Napiszê Ci tutaj kilka rzeczy. I wykuj to na pamiêæ, bo za przeproszeniem zrobi³e¶ z siebie kretyna, co widaæ po ostatnich kilku postach.
1. W walkach na WiFi praktycznie ZAWSZE mamy proces czekania na drugiego przeciwnika. Tu nie.
2. W walkach na VS. Recorderze mamy taki pocz±tek jak na tych które s± na tych filmach. Na WiFi PRZENIGDY.
3. Gdyby jaki¶ emul faktycznie emulowa³by WiFi, to jedna osoba o FC 0000-0000-0000 by³aby czytana na raz pod setkami ludzi, którzy na raz chc± graæ w ten sposób. Wniosek? z walki nici.
4. Emul spowalnia³by. A tu masz równe tempo.
5. Gdyby kto¶ kto nagrywa te walki od 2 lat rozkmini³by emulacjê WiFi na emulach, by³oby o tym g³o¶no.
6. Bo tak.
1. W walkach na WiFi praktycznie ZAWSZE mamy proces czekania na drugiego przeciwnika. Tu nie. VS. Recorder na emulu w³aczony podczas walki i potem odtworzony i nagrany
2. W walkach na VS. Recorderze mamy taki pocz±tek jak na tych które s± na tych filmach. Na WiFi PRZENIGDY.nie widzia³em _-_
3. Gdyby jaki¶ emul faktycznie emulowa³by WiFi, to jedna osoba o FC 0000-0000-0000 by³aby czytana na raz pod setkami ludzi, którzy na raz chc± graæ w ten sposób. Wniosek? z walki nici. ale mozna sobie nick ustawic
4. Emul spowalnia³by. A tu masz równe tempo. windows movie maker i przy¶pieszenie?
5. Gdyby kto¶ kto nagrywa te walki od 2 lat rozkmini³by emulacjê WiFi na emulach, by³oby o tym g³o¶no. sk±d wiesz? mo¿e chcia³ dla siebie i kolegów zatrzymaæ?
6. Bo tak. g³upi argument...
wiecie co, ja wam proponujê jedno:
OCZY¦CIÆ TEMAT Z NIEPOTRZEBNYCH POSTÓW ZA ZOSTAWIÆ TE Z SENSEM.
KOÑCZ WA¦Æ WSTYDU OSZCZÊD¬.
( dla tych co nie wiedz± W MEGAMAN STAR FORCE 3 NI DA SIÊ NAGRYWAÆ WALK!)
szykujê siê z Kawasakim do nagrania dwóch walk w platynie i w HG/SS PRZEZ HYPERCAM, BY NIE BY£O ¯E VS.RECORDEREM.
powiem jeszcze jedno, sami ¿e¶cie narzekali ¿e siê Wi-Fi na kompie emulowaæ nie da, bo siê nie mo¿na wymieniaæ itd, w koñcu co¶ wiadomo, a wam jeszcze nie pasuje.
nie chcia³o mi siê tego umieszczaæ, ale postanowi³êm daæ to, by kilka osób które na konsole nie staæ siê tym nacieszy³o. wniosek? CZ£OWIEK WAM W£AZI W **** A WAM DALEJ ¬LE.
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
wiecie co, ja wam proponujê jedno:
OCZY¦CIÆ TEMAT Z NIEPOTRZEBNYCH POSTÓW ZA ZOSTAWIÆ TE Z SENSEM.
KOÑCZ WA¦Æ WSTYDU OSZCZÊD¬.
