POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Thanks for the Memories...
Autor Wiadomość
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody



Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 4027
Skąd: Wratislavia
Kontakt:
Wysłany: 28 Październik 12, 11:31   Thanks for the Memories...

A ja bez muzyki z prostego powodu: nie mam co tu wstawić. Więc puśćcie sobie co chcecie.

Prawdopodobnie tym tematem kontynuuję/kompletuję Wymarsz Rycerzy, ale ten dzień musiał nadejść. PokeCollect jest mi bardzo bliski emocjonalnie, tutaj stawiałem pierwsze kroki jako młody internetowy PokeFan, a także zaczynałem udzielać się na jakimkolwiek forum, ale biorąc pod uwagę to, co aktualnie tutaj się dzieje, czuję że nie mogę nic wskórać, a jestem chyba tylko 5 kołem u wozu dla "nadchodzących zmian", więc opuszczenie tego miejsca jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Kiedy tu przybywałem PC było świetnym miejscem, może nawet drugim domem, głownie dlatego, że było w czasie rozkwitu, ale teraz to miejsce jest dla mnie smutne i puste. Było mi przykro , że musiałem patrzeć jak staczamy się razem. Jako opiekun PBFu próbowałem ratować przynajmniej go wymyślając co głupsze rzeczy, ale niewiele z tego wynikło. Podobnie w Redakcji Gazetki, brakowało regularności, ale przynajmniej się staraliśmy. Mimo wszystko cieszę się z tych 3,5 roku, które tutaj spędziłem, to na pewno będzie specjalne miejsce w moim sercu, ale mój czas tutaj chyba się skończył. Nie chcę być jakimś Jonaszem, ale wydaje mi się, że ciężko będzie odrodzić to miejsce. Było mi bardzo poznać wszystkie osoby, którym teraz chciałbym podziękować (kolejność chyba alfabetyczna) (tak, mam to w sygnie, ale whatever):

Afil - kiedy poznałem tego młodego człowieka był nieśmiałym, nieco zdepresowanym PokeFanem, który zajmował się głównie FanArtem no i może jakimiś FanFickami. Teraz to dobry kumpel, naprawdę można z nim pogadać (choć czasem ma humorki), wspólne PC Skype to na pewno dobra sprawa, będzie mi tego brakować. No i nasza wspólna gra PBFowa, siedzisz ze mną od samego początku, od kiedy dostałem niebieski kolorek. Byłeś chyba moim pierwszym graczem, chwała Ci za to, przecież rozwijaliśmy się w tym razem. Dzięki też za wszystkie avatary i sygny, najlepsze na świecie. Arigato.
Blue - chyba pierwsza dziewczyna, z którą udało mi się nawiązać tak bliski kontakt. Nasze rozmowy na GG zajmowały nam nawet godziny, a zwierzeń była w nich masa. W końcu to dobra opcja, żeby wymienić męsko-damskie poglądy, nieprawdaż? No i też dziękuję za PBF, za grę, którą Ty mi stworzyłaś i za Twój zapis. Good times, good times...
Byaku - mimo, że kumplować się TAK NAPRAWDĘ zaczęliśmy niedawno, to i tak związani byliśmy od dość dawna. Chodzi tu głównie o PBF (ahaha 6 miejsce w aktywności, suck on that!) i nasze posty niesamowitej długości, przez praktycznie całą grę. No i jak mógłbym zapomnieć o cotygodniowym piątkowym rozmawianiu włącznie z KaraokeParty. Masa dobrych piosenek, naprawdę dzięki Tobie wiele ich poznałem. I wieczna pomoc w układaniu setów, a od niedawna wspólne pokonywanie Spiritowych liderów, dzięki za to.
Domin - w sumie to wiele, chłopie, nie pogadaliśmy, szkoda. PZG = majstersztyk. No i Gracias za wszelki Upload, to głównie dzięki Tobie to forum jest/było wielkie. Ehehe, spam w shoutboxie obrazkami z Kwejka i cały hejt - bezcenne. I sorry za wojnę, którą kiedyś Ci wytoczyliśmy...
Inaka - Kobieta-Zagadka, ja nadal nie wiem o co tutaj chodzi. Ale z jakiegoś dziwnego powodu nadal mi się to podoba. Dzięki za grę, kilka podejść, za każdym razem to przerywaliśmy, no ale cóż. Love.
I_Like_Bread - Hmmm... Mimo że tutaj pojawił się chyba tylko na turniej, to jestem mu wdzięczny za parę solidnych walk na PO.
Kojot - ehehe, co za troll. Dzięki za pomoc w sprawach R/S, nie tylko na forum.
Legends - Panie i panowie, znalazłem brata. Nie wiem jak to możliwe, ale ten człowiek chyba naprawdę jest ze mną spokrewniony albo mój/jego mózg został sklonowany i wsadzony do jego/mojej głowy. Myślimy naprawdę podobnie, słuchamy podobnej muzyki, itd. itd. Tyle, ileśmy przegadali na gg w tych sprawach, a także "tych innych", to się w głowie nie mieści. Dzięki też za najlepszą grę, jaką miałem, the best MG ever. Gracias za wszystko, braciszku.
MG - chyba jeden z najlepszych Wi-Fi battlerów jakich spotkałem, to on wprowadzał mnie do robienia movesetów, do walk z innymi ludźmi, to on jako pierwszy pomagał mi w układaniu teamów, po czym szkolił mnie na PO. Big shout out, ten człowiek dał podwaliny pod moje hobby.
Maron - w PBFie nam się nie układało, ale fajnie było stoczyć kilka walk, mimo że wszystkie twoje teamy są takie same, jak można cały czas wsadzać Zapdosa, Jirachiego i Brelooma?


