POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
25 Maj 12, 04:51
Kolonia Collect
Autor Wiadomość
BeenHakier
Pewnie nie zna PokeMana
Supersadysta

Wysłany: 11 Lipiec 10, 15:16   Kolonia Collect

Cytat:
- Imię,nazwisko/Ksywka
- Charakter postaci
- Starter
- Kraina
- Styl gry
- Czas gry
- Historia postaci
- Dodatki do gry

FAQ:

• Imię, nazwisko oraz ksywkę wymyślasz, żadnych polskich brzmień, bo wylatujesz na początku
• Wiek nie musi być taki, jaki masz w rzeczywistości. Najlepiej to wiek od 13 do 20 lat
• Ufam, że masz mózg, to chyba wiesz, co napisać w kolejnych dwóch punktach
• Upewnij się, że przeczytałeś regulamin
• Sinnoh to ścierwo, obsługuję tylko te trzy krainy
• W stylu gry chodzi mi o to, czy to ma być levelowa, czy nielevelowa
• Czas gry dzieli się na: przeszłość daleką/bliską, teraźniejszość, przyszłość daleką/bliską. Czas "bliski" to maksymalnie 20 lat do przodu lub do tyłu. Daleki - od 20 w górę
• Historia to ma być historia życia, nie opis jednego/dwóch zdarzeń

Przyjmę sześciu ludków. Im szybciej, tym lepiej, bo mam konkurs w zanadrzu. Tylko taki niezapowiedziany, wiecie. Chyba. Bo jak nie...

Sygnatura użytkownika

Misia 
Pewnie nie zna PokeMana

Wysłany: 12 Lipiec 10, 00:05   

Tak nie na temat: prowadzisz Been double?!

Sygnatura użytkownika
My PBF:
My MG: aj.![pracuję nad tym!]
My Name?: ?

Pokemon[s]:
..

BeenHakier
Pewnie nie zna PokeMana
Supersadysta

Wysłany: 12 Lipiec 10, 13:07   

Niezbyt, musiałabyś załączyć dar przekonywania :P

Sygnatura użytkownika

solecki000
Pewnie nie zna PokeMana
solecki000

Wysłany: 13 Lipiec 10, 17:47   

- Imię,nazwisko/Ksywka :Keny Johns
- Wygląd postaci :
- Charakter postaci :Bardzo miły czasami nerwowy
- Starter :Turtwig
- Kraina :Sinnoh
- Styl gry : Trenerska
- Czas gry:Teraźniejsza
- Historia postaci: Nazywam się Keny Johns.Gdy miałem 8 lat zaciekawiły mnie pokemony.Dokładnie się im przyglądałem i opracowywałem wszystkie ich ruchy.Po 2 latach badań poznałem ich życie.Potem dowiedziałem się od przyjaciół że w moim mieście mieszka Pr.Rowan.Pomyślałem , że mógłbym zostać trenerem i wyruszyć w własną przygodę z pokemonami.Poszedłem do domu spytać tatę i mamę czy mogę wyruszyć w własną drogę z pokami. Tata z mamą zgodzili się ale mogłem wyruszyć dopiero za 2 lata.Te 2 lata szybko minęły i miałem wielką przygodę 5 miesięcy przed odebraniem pokemona.W lesie niedaleko mojego domu wylądowała Rayquaza.Poszedłem do niej okazało się, że jest ranna.Wyleczyłem jej ranę i zaprzyjaźniłem się z nią.Poleciałem z nią do innego regionu zwanego hoenh.Bardzo podobała mi się ta przygoda.Wróciłem do domu nad ranem dokładnie o 5:30.Rayquaza odstawiła mnie pod dom i odleciała , ale coś się stało przy jej odlocie została złapana w sieć teamu magmy.
-Rayquaza-Krzyknąłem zdenerwowany
Nagle usłyszałem głosy
-Rozkaz wykonany cel został schwytany-Powiedział jakiś człowiek z teamu magma
Musiałem coś zrobić wziąłem nóż i obiegłem do sieci by ją rozciąć ale nie powiodło się siatka była zrobiona z grubej liny, więc kazałem Rayquezie użyć jakiegoś ataku co rozetnie line.Udało się użyła Hyper Beam i rozwaliła siatkę.Tak o to uwolniłem Rayquaza.Minęło 5 miesięcy i miałem urodziny, obudziłem się i krzyknąłem
-Hura, dziś moje urodziny-Powiedziałem
Szybko zszedłem na dół czekał już na mnie tort i rodzina nawet przyszła moja koleżanka Eliza miała ona 9 lat i za rok też miała dostać pokemona.Po spotkaniu urodzinowym pobiegłem do Pr.Oaka by dostać pokemona i ekwipunek potrzebny do wyruszenia.Gdy dotarłem do laboratorium został tylko mój ulubiony pokemon z trzech do wyboru Chimchar chętnie go wziąłem i resztę ekwipunku i wyszedłem z laboratorium tam czekała mama dała mi plecak z jedzeniem i ubraniami. Pożegnałem się z nią i ruszyłem.
- Dodatki do gry:Portfel i naszyjnik
Ostatnio zmieniony przez solecki000 13 Lipiec 10, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

BeenHakier
Pewnie nie zna PokeMana
Supersadysta

Wysłany: 13 Lipiec 10, 18:10   

solecki000 napisał/a:
- Czas gry:Jeszcze nie zacząłem

Been napisał/a:
Czas gry dzieli się na: przeszłość daleką/bliską, teraźniejszość, przyszłość daleką/bliską. Czas "bliski" to maksymalnie 20 lat do przodu lub do tyłu. Daleki - od 20 w górę.

Klasyczna pomyłka, nie czytałeś albo nie zrozumiałeś. Tu masz do wyboru to, co napisałem wyżej a nie, czy gra Ci się już zaczęła :P

Historia, nie oszukujmy się - przeciętna. Kulejesz nieco z interpunkcją, ale to tak nie boli. Historia przeważyła - odrzucam.

Jak chcesz to poprawić, zapraszam. Edytujesz swojego posta, poprawiasz historię i dajesz mi znać na shoucie. I obaczymy.

Sygnatura użytkownika