POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:27
Spekulacje odnośnie 14 serii anime Pokemon w Polsce
Autor Wiadomość
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 11, 07:26   

szczerze? nie oglądam już poków dla frajdy, a dla oceny jakości duba, więc że są nowe poki trochę mi to wiesz....lotko

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 27 Grudzień 11, 10:08   

ciekawe jaki głos będzie miał asz.
drugie bardzo dziwne, że to Dragó przekazuje tą wiadomość, a nie PokeMan który jest zakochany w dubbingach.
Ostatnio zmieniony przez Kojot 27 Grudzień 11, 10:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 11, 10:40   

kiedy do was dotrze cepy że poke się tym już nie zajmuje na full etat? teraz jest to jego hobby, jak coś wie to rzuci mi albo na stronie

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez PokeMan 27 Grudzień 11, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 11, 12:41   

Kodżot, a ty w ogóle wiesz że Poke zrobił kolejny "zjazd" z PokeSceny, tym razem na amen?
 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 11, 20:18   

Dziś w końcu wróciłem, odpalam telewizor na DXD, a tu
"CZERŃ I BIEL, już w poniedziałek cośtam"
Szczerze, to jednak poczekam na Polskie gry, bo cały ten sezon obejrzałem po dżapańsku/angielsku.

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 3 Styczeń 12, 08:42   Czerń i Biel - ocena duba

Mogliśmy obejrzeć już 2 odcinki nowej seri pokemonów, dlatego wypowiadajcie się, jak wam się podoba dubbing, czy głosy wydają się wam dobrane itd

Acha, nie zapominajmy też o polskim openingu:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r097ih_iF8Y[/youtube][/code]

moim zdaniem dubbing jest na niezmiennym poziomie, SDI robi dobrą robotę, ale:
1.Ta Iris jest jak na mój gust zbyt piskliwa.
2."Pan ciemności, James" JE**EM :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Ostatnio zmieniony przez DominLoL 3 Styczeń 12, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 3 Styczeń 12, 13:03   

Powiem tyle. Zobaczyłem opening... LATAJĄCY PIKACZ. Wysłuchałem openingu... i mam wrażenie, że ten tekst ma jakiś głębszy sens. Muszę obejrzeć te pierwsze odcinki po polsku, muszę...
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 3 Styczeń 12, 13:06   

Zapomniałem wczoraj obejrzeć pierwszy odcinek, ale juz dzisiaj muszę o 16 obejrzeć drugi. Ustawie sobie wszystkie budziki w domu by nie zapomnieć xD Opening dobry, wreszcie coś lepszego po tych z diament i perła xD

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Maron 
Nosi czapkę Asha
Były mod



Wiek: 28
Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Skąd: Zza biurka
Kontakt:
Wysłany: 3 Styczeń 12, 15:04   

Zastąpię nieobecnego PokeMana (dzięki tak w ogóle, wiesz za co... ale miałem podnietę).
A więc: W pewnym momencie jest niepotrzebna przerwa na openingu, w 17 sekundzie czuję się jakby tam było "A ubrana w codzienność" :D
Dubbing... dobry... jedyne co to głos pani profesor niczym "Niewiarygodne" (Niekryty krytyk, odcinek ten od Naleśników! Aż mam ochotę na sensacyjną roladę mięsną, dla smakoszów to prawdziwy rarytas)

Ocena ogólna... dobra, naprawdę dobra. Ładnie, dokładnie przygotowana grafika, tylko logo czerń i biel by się przydało!

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 3 Styczeń 12, 16:24   

Oglądając pierwszy odcinek trafiłem na coś takiego.
1. ,,To mój Ash'', a lepiej by było ,,Tam jest Ash''
2. Dlaczego głos tego kolesia, nowego trenera, jest bardziej męski od głosu Ash'a? Mój boże! Między nimi jest 5 kat różnicy, a Ash przy nim brzmi niepoważnie...
3. Pani profesor ,,Naleśniki''... masz 100% słuszność Maron
4. Cały 1 odcinek nie jest taki zły...

Odcinek 2
JESTEM ZAUROCZONY!
Zespół R stał się godnym przeciwnikiem!
Pikachu nie jest niepokonany!
Sam Ash nie jest niepokonany i tak na serio przegrał!
TO JEST TO, NA CO CZEKAM OD WIELU LAT!
ZNOWU ,,KOCHAM'' POKEMONY! T.T

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
Ostatnio zmieniony przez Afil 3 Styczeń 12, 17:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.