A także tym, którym zawdzięczam to forum, wszystkim adminom i moderatorom, tym o których zapomniałem, wszystkim moim byłym graczom, o których tutaj nie wspomniałem i tym, którzy uczynili to forum lepszym w ten lub inny sposób.

Pewnie będę pisał dalej artykuły, można będzie je znaleźć na moim świeżo założonym, specjalnie na tę okazję blogu znajdującego się pod tym adresem:
http://nenarticles.blogspot.com/


Jeszcze raz dzięki za wszystko, bywajcie.

Aha, i spróbujcie pobić mój rekord liczby postów... :D

Oczywiście nadal można do mnie pogadać na GG czy też Skype.

Rycerze Collecta, Wymarsz!

Sygnatura użytkownika








Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
Ostatnio zmieniony przez Nenloth 28 Październik 12, 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 28 Październik 12, 13:48   Re: Thanks for the Memories...

Nenloth napisał/a:
jestem chyba tylko 5 kołem u wozu dla "nadchodzących zmian"


Nikt nie jest...

Nenloth napisał/a:
Aha, i spróbujcie pobić mój rekord liczby postów... :D


Spróbujemy :D

Generalnie dzięki za bycie tu przez okropnie długi czas...

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 23 Listopad 12, 13:17   

Nenloth napisał/a:
ale biorąc pod uwagę to, co aktualnie tutaj się dzieje

Kolejny co sobie odchodzi, szepcąc pod nosem, że coś się wyprawia, ale oczywiście nie napisze o co konkretnie biega.

Nenloth napisał/a:
a jestem chyba tylko 5 kołem u wozu dla "nadchodzących zmian", więc opuszczenie tego miejsca jest chyba najlepszym rozwiązaniem

To zabawne, że kiedy forum wreszcie stało się normalne, pisze się tylko o Pokemon, to akurat kilka osób sobie coś ubzdurało i odeszło.

Nenloth napisał/a:
Kiedy tu przybywałem PC było świetnym miejscem, może nawet drugim domem, głownie dlatego, że było w czasie rozkwitu,

Jakim świetnym miejscem ? Bo był offtop ? Można było popisać o pupce i zupce, czy wyżalić się, że kolega mnie pobił ? Poza tym rozkwit był taki, że była strona. To tylko z niej byli pokefani, bo stali bywalcy się w tym temacie wypalali i woleli popisać na SB jakieś pierdoły.

Nenloth napisał/a:
yło mi przykro , że musiałem patrzeć jak staczamy się razem

Aha, czyli ty za staczanie się uznajesz to, że na forum Pokemon już się nie pisze o grach czy innych offtopach ? To sympatyczne, że kiedy na forum o pokemon większość offtopuje, to Wam sie podoba, ale kiedy inna większość zaczęła pisaćo tym o czym się tutaj winno pisać, to już jest źle...

To tak, jakbyście narzekali, że na kanale Rydzyka większość audycji to programy religijne. Albo, że na CartoonNetwork większość to kreskówki.

Rozumiem, przestało się być fanem/wypaliło się, ale to nie znaczy, że forum upada. Są inni ludzie. Którzy chcą jednak pisać o Pokemon.

Nenloth napisał/a:
ako opiekun PBFu próbowałem ratować przynajmniej go wymyślając co głupsze rzeczy, ale niewiele z tego wynikło.

Bo PBFy były skazane na porażkę, przez rozwój pokegier przeglądarkowych.

Nenloth napisał/a:
Podobnie w Redakcji Gazetki, brakowało regularności, ale przynajmniej się staraliśmy.

Tak, staraliście się. Można poczytać w dziale Redakcyjnym, jak się opierdalaliście, a szczytem było, jak ktoś pisał, że nie ma czasu, a za godzinę offtopował/robił odpis w PBF. Bodaj Poxer był takim geniuszem, ale nie jestem pewny.

Nenloth napisał/a:
ale wydaje mi się, że ciężko będzie odrodzić to miejsce.

Co ty pitolisz ? Co tu odradzać ? Ludzie piszą posty ? Piszą. A to, że Wam tematyka nie pasuje...

Nenloth napisał/a:
Rycerze Collecta, Wymarsz!

NOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOMNOM

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Titiz 
Powoli się wkręca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 25
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wysłany: 25 Listopad 12, 15:35   

pokemon weź się w łeb walnij.

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Pelek2000 
Pewnie nie zna PokeMana



Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 65
Wysłany: 8 Grudzień 12, 11:32   

łopatą

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.