maj 11, 20:31
Wasze Shiny Poki w D/P/PT
Autor Wiadomość
MHDM
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 16
Wysłany: 8 Kwiecień 12, 17:11   

Ja mam Shiny Onyxa ( Bez CheatĂłw -_- )
 
     
Kapuczino 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 37
Wysłany: 25 Maj 12, 23:12   

Shiny Ralts (z pokechecka xD ) w DSie oraz shiny Kricketot (na emu).
 
     
Pokemoniak 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 45
Wysłany: 20 Styczeń 13, 11:46   

Ja na DS mam shiny Gengara oraz shiny Garchompa , obydwa wymienione za shiny Abonasnow i zwyklego heatrana :sliniak:

Sygnatura użytkownika

 
     
PokeFarm 
Pewnie nie zna PokeMana
Mistrz 3 generacji


Dołączył: 21 Lut 2015
Posty: 14
Skąd: Bezludna Wyspa
Wysłany: 17 Kwiecień 15, 22:53   

Na Diamondach mam lÂśniÂącego Starly'ego, a na Platynie - lÂśniÂącego Gallade'a (mam go nawet w druÂżynie xD )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.