Sprzedawca zacz±³ siê lekko za¶miewaæ, kiedy wróci³e¶ chc±c zakupiæ MP4. Sprzedawcy przekaza³e¶ 600$ i wyszed³e¶ ze sklepu. W owym sklepie straci³e¶ 800$ dzisiejszego dnia. Electrike by³ trochê przeciwny takiemu narzuceniu tempa, ale zniós³, to bezbole¶nie. Laptopik na pocz±tku trochê kaprysi³, ale zaraz wrzuci³ pi±ty bieg i pulpit siê ukaza³. Google Map nie pokaza³o za wiele sensownych dróg, co najwy¿ej szybkie tempo przez Route 102 i dalej. Wyszukiwarka trochê musia³a poszukaæ i po³adowaæ, ale kiedy ju¿ znalaz³a ukaza³o siê bardzo du¿o tytu³ów, czasem nawet niezwi±zanych z utworami twojej ulubionej grupy. Zgrywanie zajê³o oko³o 5 minut. Zadowolony za³o¿y³e¶ s³uchawki i zacz±³e¶ i¶æ w stronê Route 102 s³uchaj±c piosenek. Licz±c pieni±dze wyszpera³o siê 2500$, doliczaj±c do tego pieni±dze zarobione na wystêpie. Twoje Pokemony, kiedy ju¿ doszli¶cie na jeziorko, by³y zadowolone, ¿e wypu¶ci³e¶ je z Balli i zaczê³y dokazywaæ miêdzy sob±.
Wiek: 29 Do³±czy³: 03 Lis 2008 Posty: 549 Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 27 Kwiecieñ 10, 19:01
- Fiufiu... Dwa patyki i pó³ patyka to ³adna sumka! Staæ nas na ¶ledzia drugiej ¶wie¿o¶ci, a to ju¿ jest co¶... - Mówiê do Pokemonów na g³os, szukam w plecaku jakiego¶ kosa, czy co¶. Rozk³adam go trzy metry od brzegu, po czym zwracam siê do Spoinka:
- S³uchaj, mamy problem. Mój sprzêt wykrywaj±cy dane Twego gatunku uleg³ samozniszczeniu w wyniku... no dobra, roz³adowa³ siê. No i nie mam zbytnio pomys³u co ty umiesz... Móg³by¶ pokazaæ co potrafisz? Tylko wiesz, nie na Electriku. - Mówiê do ¶winki, po czym obserwujê co robi. Wk³adam s³uchawki od MP4, puszczaj±c jak±¶ dobr± nutkê. Chwila odpoczynku siê przyda, mo¿e fani nie przylec± po autograf...
- No dobra dru¿yno, trzeba co¶ postanowiæ. Pierwsza rzecz to manager. Wynajmujemy sami, czy czekamy a¿ sam przyjdzie jaki¶ jeleñ? Druga rzecz to bud¿et. Wolne koncerty, czy organizowane? - Pytam Pokemonów, po czym wyci±ga z plecaka jakie¶ dobre ¿arcie. Albo i nie, telefon.
- Bry. Dwie Tonno nad staw na Drodze 102. Tylko szybko, bo g³odni jeste¶my... Tak, mam na napiwek. - Dzwoniê (domy¶l siê gdzie), po czym czekam na zamówienie. P³acê ile trzeba (no w³a¶nie, ile?), dajê dostawcy 50$ napiwku, po czym rozkoszujê siê delikatnym aromatem pizzy...
