POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:26
Inna orientacja kluczem do sukcesu!
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 1 Styczeń 12, 18:44   Inna orientacja kluczem do sukcesu!


Kółko... i jeszcze jedno kółko... I jeszcze jedno... Zaczyna cię to męczyć. Ale zaraz. Czemu właściwie pędzisz dookoła posągu legendarnego Pokemona bez portek? Hm. Może to ma związek z twoim Absolem, który trzyma je w pysku i najwyraźniej przed tobą ucieka. Wokół tej pogoni ustawił się już nawet niezły krąg gapiów. Teoretycznie twoja sytuacja nie jest najpiękniejsza... Ale co to? Nagle twój towarzysz poślizgnął się na skórce od banana i pacnął o ziemię. ŚWIĘTA MAKRELO!* przeleciało ci przez głowę, gdy nie mogąc wyhamować wjechałeś prosto w zderzak Absola, robiąc niezły raban. No, zostało to skwitowane śmiechem. Nieźle. Ale przynajmniej odzyskałeś portki. Aha, a gdzie twoja torba? Hm... Ale co by robiła na szczycie dwumetrowego posągu obok ciebie? Ciekawe. No dobrze, ludziska się rozeszli i została tam tylko jedna dziewczyna. Patrzy się na ciebie dziwnie. Za dziwnie.

______________________________
Miał być humor, będzie humor!

*Z dedykacją dla Szymbara.
Ostatnio zmieniony przez Poxer 1 Styczeń 12, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 1 Styczeń 12, 19:26   


Szybko uciekam przed wzrokiem dziewczyny. Chowam się za posąg i próbuje wcisnąć na siebie, moje ciemne mocno dopasowane spodnie.

Super, jakby brakowało mi więcej uszczerbku na mojej reputacji. A zresztą czemu ona się tak dziwnie na mnie patrzy? Nigdy nie widziała faceta którego nie intersują kobiety?

Święty Uxie, dlaczego te spodnie muszą być tak ciasne? Mam nadzieję że później nie znajdę na nich żadnych dziur...

A tak w ogóle, co moja torba robi dobre dwa metry nad ziemią? I co ważniejsze, czego chce ode mnie ta dziewczyna? Każdy tutaj dobrze wie że nie interesuje się rybkami* jej pokroju. Ale chwila, chwila... TORBA DWA METRY NAD ZIEMIĄ?! POKEDEXSIE ŚWIĘTY! JEŚLI SPADNIE MAM PO ODTWARZACZU!

________________________
*Kolejna dedykacja dla Szymba

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
Ostatnio zmieniony przez PokeSkate 1 Styczeń 12, 19:32, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 1 Styczeń 12, 20:46   


- Eee... Może ci pomóc, co? - usłyszałeś głos dziewczyny. Odwróciłeś wzrok, żeby się przypatrzeć osobie, która tak "bezczelnie" się na ciebie gapi.

Hm.

Jest twojego wzrostu, ma rude włosy spływające aż do łokci, niebieskie świecące oczy, apaszkę w Pokebole... ubrana jest w błękitny t-shirt z Pikaczem i granatowe dżinsy. Posiada też przewieszoną przez ramię czerwoną torbę i pas na balle. Trzeba też wspomnieć, że twoja obserwatorka... ma dość duże... gabaryty... co dość rzuca się w oczy... Ale chyba nie tobie...

- Halo? Ziemia do nieznajomego! Patrzysz się na mnie jakbym była z czekolady! - mówi do ciebie krzyżując ramiona. Wydaje się troszkę znudzona twoim tępym spojrzeniem. Po prostu jesteś zaszokowany, że ktoś się do ciebie odzywa nie mając zamiaru zbesztania cię. Łał!
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 15:23   


Przez dłuższą chwilę wpatrywałem się w nią nie dowierzając moim oczom. Przede mną stała osoba która się do mnie odezwała, bez jakiekolwiek: ironii, sarkazmu, kpiny, wyzwiska. No ba! Oferowała mi pomoc! Pozbierałem fason, uporządkowałem resztki mojej męskiej godności i poprosiłem o wsparcie.
- Eeee... naprawdę byłoby mi na prawdę bardzo miło.
Przynajmniej mam taką nadzieję że to tak wyglądało. Oby nie żartowała, inaczej wyjdę na jeszcze większego idiotę za jakiego uchodzę. Jeśli to jest w ogóle możliwe. Zresztą czego może chcieć ta panna? Chyba każdy, w tej mieścinie wie, że nie jestem zbyt popularny wśród dziewczyn...

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 19:22   


- O, umiesz mówić! Ale dobrze, pomogę ci. - mówi mrugając do ciebie. Wyjmuje Pokebola z torby i wypuszcza na wolność... Emolgę! Mało słyszałeś o tym Pokemonie, bo pochodzi z regionu, który dopiero niedawno w ogóle zaczął integrować się z resztą.

- Spark, jeśli możesz, podleć na statuę i zdejmij temu panu jego torbę, dobrze? - zwraca się dziewczyna do puchatej wiewióry. Ten rozkłada łapki, podskakuje w górę... podlatuje do torby, podaje ci ją i wraca do swojej właścicielki.

- Tak w ogóle, jestem Yumi. A ty? - kieruje swoje słowa do ciebie.

