POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Drago
24 Grudzieñ 11, 18:11
WI-FI NA KOMPIE! JAK EMULOWAÆ?
Autor Wiadomo¶æ
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 29
Do³±czy³: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wys³any: 23 Sierpieñ 10, 21:30   

Ale skad wiedzieæ ze te które domin poda³ by³y tak nagrywane? Ten temat zaczyna byæ za¶miecany k³ótniami...

Sygnatura użytkownika

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 23 Sierpieñ 10, 21:39   

Napiszê Ci tutaj kilka rzeczy. I wykuj to na pamiêæ, bo za przeproszeniem zrobi³e¶ z siebie kretyna, co widaæ po ostatnich kilku postach.

1. W walkach na WiFi praktycznie ZAWSZE mamy proces czekania na drugiego przeciwnika. Tu nie.
2. W walkach na VS. Recorderze mamy taki pocz±tek jak na tych które s± na tych filmach. Na WiFi PRZENIGDY.
3. Gdyby jaki¶ emul faktycznie emulowa³by WiFi, to jedna osoba o FC 0000-0000-0000 by³aby czytana na raz pod setkami ludzi, którzy na raz chc± graæ w ten sposób. Wniosek? z walki nici.
4. Emul spowalnia³by. A tu masz równe tempo.
5. Gdyby kto¶ kto nagrywa te walki od 2 lat rozkmini³by emulacjê WiFi na emulach, by³oby o tym g³o¶no.
6. Bo tak.
 
     
Kawasaki-kun
Bug Catcher
aka mentor



Wiek: 29
Do³±czy³: 04 Lis 2008
Posty: 286
Wys³any: 23 Sierpieñ 10, 21:44   

Cytat:
1. W walkach na WiFi praktycznie ZAWSZE mamy proces czekania na drugiego przeciwnika. Tu nie. VS. Recorder na emulu w³aczony podczas walki i potem odtworzony i nagrany
2. W walkach na VS. Recorderze mamy taki pocz±tek jak na tych które s± na tych filmach. Na WiFi PRZENIGDY.nie widzia³em _-_
3. Gdyby jaki¶ emul faktycznie emulowa³by WiFi, to jedna osoba o FC 0000-0000-0000 by³aby czytana na raz pod setkami ludzi, którzy na raz chc± graæ w ten sposób. Wniosek? z walki nici. ale mozna sobie nick ustawic
4. Emul spowalnia³by. A tu masz równe tempo. windows movie maker i przy¶pieszenie?
5. Gdyby kto¶ kto nagrywa te walki od 2 lat rozkmini³by emulacjê WiFi na emulach, by³oby o tym g³o¶no. sk±d wiesz? mo¿e chcia³ dla siebie i kolegów zatrzymaæ?
6. Bo tak. g³upi argument...


Odpowiedzia³em na wszystko :)

Sygnatura użytkownika

 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Do³±czy³: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wys³any: 23 Sierpieñ 10, 22:08   

[ciach]

Sygnatura użytkownika

Ostatnio zmieniony przez Drago 23 Sierpieñ 10, 23:01, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 23 Sierpieñ 10, 22:51   

Ja siê zastanawiam ValadiN. Ty innych tak wyzywasz a nie dostajesz warnów;o Jeste¶ bogiem?:o

______________
dostaje || Drago

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Drago 23 Sierpieñ 10, 23:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wys³any: 24 Sierpieñ 10, 08:10   

wiecie co, ja wam proponujê jedno:
OCZY¦CIÆ TEMAT Z NIEPOTRZEBNYCH POSTÓW ZA ZOSTAWIÆ TE Z SENSEM.
KOÑCZ WA¦Æ WSTYDU OSZCZÊD¬.


( dla tych co nie wiedz± W MEGAMAN STAR FORCE 3 NI DA SIÊ NAGRYWAÆ WALK!)

szykujê siê z Kawasakim do nagrania dwóch walk w platynie i w HG/SS PRZEZ HYPERCAM, BY NIE BY£O ¯E VS.RECORDEREM.

powiem jeszcze jedno, sami ¿e¶cie narzekali ¿e siê Wi-Fi na kompie emulowaæ nie da, bo siê nie mo¿na wymieniaæ itd, w koñcu co¶ wiadomo, a wam jeszcze nie pasuje.

nie chcia³o mi siê tego umieszczaæ, ale postanowi³êm daæ to, by kilka osób które na konsole nie staæ siê tym nacieszy³o. wniosek? CZ£OWIEK WAM W£AZI W **** A WAM DALEJ ¬LE.

