POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
23 Styczeń 17, 10:27
Spekulacje odnośnie 14 serii anime Pokemon w Polsce
Autor Wiadomość
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 23 Sierpień 11, 12:17   Spekulacje odnośnie 14 serii anime Pokemon w Polsce

No wlaśnie, niedlugo zobaczymy Zoroarka a pewnie po tym premierę 14 sezonu. PokeMan wspomnial że dubbing do 14 serii jest na ukończeniu, więc może to jest dobra pora byśmy pospekulowali kto będzie podkladać glosy za poszczególne postacie z tej serii ?

Kogo byście obstawili do roli glownych bohaterów, Tripa, jak i pr. Juniper ?? Ja jeżeli chodzi o Cilana, to zdecydowanie jestem za tym aktorem który gral Tracey'ego. Od razu gdy uslyszalem glos angielski, to moje pierwsze skojarzenie bylo wlaśnie odnośnie Tracey'ego, ale tego z drugiego sezonu, nie z żadnego innego ;D O ile mnie pamięć nie myli to aktor nazywal się Wojciech Paszkowski bodajże?

A jeśli mialbym się wzorować na wersji japońskiej to dalbym tutaj Dariusza Blażejewskiego. On ma donośny i spokojny ton, tak jak Mamoru Miyano (który jest przystojny :) )

Trip- No cóż, wzorując się na wersji amerykańskiej gdzie glos brzmi jakby mial 40lat, nie wiem kogo bym tu obstawil ale podejrzewam że nadalby się tutaj Mateusz Narloch gdyby zmienil trochę swój ton. Może i nie ma zbyt doroslego glosu, ale pasuje do charakteru Tripa i przypomina trochę glos japoński,

Co do wersji japońskiej to myślę by dać tutaj Wojciecha Rotowskiego gdyż ten już bardziej przypomina japońskiego Shootie <33

Pr. Juniper- Gdy tylko uslyszalem amerykański glos to wiedzialem że to jest Emily Jenness (Dawn z DP) i tak też pisalo na Bulbapedii, przez co potem zmieniono o.O A już myślalem że mam rację :< W każdym bądź razie, odpowiednia bylaby tutaj Magdalena Krylik (przywróccie mi ją, blagam x.X) albo Katarzyna Laska. Większy sentyment mam do p. Krylik, ale Laska by się bardziej chyba nadawala do roli profesorki (heh, tak samo myśle o Sakurze z Naruto :D )

Jeśli się sugerować japońską wersją to zdecydowanie musi to być glos który jest donośny ale nie za surowy. Wlaśnie Magdalena Krylik bylaby tu dobrym wyborem, no ale ona grala Dawn i już chyba do pokemonów nie powróci ;(

Iris- Glos Iris w wersji angielskiej podklada Eileen Stevens, czyli ta sama aktorka która robila za Lyrę. U nas byla to Monika Pikula, ale nie widzi mi się jakoś ona w roli Iris ;/ Owszem, p. Pikula pasuje do dziewczyn zakręconych, lekko świrniętych czy nawet do starszych i mądrych jak Cynthia (bardziej wolę w tej roli Joannę Pach, tutaj Eurocom dopasowal ją genialnie) ale jednak natura jak i zachowanie Iris kompletnie ją skreśla. Na powrót Rulewicz już bym też raczej nie liczyl. W Angielskiej wersji ma ona glos spokojny, nawet lekko flegmatyczny i trochę przytlumiony, a jestem ciekaw jakby się u nas sprawdzil projekt że kobieta grająca Asha gralaby kogoś innego z glownych bohaterów. W stanach Veronica Taylor się w tym sprawdzila, może nasza Hania by spróbowala ? :-) Oczywiście żartuje, no ale jeśli kogoś wybierać pod względem amerykańskiej wersji to może to być albo Joanna Pach (kobieta ma glos donośny, taki dziki, pasowalby do Iris ;) )