Kocyk siê znalaz³ i ju¿ po chwili by³ spokojnie roz³o¿ony przy brzegu. Twój Spoink kiwn±³ g³ówk± i na samym pocz±tku zacz±³ siê rozgl±daæ, tak aby wiedzieæ na czy mo¿e pokazaæ swoje, miejmy nadziejê dla Ciebie, jakie¶ dobre ruchy, które przydadz± siê w walkach. ¦winka przerzuca³a wzrok z wody, na drzewa, z drzew na niebo, a z nieba na krzaki, maj±c nadziejê, ¿e spotka tam dzikiego Pokemona, którego móg³by obezw³adniæ. Po chwilowym dumaniu twojego Pokemona wybra³ ataki w drzewo. ¯adnych królików do¶wiadczalnych <Poksów> nie by³o widaæ, nie wy³azi³y znik±d. Spoink spokojnie przyst±pi³ do okazania swoich ruchów, tak aby pokazaæ ile jest wart. Po dog³êbnych oglêdzinach okaza³o siê, ¿e Spoink zna zaledwie dwa ataki. Jako pierwszy zaprezentowa³ Splash. Jako i¿ ruch ten nie wiele robi³, u¿ywa³ go skacz±c wokó³ drzewa, nie robi±c drzewu ¿adnych szkód. Drugim, ju¿ skutecznym atakiem by³o Psywave. Widaæ, ¿e Spoink mia³ dobrze opanowany ten ruch, bo miota³ nim na lewo i prawo. Bardziej powa¿ny obserwator móg³ siê domy¶liæ, ¿e ¶winka, skoro tak dobrze w³ada tym ruchem, to musi mieæ oko³o 9 poziom do¶wiadczenia. Dzwoni±c do pizzerii zauwa¿y³e¶, ¿e oba Pokemony zaczê³y bawiæ siê ze sob±, bo by³o im trochê nudno. Kto¶ z obs³ugi odebra³ telefon i ¿yczliwie odpar³, ¿e dowózka bêdzie za 20 minut. Kierowca przyjecha³, wrêczy³ Ci dwa paruj±ce i gor±ce pude³ka, a po dostaniu napiwku ulotni³ siê z miejsca twojego tymczasowego pobytu. Twoje Pokemony ³akomym wzrokiem spojrza³y na pizze i podesz³y do Ciebie, chc±c wy¿uliæ pizzê.
Wiek: 29 Do³±czy³: 03 Lis 2008 Posty: 549 Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 28 Kwiecieñ 10, 19:59
Tia, najpierw rozrabiaj± nad jeziorkiem, bawi± siê, a potem przy³a¿± ³asiæ o pizzê... Z mojej w³asnej, ciê¿ko zarobionej kasy. Kurde mol, taki to naród dzi¶... No ale co poradziæ?
- Tia... przezorny zawsze ubezpieczony, jedna pizza jest wasza : d. - Mówiê, dziel±c swoj± na 6 du¿ych kawa³ów, a drug± z potraw na dwie. Po po³owie ka¿dy dostanie i gitara. Fungi musi byæ dobra, ten niepowtarzalny smak tuñczyka... Po dokonaniu konsumpcji pizzy utylizujê ¶mieci (pud³o po niej), biorê do plecaka. Kultura i ochrona ¶rodowiska przede wszystkim. Równocze¶nie sprawdzam godzinê, ¿eby¶my siê tu zbyt d³ugo nie zasiedzieli.
- No dobra dru¿yno, proponujê opu¶ciæ ten lokal. Przyczyna prosta - wypada zaj¶æ do Petalburga przed pó³noc±. Kto wie co za z³oczyñcy czaj± siê dzisiaj w krzakach... - Mówiê do poksów, czekam a¿ skoñcz± je¶æ. W tym czasie op³ukujê twarz wod±. Na szczê¶cie nie wystêpuj± tu Carvahny, podobno tylko Magikrapie i Surskity. A i one rzadko. Zbieram manatki, po czym rozpoczynam chód w stronê... chyba zachodu. Ciê¿ko bêdzie, ale spróbujê wymin±æ tylu trenerów ile siê da x /.
