POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Gazetka Pokecollect, numer 5
Autor Wiadomość
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 18:37   

Cytat:
Ścinanie liczby produktów/działów w firmie/etc. to podstawowe działanie w biznesie ( proszę wybaczyć, ale mam takie dojrzałe zainteresowanie, bo mam plan na przyszłość ) kiedy teenmanager wchodzi do przerośniętego molochu utrzymującego masę pierdół typu przedszkole przyzakładowe czy stołówka. Ja bym nawet powiedział, że moje działanie zahamowało odpływ ludu. A no i tak, oczywiście szkodzę forum, jeszcze przez to, że jako ostatnia osoba piszę sensownie w 2 działach pokemonowych...ale ja wolę pisać posty, niż w pisać w SB które to już kompletnie nic nie daje forum, jeśli ktoś patrzy z zewnątrz.
Poza tym...to p. Panie Vabi wyciął kiedyś połowę toplist bo się pan na tym ni znał...a ruch stamtąd jakiś był.


Mowisz calkowicie od rzeczy. Porownanie dzialow forum z dzialami firmy czy tam innymi produktami kompletnie bez sensu. Manager firmy robi wymienione przez Ciebie czynnosci, jesli firma ma problemy z utrzymaniem plynnosci finansowej. Nie wiem jak to sie ma do ilosci aktywnych uzytkownikow. Juz pomijam fakt, ze utrzymywania dzialow nic nas nie kosztuje. Moze to sa zbyt ostre slowa, ale dla mnie jestes zalosny w swoim ograniczeniu do anime. Nie chcesz pamietac, ze to od gier sie wszystko zaczelo, a decyzja o zrobieniu anime byla podyktowana popularnoscia gier.
Mowiac o zagranicznych toplistach ostatecznie utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze dla Ciebie nie liczy sie cos takiego jak atmosfera na forum. Co z tego, ze ludzie z zagranicy nigdy tu nic nie napisza. Wedlug Ciebie wazne jest to, ze "robia ruch". Co z tego ze SB pozwala na luzna rozmowe userow, tym samym zatrzymujac na dluzej tych, ktorzy nie chca pisac postow a jedynie porozmawiac sobie z innymi userami. Przeciez to "nic nie daje forum". No tak, bo Ci userzy, ktorzy wchodza na forum dla SB nie robia "ruchu". Co innego Ci zagraniczni, prawda?

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 18:54   

Vabigoon napisał/a:
U nas ściętych zostało zaledwie kilka działów, reszta została idiotycznie pochowana

Tł€maczyłem wielokrotnie... co lepiej wygląda, 4 działy z czego tylko jeden jest aktywny, czy ta czwórka schowana do jednego ?
paqo napisał/a:
Juz pomijam fakt, ze utrzymywania dzialow nic nas nie kosztuje. Moze to sa zbyt ostre slowa, ale dla mnie jestes zalosny w swoim ograniczeniu do anime. Nie chcesz pamietac, ze to od gier sie wszystko zaczelo, a decyzja o zrobieniu anime byla podyktowana popularnoscia gier.

To samo mógłbym powiedzieć o tych, co ograniczają się do Gier.

I co do Toplist..macie rację, nie mam głowy do dobrych argumentów w ostatnim czasie...
Poza tym, co do niepisania w działach pokowych...nosz kkuźwa, drugiego Reva zrobimy z PC ? Dodamy PBF z jakiejś kreskówki z CN ? Tylko dlatego, że jest przez kilka tyg. modna ?
Zresztą...ech, nie mam siły...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 28
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Skąd: Ciechocinek
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 18:55   

poxer napisał/a:
Uh... i znowu to cholerne poczucie winy, że ja jednak nie pomogłem przy tym numerze... :/

Ja też... szczerze mówiąc, nawet mi się na kompie siedzieć nie chce -.-
Z moich (ok.) 25 zabunkrowanych czekolad Wedla (Niedawno miałem imieniny) zostały już tylko 3 -.-

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
paqo 
Powoli się wkręca


Wiek: 33
Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wysłany: 6 Listopad 10, 19:22   

Cytat:
To samo mógłbym powiedzieć o tych, co ograniczają się do Gier.


Ograniczanie sie nigdy nie jest dobre.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.