PokeCollect Adventure!
Jak oceniasz pierwsz± seriê?
Doskona³a!
46%
[ 7 ]
Nie za dobra.
20%
[ 3 ]
¦rednia. Mo¿e byæ.
0%
[ 0 ]
RZYG!
33%
[ 5 ]
G³osowañ: 15
Wszystkich G³osów: 15
Autor
Wiadomo¶æ
Poxer
Nosi czapkê Asha co ja tu robiê
Wiek: 28 Do³±czy³: 22 Sty 2009 Posty: 1641
Wys³any: 20 Czerwiec 10, 21:04
D³ugie bêd± potem, bo brak weny... :<
Dziêki!
Vegon
Gapa, gubi PokeBalle Fan Messiego
Wiek: 27 Do³±czy³: 10 Sty 2010 Posty: 214 Sk±d: Z Kanto
Wys³any: 21 Czerwiec 10, 13:33
rozumiem brak weny ale przynajmniej o parê obrazków mog³o byæ d³u¿sze.8/10
Ostatnio zmieniony przez Vegon 22 Czerwiec 10, 16:26, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Camper
Bug Catcher aka Salamencer
Wiek: 28 Do³±czy³: 08 Lip 2009 Posty: 380 Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 21 Czerwiec 10, 14:14
Fajne, ale jak ju¿ siê pisa³o, za krótkie. 8,5/10
Poxer
Nosi czapkê Asha co ja tu robiê
Wiek: 28 Do³±czy³: 22 Sty 2009 Posty: 1641
Wys³any: 21 Czerwiec 10, 15:08
Nie mam pomys³ów na ewentualne rozwiniêcie fabu³y, wiêc w takim razie robiê gagi Dziêki za ocenki!
Afil
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D Lodowy Rycerz - Yay!
Wiek: 30 Do³±czy³: 07 Gru 2008 Posty: 3223 Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 23 Czerwiec 10, 23:44
Czy¿by komiks ju¿ ,,umar³'', czy to tylko zawieszenie broni ?
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Poxer
Nosi czapkê Asha co ja tu robiê
Wiek: 28 Do³±czy³: 22 Sty 2009 Posty: 1641
Wys³any: 23 Czerwiec 10, 23:45
Nie, szlaban.
[ Dodano : 3 Lipiec 10, 21:10 ]
http://www.bitstrips.com/...05&subsection=1
Ostatni wystêp bohaterów w komiksie PokeCollect Adventures.
Odmienione postacie wróc± w kontynuacji... "PokeCollection Plus!"
Wiêcej akcji, wiêcej odcinków, czyja¶ ¶mieræ... I NIEBIESKIE W£OSY DOMINA! Premiera ju¿ nied³ugo!~
Qiza
Powoli siê wkrêca Dawniej Sara =)
Wiek: 26 Do³±czy³a: 14 Lis 2009 Posty: 694 Sk±d: Johto
Kontakt:
Wys³any: 4 Lipiec 10, 12:05
Komiks bardzo ³adny i udany. Fajny pomys³ z ¿arówkami mia³e¶, mam nadziejê, ¿e kontynuacja bêdzie równie dobra .
----------------------
600 post!
Afil
Potrafi spojrzeæ Brockowi w oczy |D Lodowy Rycerz - Yay!
Wiek: 30 Do³±czy³: 07 Gru 2008 Posty: 3223 Sk±d: Ciechocinek
Kontakt:
Wys³any: 4 Lipiec 10, 14:07
Jak dla mnie, to teraz wszystko dzieje siê trochê za szybko ;P
Ale tak to git xP
Sygnatura użytkownika
Ich bin eine
Jak co¶ to ³apaæ mnie na steamie. Nick: afil7
Poxer
Nosi czapkê Asha co ja tu robiê
Wiek: 28 Do³±czy³: 22 Sty 2009 Posty: 1641
Wys³any: 4 Lipiec 10, 14:16
Za szybko powiadasz? Okej, bêdzie wolniej!
PokeSkate
Bug Catcher Hurr derp durr
Wiek: 28 Do³±czy³: 29 Sie 2010 Posty: 499 Sk±d: Accumula Town
Kontakt:
Wys³any: 23 Grudzieñ 10, 23:29
Poxerze odnów komiks ze mn± w roli g³ównej
Sygnatura użytkownika
Micha³ Wi¶niewski napisa³/a: Kechup z jogurtem, truskawkami i malinami. Kechup zwykle ze wszystkim jest zawsze dobry.
ZAPRASZAM DO FABRYKI!