POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Otwarty przez: Kojot
3 Maj 11, 20:31
Dragon Trio

Kogo najbardziej lubicie?
Dialga
32%
 32%  [ 8 ]
Palkia
16%
 16%  [ 4 ]
Giratina
52%
 52%  [ 13 ]
G³osowañ: 25
Wszystkich G³osów: 25

Autor Wiadomo¶æ
CooL 
Gapa, gubi PokeBalle
CooL'er



Wiek: 32
Do³±czy³: 29 Kwi 2010
Posty: 237
Sk±d: Jaworzno
Kontakt:
Wys³any: 1 Maj 10, 13:29   

Dialga, za wygl±d i za atak Roar of Time

Sygnatura użytkownika
--> http://i56.tinypic.com/2nc4dcj.jpg <--
masz problem z Whitem albo z Blackiem zagl±dnij http://pokecollect.net.pl...der=asc&start=0

Jestem UZALE¯NIONY od pokemonów

Habba Babba-> http://www.youtube.com/wa...feature=related

<><><><><><><><><><><>
NITRAM nie ¿yje :D
<><><><><><><><><><><>
[img]http://i41.tinypic.com/nlsdjk.jpg[/img

http://www.youtube.com/watch?v=JxEKVkw0rpY


 
     
Matt 
Pewnie nie zna PokeMana
by wróciæ



Wiek: 30
Do³±czy³: 28 Kwi 2010
Posty: 59
Sk±d: Z Bezludnej Wyspy
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 10, 10:00   

Moim ulubionym pokiem z jak to nazwali¶cie "Dragon Trio" jest Giratina, ma fajne ataki i statsy. Obojêtnie czy ta, czy tamta forma. £adne po³±czenie typów. Niesamowity sposób jej ³apania, to znaczy ¶wiata. Fajny wygl±d, tylko ¿e na pocz±tku nie wiedzia³em gdzie ma (za przeproszeniem) gêbê. Ale tak czy siak Shaymin fajniejszy : 3
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Do³±czy³: 26 Maj 2009
Posty: 369
Sk±d: z okolic komputera
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 10, 10:05   

Moim ulubionym z tej trójki jest bez bez dwóch zdañ Giratina Orgin Form za dobre ataki i fajny wygl±d.

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
¦redni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 3 Maj 10, 18:15   

Ja najbardziej z tej trójki lubiê Dialge, poniewa¿ na pocz±tku w Diamond j± z³apa³em, ma te¿ fajny wygl±d i silne ataki oraz staty...

Sygnatura użytkownika
 
     
PokeSkate 
Bug Catcher
Hurr derp durr



Wiek: 28
Do³±czy³: 29 Sie 2010
Posty: 499
Sk±d: Accumula Town
Kontakt:
Wys³any: 7 Styczeñ 11, 18:59   

Dialga to pierwszy pokemon z IV generacji którego zobaczy³em i naprawde mi sie spodoba³ wiêc g³os leci na niego Roar of Time is so zetta cool :music:

Sygnatura użytkownika
Micha³ Wi¶niewski napisa³/a:
Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.


ZAPRASZAM DO FABRYKI!
 
     
Zekren 
Pewnie nie zna PokeMana
aka Prasiak



Wiek: 28
Do³±czy³: 31 Pa¼ 2010
Posty: 47
Sk±d: No chyba wiesz?
Kontakt:
Wys³any: 10 Kwiecieñ 11, 21:34   

Ja tam lubiê giratine, przypad³a mi dlatego ¿e wystêpuje w innym ¶wiecie i ma super wygl±d jak na mój gust :D

Sygnatura użytkownika

Moje dzie³a :D
Nie lubiê kiedy kto¶ uwa¿a siê za powa¿n± osobê a tak naprawdê jest nic nie wart.
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.