POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Conquest
19 Marzec 13, 09:50
Liczymy do biliona
Autor Wiadomość
NineTailes 
Powoli siĂŞ wkrĂŞca
MurzyĂąski Rycerz



Wiek: 28
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 938
Skąd: yy..ee.. nie wiem?
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:46   


2278

 
     
Jessie 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Kanto, Sinnoh
Wysłany: 30 Maj 10, 21:48   


2279
 
     
Szymb 
Nosi czapkĂŞ Asha
*derp*



Wiek: 28
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:49   


2280

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:49   


2281

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Szymb 
Nosi czapkĂŞ Asha
*derp*



Wiek: 28
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:49   


2282

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:50   


2283

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Jessie 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Kanto, Sinnoh
Wysłany: 30 Maj 10, 21:51   


2284
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:53   


2285

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Jessie 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 30
Dołączyła: 10 Maj 2010
Posty: 38
Skąd: Kanto, Sinnoh
Wysłany: 30 Maj 10, 21:53   


2286
 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 369
Skąd: z okolic komputera
Kontakt:
Wysłany: 30 Maj 10, 21:58   


2287

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
ÂŚredni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak kaÂżde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). PrzeglÂądarkÂą moÂżesz regulowaĂŚ warunki przechowywania cookies.