Ty, ona ci pomogła! Nie strać szansy zaprzyjaźnienia się z kimś!
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 20:04   


- Ach, witaj Yumi. Miło wiedzieć że ktoś na tym zadupiu może pomóc. Mam na imię Hatake a ten niewychowany pokemon koło mnie to mój Absol. Przepraszam za moją reakcje ale nigdy nikt wcześniej nie zaoferował pomocy. Zwłaszcza nie po tym jak przeleciałem pięć kółek wokoło pomnika bez spodni niczym formuła jeden.

Przy okazji wyjmuję balla Absola z torby i odwołuję go. Szukając przy tym mojego odtwarzacza i słuchawek. Ech... zostawie chyba to na później. Nie mogę przegapić okazji żeby z kimś porozmawiać! Tak długo czasu minęło od normalnej konwersacji z człowiekiem.

- Może pójdziemy w jakieś bardziej przestronne miejsce? - zaproponowałem pozostawiając poszukiwania MP3 na inny czas. - Oczywiście jeśli Ci to odpowiada, ach zapomniałbym, bardzo twarzowa apaszka. - dodałem niemalże natychmiast.

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 20:12   


Na wzmiankę o apaszce Yumi zaczerwieniła się i zachichotała.

- Hm... Ustronne miejsce? Może pójdziemy na spacer do lasu? - mówi podbiegając do ciebie. - A tak w ogóle, ile masz lat? Jesteś trenerem? Gdzie mieszkasz? -

Łapie cię za rękę i ciągnie nieco na siłę w stronę Lasu Eterny. Wydaje się, że dziewczyna nie uznaje sprzeciwu. Po drodze mijacie tylko kilka domów i jakąś dziewczynę z dziwnym fryzem i fioletowym Glameowem na rękach. A jednak są ludzie dziwniejsi od ciebie. A tym czasem dotarliście z Yumi do lasu, i zaczynacie iść. No, chyba wypada odpowiedzieć na jej pytanie, nie?
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 2 Styczeń 12, 20:32   


Boże, mam nadzieję że ona nie chce ze mną nic zrobić w tym lesie dziwnego...

- Hmmm... więc tak. Niedawno skończyłem piętnaście wiosen, co do mojego miejsca zamieszkania... jestem włóczęgą. Jestem wszędzie i nigdzie. Wyglądasz na strasznie gadatliwą, wiesz? Czekaj... czy było jeszcze jakieś pytanie. Ach, czy jestem trenerem? Oczywiście! Mam tego nieposłusznego Absola pod ręką.

Myślę że nie palnąłem jakiejś głupoty... Cóż zawsze mogę wrócić do wygrzebywania żołędzi w liściach.

- A ty? Czym się zajmujesz i gdzie mieszkasz? Bo wyglądasz mi na młodą koordynatorkę ale mogę się mylić.

W międzyczasie rozglądam się w poszukiwaniu jakiś jagód. Strasznie zgłodniałem po tym biegu i nie marzę o niczym innym niż o posiłku.

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
Ostatnio zmieniony przez PokeSkate 2 Styczeń 12, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 3 Styczeń 12, 14:24   


- Koordynatorkę? Jaja sobie robisz, czy co? - mówi patrząc na ciebie jak na jakiegoś stukniętego. - Jestem trenerką! -

O cholera, kamień z serca.

Wygląda na to, że dziewczyna puściła mimo uszu tekst o włóczęgostwie. Albo po prostu nie robi to na niej wrażenia. Na innych robiło. Hm...

- A tak w ogóle... czy masz zamiar tu siedzieć w tym mieście jak jakiś pijak spod budy i tylko psuć sobie reputację, czy może masz zamiar... wyruszyć w podróż? - pyta.

...I zaczyna się epicka opowieść o podbijaniu regionu Sinnoh, o lataniu z miasta do miasta w poszukiwaniu przygód, Pokemonów i odznak różnych liderów w Gymach rozrzuconych po miastach. Przedstawia ci wizję świetnej zabawy i wielu wyzwań, co trafia prosto w twoje chętne przygód życie.

- To co, piszesz się? - pyta na koniec.
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 25
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 499
Skąd: Accumula Town
Kontakt:
Wysłany: 3 Styczeń 12, 14:46   


Całe szczęście nie palnąłem żadnej głupoty. Czekaj... CO?! Chce zabrać mnie ze sobą w podróż? Dzięki Ci Arceusie! To jest szansa jakiej nawet nie oczekiwałem! To nawet więcej niż mógłbym prosić!

- Czy się piszę? No ba! Dawaj cyrograf to za taką podróż to Ci się krwią podpiszę. No to co zaczynamy teraz? - powiedziałem dziarsko i szczęśliwy jak nigdy dotąd. -Co byś powiedziała żebyśmy poszukali trochę pokemonów w lesie? Będzie to dobry trening dla naszych podopiecznych. - zaproponowałem.

Zaczynam rozglądać się po lesie. Przecież taki duży las pełno skarbów musi kryć. Jagody, grzybki, pokemony i... robaki - wzdrygnąłem się na samą myśl na to ostatnie. - dodałem w celu przekonania mojej niedoszłej towarzyszki.

Sygnatura użytkownika
Michał Wiśniewski napisał/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.