( dla tych co nie wiedz± W MEGAMAN STAR FORCE 3 NI DA SIÊ NAGRYWAÆ WALK!)
szykujê siê z Kawasakim do nagrania dwóch walk w platynie i w HG/SS PRZEZ HYPERCAM, BY NIE BY£O ¯E VS.RECORDEREM.
powiem jeszcze jedno, sami ¿e¶cie narzekali ¿e siê Wi-Fi na kompie emulowaæ nie da, bo siê nie mo¿na wymieniaæ itd, w koñcu co¶ wiadomo, a wam jeszcze nie pasuje.
nie chcia³o mi siê tego umieszczaæ, ale postanowi³êm daæ to, by kilka osób które na konsole nie staæ siê tym nacieszy³o. wniosek? CZ£OWIEK WAM W£AZI W **** A WAM DALEJ ¬LE.
Czyli ogólnie ca³y temat do kasacji.
A poza tym to walkê odtwarza siê VS.Recorderem a nagrywa Hypercamem (ew. frapsem, srapsem i innymi) wiêc nie wiem o co ci chodzi.
A ja mam dla was propozycje: niech Ci, ktorzy uwazaja ze to fake nie pisza tutaj nic bo i tak nie wytlumaczycie reszcie, dlaczego tak uwazacie. A Ci, ktorzy uwazaja ze to prawda niech nagraja caly proces laczenia sie itd. itp. I najlepiej z wiodcznym pulpitem, zeby bylo wiadomo, ze to na PC bylo robione.
Sygnatura użytkownika
Cytat:
Drogie bravo!
Mam na imiê Aga i mam 12 lat. Pisze do was poniewa¿ mam ogromny problem. W naszej klasie s± ju¿ tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowi³am wiêc , ¿e nie mogê straciæ dziewictwa ostatnia zw³aszcza , ¿e za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za m±¿ i pewnie to zrobi.Chcia³am zrobiæ to z Mariuszem najprzystojniejszym ch³opakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedzia³ ,¿e dziewczyny mu nie w g³owie bo chce zostaæ trenerem pokemonów:-/
Co mam zrobiæ ¿eby przekonaæ Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogê przegraæ z pokemonami bo to bêdzie wstyd na ca³± szko³ê. POMOCY
poprosi³em brianuuu dzisiaj o to i proszê, z dopiskiem od niego " here it is, show the noobs."
zacytujê teraz co¶ z mojego opisu gg "HAHAHA! WA£A TYM CO NIE WIERZ¡!"
PS. spróbujcie to obaliæ
Sygnatura użytkownika
'Creditsy ( one tu by³y zawsze, i nie poke, ja nie outujê, prêdzej collect znowu zamkn± ni¿ st±d pójdê ):
Inaka - Powiedzieæ dziêkujê za wszystko to za ma³o. Te rozmowy na GG, gra, ocenianie moich wypocin, tyle tego. Jednak na razie to proste "Dziêkujê" musi wystarczyæ.
Blue - Te rozmowy na GG wci±¿ mam gdzie¶ na dysku zapisane. Mimo ¿e nie ma ciê tutaj do¶æ d³ugo, ja pamiêtam i bêdê pamiêta³.
Maron - Mówicie o nim ró¿ne rzeczy, ja powiem ¿e dziêkujê mu za te nauki których mi udzieli³.
Conquest - Praca pod tob± jest bardzo mi³a. Nawet jak znikniesz bêdê ciê mi³o pamiêta³ za otwarto¶æ i za to ¿e nas s³uchasz.
Afil, Byaku, optic, hyu, jabuko, vapek i ca³a reszta luda - fajnie siê z wami trolowa³o i gnêbi³o pokemana, dowalajcie mu za mnie ]
CHÊTNYCH DO WYMIANY MY¦LI ZAPRASZAM NA GG : 32441748
Coz mimo ¿e mam DS to mnie ta sprawa zaciekawi³a. Nawet próbowa³em po³±czyæ siê, emu znalaz³ Soft-AP ale w Test Conection wylaz³ Error 5-co¶ tam wiêc da³em sobie spokój, aczkolwiek zauwa¿y³em ¿e ta wersja emulatora obs³uguje slot GBA (a wiêc Pal Park!), co¶ na co od dawna czeka³em!
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.