Jeśli mam się wzorować wedlug japońskiej wersji to ZDECYDOWANIE Agnieszka Wiśniewska, co jak co, ale glos jak dla Iris to ma cudowny <33 Boże, jak ja bym chcial uslyszeć ją w tej roli, marzę o tym, idealnie odzwierciedla slodki glosik Irysi ^^ Mniam, to niemal tak samo genialny wybór jak Joanna Pach do roli Cynthi ^^ (gdy dadzą mi jakąś Sztejner albo kolejną emo-Dawn-Krylik dla slodkiej Iris to ich zabiję >.<)

No a wy jakie macie wyobrażenie odnośnie dubbingu do 14 serii?
Kogo byście dali i do jakich ról?
Zapraszam do spekulacji bo 14 seria zbliża się wielkimi krokami ;)
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 24 Sierpień 11, 07:12   

Amger napisał/a:
niedlugo zobaczymy Zoroarka a pewnie po tym premierę 14 sezonu.

Jeśli pół roku to wg. Ciebie "po tym" ...
Amger napisał/a:
PokeMan wspomnial że dubbing do 14 serii jest na ukończeniu,

Ech, na PoPLu to tylko dałem example harmonogramu tj. 5 maja w USA nagrywają odcinek - hipotetycznie - 46, a w Polsce mogą się już zajmować jego robieniem np. już od 16.
Amger napisał/a:
to moje pierwsze skojarzenie bylo wlaśnie odnośnie Tracey'ego, ale tego z drugiego sezonu, nie z żadnego innego ;D O ile mnie pamięć nie myli to aktor nazywal się Wojciech Paszkowski bodajże?

Nie. Imię się zgadza, ale to był Majchrzak. Na przyszłość, role pobocznych/epizodówek polecam sprawdzać w tabelkach na PV.
Amger napisał/a:
a jestem ciekaw jakby się u nas sprawdzil projekt że kobieta grająca Asha gralaby kogoś innego z glownych bohaterów. W stanach Veronica Taylor się w tym sprawdzila, może nasza Hania by spróbowala ? :-)

Taki "project" by się U NAS nie sprawdził. Nie każdy aktor potrafi modulować głos, by gadając ze sobą, nie było tego słychać. Poza tym, to właśnie przez to, pl dub jest o mile świetlne lepszy niż ang. gdzie Miał i James = jeden głos, a kiedyś May i Ash = jeden głos itd. Owszem, taki Włodarczyk robił i za Brocka i za Garego, ale nie każdy umie wydobywać z siebie 2 różnorakie barwy i tony głosu.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 24 Sierpień 11, 17:01   

Okej, co do Wojciecha to przyznaję, mój bląd, chodzilo o Majchrzaka, masz rację ;d.
No ale co do manipulowania glosu, to skoro nie Hania, to może ktoś inny będzie robić za Cilana jak i za Tripa?
Taki powrót do korzeni gdzie jeden aktor robil za Brocka i Gary'ego

(btw. ja uważam serię BW za inny serial niż dotychczasowy ''pokemon'' który jak dla mnie się skończyl na sezonie DP,
i serię 14 uważam za nowy serial pokemon więc można by trochę ekipy z 1 serii ściągnąć, ale to raczej niewyobrażalne ;( ).

Poza tym, nikt nie wie kiedy będzie BW więc skąd wiesz że może to być za pol roku?
Osobiście uważam iż dostaniemy ten sezon szybciej niż byśmy się tego spodziewali, ale proszę o jedno, niech już nie cudują tak z obsadą bo za czasów DP po odejściu Krylik
to cholernie nie moglem się przyzwyczaić do Wyrąbkiewicz i jej stylu grania w 11 serii,
Magdalena Krylik przyzwyczaila nas do czegoś innego i mi to weszlo w pamięć :] Jesli tak samo będzie z Iris to nieździerzę >.<
O ile jeszcze w ''Naruto'' oba glosy Sakury byly o podobnym tonie
(Magdalena Krylik która genialnie gra emocjonalnie, i Joanna Pach która gra uczuciowo) to już zastosowanie kuracji''odmladzania'' by_Eurocom podczas 11 serii dla Dawn byla grzechem >.< Tak, rozumiem że Krylik musiala odejść, no ale tak za nią tęsknilem, marzę żeby jeszcze wystąpila w Pokemonach, chociażby w roli Juniper ;(

