POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Big Colin
Autor Wiadomość
Steelix 
Pewnie nie zna PokeMana
Slayer



Wiek: 26
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 32
Skąd: Finlandia
Wysłany: 28 Wrzesień 10, 16:47   Big Colin

http://www.youtube.com/watch?v=sDX1m0Y2Vkg

POKEMONKI LOL

Sygnatura użytkownika
K O R P I K L A A N I
Jonne Järvelä – gitara elektryczna, wokal
Kalle "Cane" Savijärvi – gitara elektryczna
Jarkko Aaltonen – gitara basowa
Matti "Matson" Johansson – perkusja
Jaakko "Hittavainen" Lemmetty – skrzypce, jouhikko, flet
Juho Kauppinen – akordeon
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 28 Wrzesień 10, 16:57   

gratuluję wstawienia badziewnego trailera o fanowskim filmie o pokach :p

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Steelix 
Pewnie nie zna PokeMana
Slayer



Wiek: 26
Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 32
Skąd: Finlandia
Wysłany: 28 Wrzesień 10, 18:36   

iks de kurna

Sygnatura użytkownika
K O R P I K L A A N I
Jonne Järvelä – gitara elektryczna, wokal
Kalle "Cane" Savijärvi – gitara elektryczna
Jarkko Aaltonen – gitara basowa
Matti "Matson" Johansson – perkusja
Jaakko "Hittavainen" Lemmetty – skrzypce, jouhikko, flet
Juho Kauppinen – akordeon
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 11:22   

DominLoL napisał/a:
badziewnego

Czy ja wiem...chyba sporo lepszy niż zwiastuny polskich filmów :sliniak:

Poza tym szkoda, że powstał tylko zwiastun, chyba teraz wielu by chciało aby powstał ten film - Pokemon w wersji dla sporo starszego widza.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wysłany: 12 Lipiec 12, 11:27   

Hah, widziałem dawno, gdyby coś takie powstało to było by super, ludzie może by nie narzekali w końcu ze pokemony to tylko dla dzieci są :P

Sygnatura użytkownika

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 11:39   

największy odkop ever, na dodatek przez admina....MISTRZOSTWO! poke, zdejmij mnie w końcu kolorek, co?

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 26
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wysłany: 12 Lipiec 12, 11:43   

Wow, nie zwróciłem uwagi na datę pierwszego i twojego posta, naprawdę niezły odkop o_O Dwa lata temu... Oj Poke nie ładnie

Co jest złego w odkopywaniu ? Nie wiem skąd te iracjonalne podejście, jakoby było to coś niepożądanego. Skoro userzy są za...tacyowacy, aby pisać, to ja odpiszę. Przecież nie będę taki...owaki, aby zakładać nowy temat, kiedy jest tyle tematów które zostały zapomniane (nie wiem czemu) a można w nich odpisać. ~Poke

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez PokeMan 12 Lipiec 12, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Conquest 
Nosi czapkę Asha
Sir



Wiek: 28
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 1635
Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 12, 11:46   

Admin jest od tego, żeby robić dobro. Odkop to dobro.

Trailer jest dobry, kilka razy go widziałem. Osobiście mi się bardzo nie podoba, choć wydanie takiego filmu mogłoby sprawić, że Poki przestały by być postrzegane jako coś tylko dla dzieci i dostarczyć dopływ starszych osób na PokeScenę.

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 28 Sierpień 12, 13:25   

Conquest napisał/a:
Odkop to dobro.

Polecam, aby niektórzy przeczytali to 10x i zmienili podejście.

Conquest napisał/a:
choć wydanie takiego filmu mogłoby sprawić, że Poki przestały by być postrzegane jako coś tylko dla dzieci i dostarczyć dopływ starszych osób na PokeScenę.

Em, zastanówmy się...Poki z ZAŁOŻENIA są "for kids", więc...a jakoś Kucyki są cukierkowe, różowe, słodkie i tak dalej i co ? Starsi też oglądają. Więc coś tu jest nie tak, starsi wolą różowe kucyki, od walk stworasów ? Starsi też dochodzą do PPS, starsi chodzą na konwenty, na których oglądają odcinki Pokemon po polsku i robią wielkie oczy z zachwytu. A przecież odcinki są w necie...tak, trochę żałosny jest zarówno PPS (choć i tak o kilka leveli lepszy niż mangozjeby :) ) jak i polski fandom fanów Anime&Manga - tworzony w większości przez mangozjebów. Przez których rynek anime w Polsce nie wyjdzie ponad poziom mroczności Beyblade* i YGO**

* (pierwsza seria, motyw rosyjskich dzieci z sierocińców, szkolonych na bezwzględnych pogromców. W gruncie rzeczy, to samo robią małym chińczykom, których ćwiczą po kilka lat, aby potem na olimpiadzie przepraszali, że zdobyli "tylko" srebro...)
** (porywanie dusz oraz uwięzienie duszy i ciała w RPGu, na szczęście było to w odcinkach które u nas szły ^^ co było dobre, zobaczyć trochę mroczności w anime, z pl dubem )

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 28 Sierpień 12, 14:33   

PokeMan napisał/a:
a jakoś Kucyki są cukierkowe, różowe, słodkie i tak dalej i co ? Starsi też oglądają. Więc coś tu jest nie tak, starsi wolą różowe kucyki, od walk stworasów ? .A przecież odcinki są w necie...tak, trochę żałosny jest zarówno PPS (choć i tak o kilka leveli lepszy niż mangozjechy :) ) jak i polski fandom fanów Anime&Manga - tworzony w większości przez mangozjechów.


1.KOCYKI NIE RÓŻOWE!!! RÓŻNOKOLORWE!!!

2.MangoZJECHY mają o wiele wyższy lvl niż ci się wydaje a to, że CN/DXD oraz ogólnie TV pokazują anime dla 3-14 latków, nie nasza wina.
Chcesz anime? Włączasz AXN Spin i masz Dragoon Balla, Naruto , Soul Eatera, D.Grayman'a, FMA i wiele innych tytułów po których obejrzeniu normalny dzieciak dostałby impolzji mózgo-czachy.

Więc nim znowu napiszesz o samozwańczych "Polskich mangozjechach" którzy czekają w histerii aż JPF wyda kolejny tomik mangi a Inazuma eleven ( nic nie mam osobiście ) uważają za bóstwo, pomyśl o CAŁEJ SPOŁEZNOŚCI! a nie tylko pierwszej linii. Oni tworzą większość Fanodmu M&A? ŚMIESZNY JESTEŚ! Ci co potrafią ci wyrecytować o czym było pierwsze lepsze anime albo podać jakie anime będzie w tym sezonie, TO JEST PRAWDZIWY FANDOM M&A.

Dziękuję i gomen za offtop, ale nie mogłem tego tak zostawić.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 28 Sierpień 12, 14:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.