POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: DL27
25 Grudzieñ 08, 00:39
Wasze sygnatury
Autor Wiadomo¶æ
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 10, 16:13   

Cytat:
Co o niej my¶licie ?


¶wietne cycki, niestety zmarnowane w tak s³abym anime. ;<

a na serio - musisz jeszcze popracowaæ, baw siê z tutorialami.

Sygnatura użytkownika
 
     
shadix 
Gapa, gubi PokeBalle
ROM HACKER



Wiek: 33
Do³±czy³: 10 Kwi 2010
Posty: 105
Kontakt:
Wys³any: 3 Maj 10, 16:17   

hehe .... xD :vabi:

Sygnatura użytkownika
<-- Klick
POMÓ¯ W ROZWINIÊCIU FORUM ;)
SZUKAMY KOGO¦ TAKIEGO JAK TY :)

Ka¿dy laps................ to kolejne okr±¿enie.... ;)

Chcesz przerobic pokemony ? Pisz do mnie na PW

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 4 Sierpieñ 10, 21:19   



wiem¿esyfaleodkopujetylkotemat XD

Sygnatura użytkownika
 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 4 Sierpieñ 10, 23:42   

Zbyt pusto mi po stronach. Zbytnio siê nie narobi³e¶ tylko wklei³e¶ render, da³e¶ jaki¶ brush ( przypomina on mi jakiego¶ ;o) doda³e¶ 2 paski, zmieni³e¶ tryb warstwy z paskami na prze¼roczysty, da³e¶ linie po ¶rodku i napis. :o


Sygnatura użytkownika
 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 5 Sierpieñ 10, 01:36   

prawa strona nie pasuje kolorystycznie do lewej, ramki 1px ssaj± pa³ê. no i przeefekcone, brak mi tu estetyki.


Sygnatura użytkownika
 
     
.//Rah 
Bug Catcher
No kurna



Do³±czy³: 09 Mar 2010
Posty: 275
Wys³any: 5 Sierpieñ 10, 10:39   

QuerryPass napisa³/a:
Zbyt pusto mi po stronach. Zbytnio siê nie narobi³e¶ tylko wklei³e¶ render, da³e¶ jaki¶ brush ( przypomina on mi jakiego¶ ;o) doda³e¶ 2 paski, zmieni³e¶ tryb warstwy z paskami na prze¼roczysty, da³e¶ linie po ¶rodku i napis. :o

Obrazek


Pseudoznawcy siedz± cicho.

Sygnatura użytkownika

 
     
Afil 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 30
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 5 Sierpieñ 10, 23:26   

QuerryPass napisa³/a:
Zbyt pusto mi po stronach. Zbytnio siê nie narobi³e¶ tylko wklei³e¶ render, da³e¶ jaki¶ brush ( przypomina on mi jakiego¶ ;o) doda³e¶ 2 paski, zmieni³e¶ tryb warstwy z paskami na prze¼roczysty, da³e¶ linie po ¶rodku i napis. :o


Ym... wiesz, ale nie powiniene¶ nic mówiæ... tylko siê pogr±¿y³e¶ -.-


A ja dam swoje przepakowane, ok. pó³tora tygodniowe dzie³o :
Wiem, render trochê zniszczony...


Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 30
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 324
Sk±d: WHEEKEND
Kontakt:
Wys³any: 6 Sierpieñ 10, 00:44   

:chory:

u¿ywaj photoshopa.
czytaj tutoriale.
rób ramki.
jednolite kolorki by siê przyda³y i nie chodzi mi tu o to, ¿e ca³a sygna jest w kolorku np czarnym i niebieskim, tylko, ¿e ogó³ sygny (ten a³tkam ca³y) niech bêdzie troszku nasycony w³a¶nie takim kolorkiem jednolic±cym ca³o¶æ.

pozdro.


Sygnatura użytkownika
 
     
Afil 
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!



Wiek: 30
Do³±czy³: 07 Gru 2008
Posty: 3223
Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 6 Sierpieñ 10, 01:07   

Ale mi ramki nie pasuj±.... po co je robiæ ? :<
Przecie to nic nie daje... chyba ¿e wstawiasz kilka syng naraz, ale ja akurat zawsze zapisuje w formacie .xcf ¿eby mo¿na poprawiæ w razie potrzeby.

Poza tym, po jakiego mam pracowaæ w PhotoShopie ?
Wiem, ¿e mo¿na tam uzyskaæ ciekawsze efekty, ale Gimp jest darmowy, i jak dla mnie ³atwiejszy w obs³udze.

Co do tutoriali to ja próbujê na nich nie polegaæ, bo niedawno rozmawia³em z jednym kolesiem, który tylko i wy³±cznie polega³ na tutkach, a sam to nawet palcem nie kiwn±³.

Co do kolorów, to tak jako¶ mi wysz³o. A i ostatnio wjecha³ na mnie mg, bo mu mono kolory robi³em, to powiedzia³ abym co¶ ,,kolorowego'' zrobi³.

Co do twojej syngi to :

1. Nie lubiê ramek, a takie grube... mi troszku niszcz± efekt.
2. Fajny C4D, sk±d masz ? Chwila, to jest C4D ? xP
3. Dobra.... nie przyczepiê siê, bo jest to robota zawodowca x]

P.S.
W twojej syndze jest komenda [/you*] ? x)

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 6 Sierpieñ 10, 12:09   

XaroX ok skoro 1px ramki ssaj± pa³kê to ju¿ ich nie robiê :o


Sygnatura użytkownika
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.