Owszem, może i Wyrąbkiewicz bardziej przypomina oryginalną Toyoguchi i ma sw33t glosik, ale to Krylik byla pierwsza i dzięki niej poczulem że Dawn nie jest jakąś tam ''slodką lady'' a ''12-toletnią emo nastolatką która uprawia seks w wielkim mieście'' :] (ja to mam skojarzenia <33 o.O)

No i też pozostaje sprawa openingu.
Cuz.., chcialbym żeby zaśpiewal to duet Katarzyny Laski i Krzysztofa Pietrzaka
(co jak co, ale takie coś wyszlo by świetnie, obydwoje mają donośne glosy, a gdyby jeszcze tak zaśpiewali w takim stylu jaki Wlochy mają
to już wogole <33, btw. to czemu Wlochy dostaly bezpośrednio premierę BW po Stanach i Niemcy którzy nas przechytrzyli bo zrobily nas w konia z puszczaniem 13 serii? Już myśleliśmy że przegonimy niemców, a gdzie tam :] Oni se chowali 14 serię na czarną godzinę :| )
 
     
skm94 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 29
Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 9
Kontakt:
Wysłany: 24 Sierpień 11, 18:56   

Amger napisał/a:

Poza tym, nikt nie wie kiedy będzie BW więc skąd wiesz że może to być za pol roku?
Osobiście uważam iż dostaniemy ten sezon szybciej niż byśmy się tego spodziewali


Za pół roku (luty/marzec) to najbardziej prawdopodobna data bo DXD jakoś tak ma (przynajmniej z pokami), że woli poczekać aż studio dubnie cały sezon i później puścić go ciurkiem z niewielkimi przerwami. Zresztą stacja sama stwierdziła na swoim kanale YT, że emisja s14 nastąpi najprawdopodobniej w przyszłym roku.
 
     
Drago 
Nosi czapkę Asha
:drago:



Wiek: 32
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 1651
Wysłany: 26 Grudzień 11, 21:02   Czerń i biel na DXD!

Czy naprawdę nikogo nie raduje ten fakt? :krejzol:
Pokemon Valhalla napisał/a:
Jak już wcześniej pisaliśmy, 2 stycznia na Disney XD startuje Czerń i biel. Oficjalny kanał YouTube Disney XD zdradził szczegóły dotyczące jego emisji. Nowe odcinki będziemy mogli oglądać od poniedziałku od piątku o 8:05 i 16:55 (czyli 5 nowych odcinków na tydzień), a powtarzane będą w weekendy o 7:35, 18:35 i 20:45. Daje to nam 22 nowe ocinki serialu w styczniu. Nie wiadomo jeszcze nic na temat tego czy emisja premierowych odcinków będzie kontynuowana w lutym.
źródło.

Sygnatura użytkownika
:drago:

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 26 Grudzień 11, 22:18   

Radowałem się jak mi o tym Byak powiedział ._. Znaczy... ,,radowałem się''

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 26 Grudzień 11, 22:22   

Cieszyłem się tym jak tylko to przeczytałem, oraz jak to powiedziałem Afilowi :D Ja chce już 2 stycznia, ale tylko po to by to obejrzeć xD

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 26 Grudzień 11, 23:04   

Już powoli robi się to nudne... W końcu, ile można cisnąć jedno anime?
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 11, 00:03   

Zapytaj się Naruto... zapytaj się Bleacha...

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 27 Grudzień 11, 00:06   

No, i dlatego nie oglądam ani tego ani tego. @.@
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.