POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
24 Styczeń 17, 20:49
Radio Reprint!
Autor Wiadomość
p4key 
Bug Catcher
veee~! *o*



Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 256
Skąd: Piotrków Trybunalski
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 06:32   Radio Reprint!

listva napisał/a:
Na ostatnim ROA uslyszeliscie nasz (zn moj i vulpiego) pomysl na reaktywację stacji radiowej dla PPSu. Poprzednie Radio Ma Dziup zaskarbilo sobie troche fanow, niestety spory pad serwera zakonczyl jego dzialalnosc. Teraz chcemy ten pomysl zreaktywowac.

Nazwe juz mamy - Radio Reprint, na czesc naszego mistrza samiwieciekogo. Radio postawione bedzie na oprogramowaniu SHOUTcast, i bedzie mozna je obslugiwac odpowiednia wtyczka Winampa. Serwer poki co jest w przygotowaniu, chociaz wszystko dazy ku koncowi.

Dlatego wlasnie chcielismy zbadac wasza reakcje, co byscie chcieli uslyszec w radiu, oraz czy macie pomysl na konkretne audycje. Jesli ktos faktycznie cos ma i przy tym ma w miare przyjemny glos do radia to nic nie stoi na przeszkodzie, aby po odpaleniu stacji mial swoja wlasna audycje.

Z mojej strony dodam, ze mam caly OST z anime, ze wszystkich sezonow + duzo rocka;)


I teraz ssijcie paukę goryczy szymbarki i inne gównojadki :* .
Znowu nie jesteście pierwsi :) .
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 12:38   

p4key napisał/a:
Znowu nie jesteście pierwsi :) .

em, ocb Tobie ?

Pomysł jest w ogóle śmieszny, bo p.De nie raczył wytłumaczyć czym kiedyś było RadioMaDziup i gdzie to kiedyś było. A oczywiście, lud albo nie chce wiedzieć tego ( żal ), albo nie umie sobie o tym informacji znaleźć.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
XaroX 
Bug Catcher
Rebecca Black LAW JU



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 324
Skąd: WHEEKEND
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 12:41   

a ja zrobie offtop i spytam, za co mam bana na revivalu? XDDDDD
wszedłem tam tylko raz na kilka chwil XDDDDD

Sygnatura użytkownika
 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 14:43   

Nie rozumiem, o co ci chodzi, p4keyu...

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 14:45   

p4key napisał/a:
Znowu nie jesteście pierwsi :) .

em, i zapomniałem dodać, że to będzie 3 -cie radio na PPS, bo kiedyś ok. 2007 r. bylo Radio Pokemon które prowadził Daru.

A ja w ramach ogólnoforumowych reklam wzajemnych tematów, zapraszam do zapoznania się z opiniami innych ludzi o tym Radiu na Ast > http://pokemonpbf.pl/topi...print-vt348.htm

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 14:57   Re: Radio Reprint!

p4key napisał/a:
listva napisał/a:
Na ostatnim ROA uslyszeliscie nasz (zn moj i vulpiego) pomysl na reaktywację stacji radiowej dla PPSu. Poprzednie Radio Ma Dziup zaskarbilo sobie troche fanow, niestety spory pad serwera zakonczyl jego dzialalnosc. Teraz chcemy ten pomysl zreaktywowac.

Nazwe juz mamy - Radio Reprint, na czesc naszego mistrza samiwieciekogo. Radio postawione bedzie na oprogramowaniu SHOUTcast, i bedzie mozna je obslugiwac odpowiednia wtyczka Winampa. Serwer poki co jest w przygotowaniu, chociaz wszystko dazy ku koncowi.

Dlatego wlasnie chcielismy zbadac wasza reakcje, co byscie chcieli uslyszec w radiu, oraz czy macie pomysl na konkretne audycje. Jesli ktos faktycznie cos ma i przy tym ma w miare przyjemny glos do radia to nic nie stoi na przeszkodzie, aby po odpaleniu stacji mial swoja wlasna audycje.

Z mojej strony dodam, ze mam caly OST z anime, ze wszystkich sezonow + duzo rocka;)


I teraz ssijcie paukę goryczy szymbarki i inne gównojadki :* .
Znowu nie jesteście pierwsi :) .

Jeśli masz na celu tylko prowokować flejmy, awantury i tym podobne to powiem wprost: wynoś się tam, skąd przyszedłeś. Znaczy na miejsce, gdzie nie cenią ludzkich uczuć. Na reva.
I skończ się do cholery wymądrzać, vulpowy lizusie cholerny. Kablujesz na innych, naśmiewasz się z inteligentniejszych od siebie, ostatni dzieciak. Zachowujesz się jak skończony dureń - klniesz, prowokujesz i naśmiewasz się z lepszych od siebie. A na deser udzielasz się w tematach, o których nic nie wiesz. Wypad.
 
     
Szymb 
Nosi czapkę Asha
*derp*



Wiek: 26
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 1179
Skąd: Sinnoh
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 15:13   

Nareszcie zrozumiałem dzięki tobie aluzję :D Brawo Legends.
Przyłączam się do apelu. P4, odszedłeś z reva, by wnerwiać Collect?

Sygnatura użytkownika















[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=X530wfqAjTk[/youtube]




 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 15:24   

Cytat:
Jeśli masz na celu tylko prowokować flejmy, awantury i tym podobne to powiem wprost: wynoś się tam, skąd przyszedłeś. Znaczy na miejsce, gdzie nie cenią ludzkich uczuć. Na reva.

Generalnie, ja bym chciał aby chociaż PC było jedynym forum na PPS, na którym Każdy może pisać, każdy może się inteligentnie lansować ( za co bywa się gdzie indziej banowanym), każdy może się kompromitować itd.
Dlatego, p4 niech pisze. Remember Legends, staty, staty ,staty staty...and ciekawy przeciwnik. Wszak nudno by mi było, gdyby wszyscy się ze mną zgadzali...a tak, roboty mi na PPS nigdy nie zabraknie...zawsze się znajdzie ktoś, kogo mogę sprostować.

Legends napisał/a:
Kablujesz na innych,

poprawka - wydajesz tajemnice

szymbar15 napisał/a:
. P4, odszedłeś z reva, by wnerwiać Collect?

tu też poprawka - p4 nie odszedł z Reva., Po prostu, ma taką strategię jak ja czyli udzielać się na wielu PokeForach...why ? Bo jak Cię na jednym zbanują, to możesz się jeszcze odbić na drugim, przykładu zastosowania nie opiszę, wszyscy znamy...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
De 
Gapa, gubi PokeBalle



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 117
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 15:41   

Cytat:
bo p.De nie raczył wytłumaczyć czym kiedyś było RadioMaDziup i gdzie to kiedyś było


Po co? Te info nie jest potrzebne do aktualnego projektu, chcialem tylko wspomniec, ze takie cos kiedys bylo i na tym pomysle bedzie bazowal obecny. Jak ktos mocno chce moge mu wszystko w szeczgolach wyjasnic.

A Ty p4key dzieki za niepotrzebna reklame ;/
 
     
emachel 
Gapa, gubi PokeBalle
aria on the planetes



Wiek: 31
Dołączył: 27 Wrz 2009
Posty: 114
Skąd: Bydgoszcz
Kontakt:
Wysłany: 18 Maj 10, 21:09   

No proszę, wielkie radio "forum" revival... Jestem ciekaw ile userów w ogóle miało pojęcie czym jest reprint zanim przypadkiem odkryli moje filmy ;]

Sygnatura użytkownika
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.