POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Film 13 nadchodzi !
Autor Wiadomość
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 17 Luty 11, 09:04   Film 13 - ścięty!

5 Lutego emisję miała angielska wersja filmu z Zoroarkiem i bestiami. Niestety, pierwsze dziesięć minut filmu zostało ucięte. TPCi od razu zareagowało na brak tych scen, które pozostawiają ogromne dziury w historii, i to aż dwie! Teraz, CN zmuszone jest do zapełnienia tych dziur tym samym fragmentem lub rzeczami podobnymi. Usunięta została scena, w której Ash dowiaduje się o Pucharze Piekarzy w Crown City oraz scenie walki Kodaia wraz z jego trzema bestiami, Raikou, Enteiem i Suicunem. Pominięta została także scena łapania przez Kodaia Zoroarka i zmuszenia go, do zmiany w bestie, oraz Zoruę uciekającego ze sterowca. Oznacza to, że te sceny zostaną pominięte w wersji Polskiej... Niefajnie...

http://bulbanews.bulbagar...twork_movie_cut

EDIT: Przepraszam, pomyliłem kategorie, może ktoś to przesunąć? Proszę...

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Zaraza 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 99
Wysłany: 17 Luty 11, 16:57   

Dla mnie te ucinanie scen tego filmu jest bez sensu - po co oglądać film, skoro 1/3 filmu została ucięta...?
 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 13 Sierpień 11, 10:51   Pokemon Film 13: Zoroark-Mistrz Iluzji NA DVD

Otóż, 13 film Pokemona, zagości na nasze rodzinne progi, i to na wersję DVD.
Wpierw zobaczymy premierę na DXD która odbędzie się już pod koniec sierpnia (okolo 25-27) wraz z innymi filmami z sagii DP tj. ''Giratina i Strażnik Nieba'' oraz ''Arceus i Klejnot Życia''.

Tutaj jest okładka 13 filmu ''Zoroark i Mistrz Iluzji'' która będzie na DVD:



Co Ciekawe, film będzie w trybie Stereo, a także będzie posiadać:

Języki: Dolby Digital 5.1 Polski Dubbing
Dolby Digital 5.1 Angielski
Dolby Digital 5.1 Rosyjski

Film będzie możliwy do kupienia dopiero od 22.września.
Dodam tylko iż można zakupić go na allegro, czyli tutaj w cenie 49,88 zl. Więcej informacji jest dostępnych TU [wraz z moim pierwszym komentarzem :] ]

Jest to pierwszy film, po dlugich latach wypuszczony na DVD :) Ostatnim takim filmem byl film 3: Zaklęcie Unown. Sądzę iż PokeMania wraca do Polski, począwszy od przetłumaczonej karcianki, breloczkach w maszynach, polskich tytułach odcinków a skończywszy na właśnie 13 filmie na DVD ;) Jest to świetna promocja dla sagii BW która ta się wzoruje na serii I i może osiągnie taki sam sukces ;)

Pozdrawiam
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 14 Sierpień 11, 12:24   

Wszystko fajnie

Ale nie dało się tego załatwić żeby pościli na DVD poprzednie film powiedzmy od 10?

A tak to ja tej nowej generacji nie widzę dla mnie te nowe pokemony są zrobione na takiej zasadzie ze powklejali zdjęcia zwierząt i przerabiali to na potrzeby anime jeszcze poprzednia generacja miała trochę fantazji

Ale to już jest moje gderanie pieprzenie na starość

 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 14 Sierpień 11, 18:39   

Filmu 10 u nas nie bylo (a szkoda, bo ending świetny ;D ''Live in the shadow'') jak już to chyba Ci chodzilo o film 11? Też żaluję że nie mogli z tym zacząć od filmu 11. Pewnie AtoMan wie o tym wiecej ;/
 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 14 Sierpień 11, 19:39   

Właściwie to chciałem żeby zrobili do niego dubbing i wydali to na DVD żeby to miało ręce i nogi

Bo o starszych filmach już nie mowie bo to już nie jest realne

 
     
Ertix 
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 25 Kwi 2011
Posty: 98
Wysłany: 15 Sierpień 11, 11:53   

Ale z tego o ile pamietam, to film 3 byl na DVD i na VHS'ie.
Owszem, filmy DVD to już krok do przodu, ale jeszcze fajniej bylo by jakby to wprowadzili do Kin z możliwością pobrania Zoroaka ;)
 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 16 Sierpień 11, 09:49   

Weź, marzenia... Też bym chciał, ale w końcu gry nintendo są w 7 (8) krajach: Dżapania, grUbaSA, Anglia (WB!), Niemcy (ACHTUNG! ZOROARK!), Hiszpania, Wlochy i... Tego jednego języku europy mi brakuje, ale jest jeszcze ciński. Poza tymi krajami nie znajdziemy żadnych eventów ani nic -_-

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Skąd: Z internetów
Kontakt:
Wysłany: 16 Sierpień 11, 09:52   

szymb, zapomniałeś o "evencie" z Celebim w warszawie?! : O widać, chyba tak : O zresztą, 20 o 8 rano będzie iflm ,więc nie wiem po co ściągać angieslki rip, skoro w sobotę będzie za darmola po polsku : P

[ Dodano: 16 Sierpień 11, 10:56 ]
poprawka, 27 :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu były zawsze, i nie poke, ja nie outuję, prędzej collect znowu zamkną niż stąd pójdę ):
Inaka - Powiedzieć dziękuję za wszystko to za mało. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziękuję" musi wystarczyć.
Blue - Te rozmowy na GG wciąż mam gdzieś na dysku zapisane. Mimo że nie ma cię tutaj dość długo, ja pamiętam i będę pamiętał.
Maron - Mówicie o nim różne rzeczy, ja powiem że dziękuję mu za te nauki których mi udzielił.
Conquest - Praca pod tobą jest bardzo miła. Nawet jak znikniesz będę cię miło pamiętał za otwartość i za to że nas słuchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i cała reszta luda - fajnie się z wami trolowało i gnębiło pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHĘTNYCH DO WYMIANY MYŚLI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
tybete
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 32
Wysłany: 17 Sierpień 11, 18:08   

Na Disney XD będzie 28

[ Dodano: 17 Sierpień 11, 19:08 ]
Sierpnia

Oczywiście poprawna data premiery to 27 sierpień, 28-mego jest powtórka. A, że data powtórki nie jest tak znana, jak data premiery, to taki zapis tylko wprowadza w błąd. Do widzenia Panie Trollu - zebrało Ci się też za inne posty. ~PokeMan
Ostatnio zmieniony przez PokeMan 17 Sierpień 11, 18:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.