POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
21 Październik 12, 04:55
PBF
Autor Wiadomość
BZWBK Graveler 
Pewnie nie zna PokeMana
lubie gonzy


Dołączyła: 27 Wrz 2012
Posty: 2
Kontakt:
Wysłany: 27 Wrzesień 12, 21:01   PBF

JAK SIE GRA W TO GÓWNO? :( :(:((:(:(
BO MÓJ PROGRAMATOR OBSŁUGUJE TYLKO FUNSTATION Z MONGOLSKIEGO BAZARU? :( :(:(:(:(:((:
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 21 Październik 12, 04:59   

BZWBK Graveler napisał/a:
JAK SIE GRA W TO GÓWNO?

Sam chciałbym wiedzieć...
...i mnie zadziwia, jak 8-12 latki idą na jakiegoś modnego PBFa na darmowcu i nabijają tam te 10 lub 20 tys. postów....skąd oni wiedzą jak w to grać, to nie wiem. Wiem za to z mojego doświadczenia kilkuletniego, że lepszy PBF, niż offtopienie. Znaczy, obie rzeczy to zło (które nas skompromitowało w świecie, np. twórca Serebii ma o polskiej scenie bardzo złe zdanie), ale PBF mniejszym złem.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 21 Październik 12, 10:17   

PokeMan napisał/a:
BZWBK Graveler napisał/a:
JAK SIE GRA W TO GÓWNO?

Sam chciałbym wiedzieć...
...i mnie zadziwia, jak 8-12 latki idą na jakiegoś modnego PBFa na darmowcu i nabijają tam te 10 lub 20 tys. postów....skąd oni wiedzą jak w to grać, to nie wiem. Wiem za to z mojego doświadczenia kilkuletniego, że lepszy PBF, niż offtopienie. Znaczy, obie rzeczy to zło (które nas skompromitowało w świecie, np. twórca Serebii ma o polskiej scenie bardzo złe zdanie), ale PBF mniejszym złem.


1.BO TO JEST DLA MONGOŁÓW KTÓRZY NIE RADZĄ SOBIE Z OFICJALNYMI GRAMI/Dla ludzi którzy chcą przeżyć przygodę inną niż zaprogramowana w romie ( czyt. od lidera do lidera )
2. ... Tak, bo granie w grę PISEMNĄ wymaga naprawdę ZATRWAŻAJĄCYCH WARUNKÓW I UM8IEJĘTNOŚCI!
3.Tak, PBF jest lepszy niż offtop, zgadza się
4.

[ Dodano: 21 Październik 12, 11:17 ]
DominLoL napisał/a:
PokeMan napisał/a:
BZWBK Graveler napisał/a:
JAK SIE GRA W TO GÓWNO?

Sam chciałbym wiedzieć...
...i mnie zadziwia, jak 8-12 latki idą na jakiegoś modnego PBFa na darmowcu i nabijają tam te 10 lub 20 tys. postów....skąd oni wiedzą jak w to grać, to nie wiem. Wiem za to z mojego doświadczenia kilkuletniego, że lepszy PBF, niż offtopienie. Znaczy, obie rzeczy to zło (które nas skompromitowało w świecie, np. twórca Serebii ma o polskiej scenie bardzo złe zdanie), ale PBF mniejszym złem.


1.BO TO JEST DLA MONGOŁÓW KTÓRZY NIE RADZĄ SOBIE Z OFICJALNYMI GRAMI/Dla ludzi którzy chcą przeżyć przygodę inną niż zaprogramowana w romie ( czyt. od lidera do lidera )
2. ... Tak, bo granie w grę PISEMNĄ wymaga naprawdę ZATRWAŻAJĄCYCH WARUNKÓW I UM8IEJĘTNOŚCI!
3.Tak, PBF jest lepszy niż offtop, zgadza się
4.
Obrazek

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 1 Listopad 12, 19:46   

BZWBK Graveler napisał/a:
JAK SIE GRA W TO GÓWNO? :( :(:((:(:(


Wymyślasz czynności i opisujesz je obszernie stosując się przy tym do regulaminu PBFu. Pomocne mogą okazać się poradniki Legendsa - tu i tu.

BZWBK Graveler napisał/a:
BO MÓJ PROGRAMATOR OBSŁUGUJE TYLKO FUNSTATION Z MONGOLSKIEGO BAZARU? :( :(:(:(:(:((:


Programotor niepotrzebny. Mój obsługuje tylko pakistańskie :(

PokeMan napisał/a:
twórca Serebii ma o polskiej scenie bardzo złe zdanie


Ale kogo obchodzi jego opinia? xD

PokeMan napisał/a:
PBF mniejszym złem.


Wiadomo, to chociaż ma coś wspólnego z Pokami, a offtop... szkoda gadać


DominLoL napisał/a:
2. ... Tak, bo granie w grę PISEMNĄ wymaga naprawdę ZATRWAŻAJĄCYCH WARUNKÓW I UM8IEJĘTNOŚCI!


Jasne xD To nie to samo co pisanie o fabule nowych odcinków anime - weźcie to sobie do serc :D

 
     
Opticum 
Gapa, gubi PokeBalle
Herr Schopenhauer


Wiek: 26
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 184
Skąd: Szczecin
Wysłany: 3 Listopad 12, 23:53   

Cytat:
BZWBK Graveler napisał/a:
JAK SIE GRA W TO GÓWNO? :( :( :((:(:(


Wymyślasz czynności i opisujesz je obszernie stosując się przy tym do regulaminu PBFu. Pomocne mogą okazać się poradniki Legendsa - tu i tu.


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
smiech irl
musze Ci jednak przyznac Conquest ze jestes bardzo cierpliwym czlowiekiem xD



btw BLAGAM OZYWCIE POKECOLLECT
tu kiedys bylo fajnie
przywroccie sb bo chociaz to dawalo jakis impuls do zycia pc
a teraz nic oprocz archeologicznych sztuczek Pokemana

Sygnatura użytkownika
 
     
Kapuczino 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 37
Wysłany: 20 Listopad 12, 17:27   

Zaraz ktoś mnie zje na kolację, ale co mi tam. Żyje się tylko raz.

Zgłaszam swoją kandydaturę na GMa. Szczegóły wkrótce.
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1632
Kontakt:
Wysłany: 27 Styczeń 13, 17:27   

Kapuczino napisał/a:
Zgłaszam swoją kandydaturę na GMa. Szczegóły wkrótce.


Wątpię. Emerytura PPSowa, Latte Macchiato xD

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.