Pokemony trochê z obra¿on± min±, jakby telepatycznie Ciê zrozumia³y wziê³y pizzê i zaczê³y pa³aszowaæ danie przywiezione kilka minut temu przez nie zbyt uprzejm± osob±. Kiedy ju¿ wtrz±chnê³y swoj± porcjê odda³y Ci pude³ko z okruszkami pozosta³ymi po spustoszeniu jakie dokona³y twoje Pokemony. Kiedy szli¶cie nie wiele siê dzia³o, trenerów nie by³o widaæ. Jednak¿e twoi podopieczni nie nauczeniu zasad savuar-vivre'u urz±dzi³y sobie ma³y konkurs bekania. Mijane przez was dzikie Pokemony z politowaniem patrzy³y na Electrike'a i Spoink'a, których zaczê³o ponosiæ. Weszli¶cie w dalsz± fazê drogi do Petalburg City oko³o godziny 20:20. Miasto by³o niedaleko - nieca³e 10 minut ¿wawego marszu. Zaczêli¶cie mijaæ trenerów, których o tej porze mo¿na by³o zliczyæ na palcach jednej rêki. Jednak¿e byli zajêci walkami b±d¼ treningami ze sob±, ale zdo³ali oderwaæ wzrok od swoich zajêæ, aby popatrzeæ na twoje konkuruj±ce na ca³ego Pokemony, którym nawet wstyd za takie zachowanie nie by³o.
Wiek: 29 Do³±czy³: 03 Lis 2008 Posty: 549 Sk±d: White Lake
Kontakt:
Wys³any: 1 Maj 10, 15:19
Kurka wodna...
- Moi drodzy, przestañcie pliz... Tracimy w opinii publicznej, tracimy fanów... - Mówiê do dwójki, po czym czekam na zakoñczenie ich niesamowicie pasjonuj±cego pojedynku na "bek roku". Obydwaj powinni ju¿ dostaæ n00bla w kategorii: "kultura". Gdyby siê nie zamknêli, to mo¿e byæ ¼le. Najpierw komentarze, potem gwizdy... Pó¼niej obrzucanie popcornem, a na deser przyjdzie G³odzilla i nas zje... Ale przecie¿ nie jeste¶my filmem kinowym, pocornem w nas nie rzuc±. Trzeba dzia³aæ. Zamknê dwójkê w ballach, o! Maj± d¼wiêkoszczeln± strukturê, i gitara. Nie, nie ta co j± mam na karku... Bezpiecznie przechodzê przez t³um gapiów (chyba, ¿e kto¶ mnie zaczepi, to wtedy proponujê walkê). Gdybym doszed³ do Petalburga, sprawdzam jak daleko st±d do Rustboro. Zaklepujê miejsce w centrum Pokemon, tyle w sumie...
Wybacz, ¿e nie odpisywa³em. Przez to ¿e nadchodz± wakacje muszê poprawiæ niektóre ocenki i mam mniej czasu przy kompie.
Pokemony na pocz±tku nie chcia³y przestaæ, ale widz±c twoje lodowate spojrzenie umilk³y. Ludzie z niedowierzaniem patrzyli na Ciebie, Ryana, który jeszcze niedawno dawa³ taki wspania³y popis ze swoim Electrike'm, a tu ... Brak podstawowej kultury najzwyklejszych Pokemonów. Pojawi³y siê gardliwe spojrzenia w stronê twoj± i Pokemonów. Szybko schowa³e¶ podopiecznych do PokeBalli, gdzie siedzia³y cichutko, jak mysz pod miot³±. Przez pewn± czê¶æ drogi by³o "dosyæ spokojnie" je¶li tak to mo¿na nazwaæ. Dochodz±c ju¿ do upragnionego Petalburgu zaczepi³ Ciê jaki¶ ch³opak, wygl±daj±cy nie zbyt gro¼nie. By³ wysokim i krzepkim, na oko 15-latkiem o ciemnych w³osach i br±zowych oczach.
-Hej mo¿e zawalczymy ??? Mo¿e i twoje Pokemony nie maj± jakiego¶ specjalnie wyrafinowanego kunsztu w dziedzinie kultury osobistej i savour-vivre'u, ale widzia³em twój wystêp i szczerze mi siê podoba³. To chcesz walczyæ, czy jednak wolisz sobie pój¶æ ???
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.