POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
22 Maj 12, 18:33
Zapisy :D
Autor Wiadomość
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 18 Wrzesień 10, 21:08   


Rassen - człowieku, powiedz mi, co ja mam z Tobą zrobić? Przeczytaj sobie dokładnie to, co napisałem Blue w tym temacie, dokładnie!
I ta historia, no rzeczywiście mógłbyś nad nią popracować ciut bardziej, ale powiedzmy, że nią przykmnę już oko.
Odrzucam, ale jest możliwość poprawy _^_

---

@down; Przyjmuję, więc :)
Gra dzisiaj, albo jutro.
Zapisy zamknięte :D
Ostatnio zmieniony przez jagodowy 19 Wrzesień 10, 08:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Byakurai 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Bear wants justice



Wiek: 27
Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 3250
Skąd: z Rudy Śląskiej
Wysłany: 18 Wrzesień 10, 21:28   


Poprawiłem, mam nadzieję że teraz może być, jak nie to jutro wymyśle całkowicie nową historię

Sygnatura użytkownika


*Had to be me. Someone else might have gotten it wrong*


Ich bin eine :zombie:
 
     
jagodowy 
Gapa, gubi PokeBalle
nie znosi Asha x3



Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 200
Wysłany: 19 Wrzesień 10, 16:48   


A w sumie, jak ktoś chętny jest to zapraszam, powiedzmy, że zapisy są aktualnie otwarte, ale przyjmę tylko JEDNĄ osobę z wymaganym doświadczeniem _^_
Koniecznie z regionu Johto.
:D
 
     
TheVictor
Pewnie nie zna PokeMana


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: 15 Październik 10, 15:38   


Imię, Nick, Nazwisko: Jason James Mizukuri
Wiek: 17 lat
Wygląd: http://i215.photobucket.c...l_/12135104.jpg
Starter: Eevee
Charakter Postaci: Spokojny, lojalny wobec przyjaciół, nie wadzą mu znajomi, Playboy (Bosko wyrzeźbione ciało, i ładna aparycja dają połączenie któremu nie oprze się dziewczyna :P)
Historia:JJ urodził się w małej wiosce. Od małego fascynowały go pokemony, natomiast w wieku 14 lat zaczął pomagac okolicznemu profesorowi pokemon. Podróżował w celu dostarczenia przesyłek, lub takowe odbierał. Pomagał opiekować się pokemonami oraz zbierać o nich dane. Pewnego razu gdy wracał właśnie z jednej z podróży w lesie zauważył małą Eevee atakowaną przez stadko Spearow'ów. Chłopa, otrzymując troche zadrapań, odgonił ptaszyska jednak kiedy chciał podnieść ranną Eevee ta próbowała się bronić. Po chwili jednak straciła przytomność i chłopak owijając ją w kurtkę zaniósł do profesora. Kiedy mała Eevee wyzdrowiała czuła się urażona tym że ktoś jej pomagał, ale po jakimś czasie przyzwyczaiła się do życia w domu profesora oraz JJ'a. Po jakimś czasie inni przyzwyczaili się że gdzie jest JJ tam jest Akiko (imie jakie nadał jej JJ) w wieku 19 lat JJ zdecydował wyruszyć w podróż pokemon. Kiedy profesor chciał podarować mu pokeball z pokemonem Aki wskoczył wybijając go z ręki chłopaka i zajmując swoje ulubione miejsce na ramieniu JJ'a
Profesja + Profesja 2: koordynator + trener (głównie jednak koordynator x3)
Kraina: Ishuu, chyba że nie to Johto :P
Cel: Zdobywac wstążki, i przeżywać fajne przygody :D
Prośby do mnie: W sumie to poza tym żeby pokemony które będe spotykał były bardziej pokazowe to nic x3

Doświadczenie mam. Gdybyś chciał sprawdzić to napisz na PW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.