POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Otwarty przez: Kojot
31 Grudzieñ 10, 21:21
Pocz±tek gry
Autor Wiadomo¶æ
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 22 Maj 10, 20:45   

Po pierwsze primo, co to Bullet Speed?
Po drugie, wbijaj do Celadon. Bierz w ciemno Growlitha.
Wywal nidusia, po co Ci on?
Dugtrio wstaw. Mistrz na wszystko.
Z³ap Magikarpia i wyewoluuj na Gyaradosa. Zabójczo dobry.
Ostatni mo¿e byæ byle kto. Fajny jest taki Gengar, czy Alakazam :d. Jak nie chcesz bawiæ siê tradem, Kadabra starczy.
 
     
Garnczyk
Pewnie nie zna PokeMana


Do³±czy³: 01 Maj 2010
Posty: 18
Wys³any: 22 Maj 10, 20:55   

Ja osobiscie polecam co innego, mianowicie Geodude>Graveler>Golem
bardzo sie przydaje zwlaszcza ze ma earthquake (nie wiem jak sie pisze) poza tym mozesz zamiast gayardosa zlapac poliwaga i go ewoluowac (mniej expa na lvl) a tak jak kolega Up podpowiada, op³aci siê Huntera capn±æ, duzo daje, i naucz go psychic.
 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 22 Maj 10, 21:07   

I've lol'd.
Czy ty nie orientujesz siê, ¿e Golem ma x4 weak na wodê i trawê, a do tego zar±bi¶cie nieu¿yteczny sp. defense? Cienias.
Gyarados to morderca wszystkiego. Co z tego ¿e Poliwag ma mniejszy czas treningu? Ilo¶æ czy jako¶æ? Gyarados. Killer.
 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Lip 2009
Posty: 380
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 23 Maj 10, 10:50   

Legends napisa³/a:
Po pierwsze primo, co to Bullet Speed?
Po drugie, wbijaj do Celadon. Bierz w ciemno Growlitha.
Wywal nidusia, po co Ci on?
Dugtrio wstaw. Mistrz na wszystko.
Z³ap Magikarpia i wyewoluuj na Gyaradosa. Zabójczo dobry.
Ostatni mo¿e byæ byle kto. Fajny jest taki Gengar, czy Alakazam :d. Jak nie chcesz bawiæ siê tradem, Kadabra starczy.


Nidoking byæ dobry. Zw³aszcza na HM'y, poniewa¿ mo¿e surfa, strenga, rock smasha, cuta.

 
     
Tommy 
Bug Catcher
aka tom455



Wiek: 30
Do³±czy³: 26 Maj 2009
Posty: 369
Sk±d: z okolic komputera
Kontakt:
Wys³any: 23 Maj 10, 18:25   

Salamencer napisa³/a:

Nidoking byæ dobry. Zw³aszcza na HM'y, poniewa¿ mo¿e surfa, strenga, rock smasha, cuta.

Jak ³adnie piszesz po polskiemu :D
Na HM i w ogóle to dobry jest Lapras - Surf, Strenght, Rock Smash i Waterfall (tylko szkoda tych wszystkich wra¿liwo¶ci ^^ ) - ale do niego jeszcze daleko :D

Sygnatura użytkownika
Nowi userzy to spamerzy,
¦redni userzy to lamerzy,
a Starzy userzy to szpanerzy,
Czyli normalny jest tylko Henio :D

by QuerryPass

 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Lip 2009
Posty: 380
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 23 Maj 10, 21:29   

tom455 napisa³/a:
Salamencer napisa³/a:

Nidoking byæ dobry. Zw³aszcza na HM'y, poniewa¿ mo¿e surfa, strenga, rock smasha, cuta.

Jak ³adnie piszesz po polskiemu :D
Na HM i w ogóle to dobry jest Lapras - Surf, Strenght, Rock Smash i Waterfall (tylko szkoda tych wszystkich wra¿liwo¶ci ^^ ) - ale do niego jeszcze daleko :D

No ja prawid³owo pisaæ po polskiemu. Lapras te¿ byæ dobry, ale ja uwa¿aæ ¿e nidoking byæ lepszy. :D :D :D

 
     
Legends 
Powoli siê wkrêca
5th gen forever...



Wiek: 29
Do³±czy³: 03 Lis 2008
Posty: 549
Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 24 Maj 10, 15:34   

Salamencer napisa³/a:

Nidoking byæ dobry. Zw³aszcza na HM'y, poniewa¿ mo¿e surfa, strenga, rock smasha, cuta.

ROTFLED.
Ten pan z cz±stka PokeMana w nicku szuka teamu do gry, a nie HM Slavów .___________. Slavem fajnym jest taki Zgizagoon...
 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 24 Maj 10, 15:40   

Polecam Scythera do teamu ^^

( jak ju¿ bêdziesz dalej )...

A teraz rób tak jak Ci wygodnie.. :vabi:

Sygnatura użytkownika
 
     
Camper 
Bug Catcher
aka Salamencer



Wiek: 28
Do³±czy³: 08 Lip 2009
Posty: 380
Sk±d: Warszawa
Kontakt:
Wys³any: 24 Maj 10, 20:33   

MoonBoy napisa³/a:
Polecam Scythera do teamu ^^


Tak, scyther rz±dzi. Potem to dobry jest te¿ snorlax.

 
     
QuerryPass 
Powoli siê wkrêca
ez life


Wiek: 29
Do³±czy³: 20 Kwi 2010
Posty: 592
Sk±d: Gdañsk
Wys³any: 24 Maj 10, 20:36   

Salamencer napisa³/a:
MoonBoy napisa³/a:
Polecam Scythera do teamu ^^


Tak, scyther rz±dzi. Potem to dobry jest te¿ snorlax.


Snorlaxa mo¿na z³apaæ przed Scytherem.... ^^

Nie wiedzia³e¶?? Nawet 2 mo¿na...

Sygnatura użytkownika
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.