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Do³±czy³: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wys³any: 24 Sierpieñ 10, 09:42   

Nexus DominLoL napisa³/a:
wiecie co, ja wam proponujê jedno:
OCZY¦CIÆ TEMAT Z NIEPOTRZEBNYCH POSTÓW ZA ZOSTAWIÆ TE Z SENSEM.
KOÑCZ WA¦Æ WSTYDU OSZCZÊD¬.


( dla tych co nie wiedz± W MEGAMAN STAR FORCE 3 NI DA SIÊ NAGRYWAÆ WALK!)

szykujê siê z Kawasakim do nagrania dwóch walk w platynie i w HG/SS PRZEZ HYPERCAM, BY NIE BY£O ¯E VS.RECORDEREM.

powiem jeszcze jedno, sami ¿e¶cie narzekali ¿e siê Wi-Fi na kompie emulowaæ nie da, bo siê nie mo¿na wymieniaæ itd, w koñcu co¶ wiadomo, a wam jeszcze nie pasuje.

nie chcia³o mi siê tego umieszczaæ, ale postanowi³êm daæ to, by kilka osób które na konsole nie staæ siê tym nacieszy³o. wniosek? CZ£OWIEK WAM W£AZI W **** A WAM DALEJ ¬LE.


Czyli ogólnie ca³y temat do kasacji.

A poza tym to walkê odtwarza siê VS.Recorderem a nagrywa Hypercamem (ew. frapsem, srapsem i innymi) wiêc nie wiem o co ci chodzi.

Sygnatura użytkownika

 
     
paqo 
Powoli siê wkrêca


Wiek: 35
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 758
Kontakt:
Wys³any: 24 Sierpieñ 10, 16:01   

A ja mam dla was propozycje: niech Ci, ktorzy uwazaja ze to fake nie pisza tutaj nic bo i tak nie wytlumaczycie reszcie, dlaczego tak uwazacie. A Ci, ktorzy uwazaja ze to prawda niech nagraja caly proces laczenia sie itd. itp. I najlepiej z wiodcznym pulpitem, zeby bylo wiadomo, ze to na PC bylo robione.

Sygnatura użytkownika



Cytat:
Drogie bravo!

Mam na imiê Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa¿ mam ogromny problem. W naszej klasie s± ju¿ tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowi³am wiêc , ¿e nie mogê straciæ dziewictwa ostatnia zw³aszcza , ¿e za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m±¿ i pewnie to zrobi.Chcia³am zrobiæ to z Mariuszem najprzystojniejszym ch³opakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedzia³ ,¿e dziewczyny mu nie w g³owie bo chce zostaæ trenerem pokemonów:-/

Co mam zrobiæ ¿eby przekonaæ Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogê przegraæ z pokemonami bo to bêdzie wstyd na ca³± szko³ê. POMOCY
 
     
DominLoL 
Szlachta Collectowa
Stary, a nowy



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Lis 2008
Posty: 4523
Sk±d: Z internetów
Kontakt:
Wys³any: 24 Sierpieñ 10, 20:21   

http://www.youtube.com/watch?v=jdD3DatQjUw

poprosi³em brianuuu dzisiaj o to i proszê, z dopiskiem od niego " here it is, show the noobs."

:D


zacytujê teraz co¶ z mojego opisu gg "HAHAHA! WA£A TYM CO NIE WIERZ¡!"

PS. spróbujcie to obaliæ :D

Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]

CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
 
     
Escallibur 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 35
Do³±czy³: 04 Lis 2008
Posty: 95
Wys³any: 24 Sierpieñ 10, 20:42   

Coz mimo ¿e mam DS to mnie ta sprawa zaciekawi³a. Nawet próbowa³em po³±czyæ siê, emu znalaz³ Soft-AP ale w Test Conection wylaz³ Error 5-co¶ tam wiêc da³em sobie spokój, aczkolwiek zauwa¿y³em ¿e ta wersja emulatora obs³uguje slot GBA (a wiêc Pal Park!), co¶ na co od dawna czeka³em!

Sygnatura użytkownika
Zgadza siê, ta sygnatura jest pusta
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.