POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Maj 12, 15:35
Pan podrywacz, czy przygoda trenera? (ZAMKNIĘTE)
Autor Wiadomość
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 10, 07:28   Pan podrywacz, czy przygoda trenera? (ZAMKNIĘTE)

Tak. Jesteś trenerem. Udało ci się! Choć nie do końca.

Właśnie jedziesz w jakieś ciężarówce na zaszczytnym miejscu pasażera "na gapę". Czuć tu zapachem stęchlizny i ogólnie jest nieprzyjemnie. Nie jest to twój najlepszy dzień, ponieważ chyba skręciłeś kostkę, boli cię głowa, i nic nie jadłeś. A poza tym zgubiłeś swoją komórkę.

- Sciz! Sciz! - mówi cichutko twój Scizor. Nie, czekaj... SCIZOR?! JAK ON WYSZEDŁ Z POKEBALLA?! Przecież to fizycznie niemożli... a nie, czekaj. Jest możliwość rozwalenia Balla od środka. Ale jak się potem wydostał? Ah... nieważne.

- Sciz! (Nakarm mnie!) - coraz głośniej mówi Sciz. Nie długo osiągnie super-duper wysoką częstotliwość, więc musisz go nakarmić, bo cię znajdą! A z doświadczenia wiesz, że taki Pok jak Scizor może drzeć się i kłapać cały dzień.

A kto wie, co może komuś takiemu jak ty pół australijskiej mafii przemytników!

Ostatnio zmieniony przez Poxer 13 Lipiec 10, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  

QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life

Wysłany: 12 Lipiec 10, 08:06   

Sory ze bez polskich liter, ale jestem w niemczech i nie mam do nich dostepu :(
____________________________________________________________________________________

- Spokojnie Scizor, jak dojedziemy do miasta to kupie ci troche pokekarmy. - powiedzialem.

Jednak Scizor nie chcial przestac drzec sie, wiec dalem mu pol mojej bolki. Scizor po zjedzeniu usmiechnal sie i przestal krzyczec. Po tym schowalem Scizora do pokeballa i wlozylem go do kieszeni. Po okolo 1 godz. ujzalem miasto i postanowilem wysiasc. Wyjalem Scizora z pokeballa i razem wyszlismy z ciezarowki.

Jednak gdy wysiadlem zauwazylem, ze z tym miastem jest cos nie tak. Nikogo nie bylo na ulicach, zadnych samochodow... Postanowilem pojsc do PokeCenter spytac co sie dzieje....

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 10, 08:23   

Mam ci przypomnieć, że ty decydujesz tylko o tym co TY robisz? I czytaj regulamin! TYLKO W CZASIE TERAŹNIEJSZYM! :kapitanbomba:

W powietrzu unosi się dym spalinowy, więc prawdopodobnie ktoś tu musi być! Powinieneś się rozejrzeć w celu znalezienia ludzi. No, przecież nie mogli zniknąć, nie? Scizor zaczął biegać po ulicy bez żadnego celu. Pruje ile wlezie. Chyba spodobała mu się ta nutka wolności.

Miasto jest takie... normalne. Nie wiadomo dlaczego, ale każdy kto tu wchodzi, czuje się bardzo dobrze. W pewnym momencie nad twoją głową przelatują Pidgey'e.

Nagle... GLEBUT! Sciz pada jak w zwolnionym tępie. Pada na ziemię jak Fabregas na finale, a pod jego nogami leży jakaś paczka. We mgle słabo widać, ale ma kształt sporego prostokąta. Powinieneś to sprawdzić, nie?

QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life

Wysłany: 12 Lipiec 10, 08:34   

Lol? I W PRZYSZLYM TEZ !!!

Tak, powninienem. Podnioslem paczke, jednak w tej mgle by nie bylo nic widac, wiec postanowilem ja otworzyc, gdy mgla popusci.

A tymczasem postanowilem rozejrzec sie po miescie za jakims sklepem, gdyz musze kupic karme dla Scizora i troche jedzenia dla siebie. Poszedlem wiec przed siebie droga, jednak przez mgle nic nie znalazlem... Jednak spostrzeglem, ze sklepy sa pozamykane...

Pochodzilem jeszcze troche z nadzieja ze znajde jakis sklep jednak nadaremno. Z niecierpliwosci postanowilem otworzyc paczke. Po rozerwaniu paczki zajrzalem do srodka, a w srodku byl....

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 10, 08:43   

Nowiutki Nintendo Dual Screen Lite w kolorze czystej czerwieni oraz kilka czarno-złotych Balli i czerwony kamień. DS błyszczy się w słońcu, które nagle wyrwało się z okowów chmur. Sciz oniemiał z wrażenia. Nagle z DS'a wypadła karteczka.

Do szczęśliwego znalazcy: zatrzymaj je sobie

No, ale fart! Stoisz tak i wpatrujesz się w konsolkę cud-marzenie, gdy w oddali słychać wrzask. Wrzask... kobiety. Serce zaczyna ci bić szybciej, a słońce pociemniało. Chyba przyda się jakiś wybawca i jego Scizor!

- Sci! Sci! (to na północy!) - drze się Sciz. Może ci posłużyć za psa gończego, ponieważ według wiadomości z Dexa ma super-węch.

QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life

Wysłany: 12 Lipiec 10, 08:57   

Mam pozwolenie :miau:
____________________________________________________________________________________

- OK, Scizor wywesz mi ta kobiete, szybko ! - powiedzialem ze stresem
- Sci ! Sci ! - powiedzial Scizor i pobiegl w kierunku polnocy.

Pobieglem za nim i ujrzalem kobiete, ktora stoi przy slupku i krzyczy na pomoc.Nie wiedzialem co robic, wiec zapytalem o co chodzi i odeszlem 2 kroki do tylu. Kobieta nie chciala mi odpowiedziec dlatego tez postanowilem ja potrzasnac, ale ona dalej stoi i krzyczy na pomoc... Pomyslalem ze to jakis psychopata i odeszlem...

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 12 Lipiec 10, 10:38   

Nie o takie coś mi chodziło. Ostatni raz.
- Sciiiii?! (Jaja sobie robisz? Szukamy!) - opierdziela cię Scizor, dalej węsząc. Nagle poleciał w szybkim tępie w kierunku krzaków. Podążając za nim, znalazłeś się w dziwnej jaskini, gdzie leży związana dziewczyna wielkiej piękności. Miała ogromne, brązowe oczy. (http://pokesho.com/img_chara/game2/i_rizumi.gif)
- Pomóż mi! - wrzeszczy.

QuerryPass 
Powoli się wkręca
ez life

Wysłany: 12 Lipiec 10, 11:40   

Aha...
_________________________________________________________________________________________

-Ok, czekaj juz Cie rozwiazuje ! - krzyknalem po czym przeszlem do czynu. Mialem problem z rozwazaniem slupla, jednak po chwili udalo mi sie rozwiazac slupel. Nagle poczulem ze cisnienie mi wzrasta... Milosc? -chyba tak....

- Choc najpierw uciekniemy z jaskini a potem pogadamy... Scizor biegnij za nami ! - powiedzialem, po czym zlapalem panne za reke i zaczalem biec...

Sygnatura użytkownika

Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię

Kontakt:
Wysłany: 13 Lipiec 10, 14:44   

Nie wytrzymam!! Koniec gry, z resztą zapomniałem o tym, że Scizor ma preevo.