POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
31 Styczeń 17, 21:38
Nowe Logo
Autor Wiadomość
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 11:20   Nowe Logo

No tak, tu pojawia się moje pytanie (again).
Jest możliwym, żeby było coś większego niż to pudło pokeballowe? Wiem że to trochę nie pasuje i że panel rozjedzie, ale to chyba się da zmodyfikować (pozdro każdy, kto napisze że to awykonalne bo tylko Raik może to zrobić).
Jak tak, to może odda się sprawę loga dla userów? Znacznie ładniejszy byłby styl z logiem.
 
     
Blue 
Powoli się wkręca



Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 623
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 14:12   

Nie chcę nic mówić ale Rev ma znacznie lepszą graficzną oprawę niż my! Może teraz ten Scyther im nie pasuje ale przydało by się jakieś odświeżenie. Jakiś fajny napis, może wiosenny? Albo składający się z napisu: Pokecollect i dookoła na różne kolory nicki niektórych userów?
Trzeba coś zrobić!

Sygnatura użytkownika
Podziękowania

Nenloth- za wszystko, za nasze wspólne rozmowy na GG, plotki i inne zabawne fikusy. Mogę ci wszystko powiedzieć ze wszystkiego się zwierzyć. :*

Legends - tobie też się należy choćby za wspólne chęci przeróbki forum. No i za te gadki na GG :*

Vabi i Drago - Was pierwszych poznałam. Vabi za nasze rozmówki na GG :D Drago za całokształt :*

DominLol - Tu jest za co dziękować. Porady dotyczące gier itp. ale też bardziej osobiste rozmowy. Korektorowanie PZG, i jedna mała rzecz, której nigdy nie zapomnę :*
 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 14:38   

Możnaby też zmienić styl w ogóle. Na jakiś mniej szeroki (bo ten rozciąga wiadomość bardzo), kolory: srebrny i złoty. A nie taki żółto-brązowy jak teraz jest ._.
Lugia i Ho-oh zostają, bo są śliczne.
Logo z nickami? Niezłe, może się sprawdzi?
Jakby ktoś zajął się portalem, to by źle nie było (bo ten ubogi jest raczej).
I żeby nie było że zwalam: też mogę pomóc.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 15:38   

Legends napisał/a:
pozdro każdy, kto napisze że to awykonalne bo tylko Raik może to zrobić).

dzięki za pozdrowienie

Blue napisał/a:
Nie chcę nic mówić ale Rev ma znacznie lepszą graficzną oprawę niż my!

I co z tego ? Jak Ci się podoba, to pójdź tam. Atmosfery nie robi logo tylko ludzie.

Blue napisał/a:
Trzeba coś zrobić!

Po co ? Aby zepsuć ? To, że zbliża się koniec roku i aktywność spada, to normalne. A wysilać się nie trzeba, bo jesteśmy forum PokeSerwisu więc aktywność zawsze będzie. Poza tym, forum poke z prawdziwego zdarzenia jest mało, więc lud nigdzie indziej nie pójdzie.

Legends napisał/a:
Możnaby też zmienić styl w ogóle. Na jakiś mniej szeroki (bo ten rozciąga wiadomość bardzo),

LOL. Styl jest automatycznie dopasowywany do rozdzielczości w której jest monitor, tzw. automatyczny. A styl jest dobry, wyróżnia z PoPLa i Reva które są bardzo podobne [ Logo, działy, sztywny rozmiar stylu
( to akurat coś fajnego moim zdaniem, bo dzięki temu forum na każdym kompie wygląda tak samo ) ].
Mnie się podoba poke-różnorodnośc na PPS. To tak jak z nowymi stronami, co walą z Vall arty, nie wiadomo po co, dzięki czemu mamy kilka takich samych stron. I nikomu nie przyjdzie do głowy, że można zrobić stronę na inną modłę niż Vallhallową. tj. z tapetami, o muzyce poke itp. lepiej walnąć Bohaterzy, Filmy, Anime ... Tak samo lepiej walnąć na forum : PBFa, pomysł Revowy z tym że logo robią userzy, niż wymyśleć własny oryginalny pomysł. Kiedyś PC chełpił się HelpSerwisem, teraz bronią PC jest oryginalny na tle innych lay + atmosfera.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Legends 
Powoli się wkręca
5th gen forever...



Wiek: 27
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 549
Skąd: White Lake
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 15:48   

PokeMan napisał/a:
Legends napisał/a:
pozdro każdy, kto napisze że to awykonalne bo tylko Raik może to zrobić).

dzięki za pozdrowienie

Blue napisał/a:
Nie chcę nic mówić ale Rev ma znacznie lepszą graficzną oprawę niż my!

I co z tego ? Jak Ci się podoba, to pójdź tam. Atmosfery nie robi logo tylko ludzie.

Blue napisał/a:
Trzeba coś zrobić!

Po co ? Aby zepsuć ? To, że zbliża się koniec roku i aktywność spada, to normalne. A wysilać się nie trzeba, bo jesteśmy forum PokeSerwisu więc aktywność zawsze będzie. Poza tym, forum poke z prawdziwego zdarzenia jest mało, więc lud nigdzie indziej nie pójdzie.

Legends napisał/a:
Możnaby też zmienić styl w ogóle. Na jakiś mniej szeroki (bo ten rozciąga wiadomość bardzo),

LOL. Styl jest automatycznie dopasowywany do rozdzielczości w której jest monitor, tzw. automatyczny. A styl jest dobry, wyróżnia z PoPLa i Reva które są bardzo podobne [ Logo, działy, sztywny rozmiar stylu
( to akurat coś fajnego moim zdaniem, bo dzięki temu forum na każdym kompie wygląda tak samo ) ].
Mnie się podoba poke-różnorodnośc na PPS. To tak jak z nowymi stronami, co walą z Vall arty, nie wiadomo po co, dzięki czemu mamy kilka takich samych stron. I nikomu nie przyjdzie do głowy, że można zrobić stronę na inną modłę niż Vallhallową. tj. z tapetami, o muzyce poke itp. lepiej walnąć Bohaterzy, Filmy, Anime ... Tak samo lepiej walnąć na forum : PBFa, pomysł Revowy z tym że logo robią userzy, niż wymyśleć własny oryginalny pomysł. Kiedyś PC chełpił się HelpSerwisem, teraz bronią PC jest oryginalny na tle innych lay + atmosfera.


To ja proponuję tak jak 5 inteligentnych panów z Rancza iść na ławeczkę, popijać Mamrota i narzekać na wszystko (że aktywność spada), a samemu nic w tym kierunku nie robić.
My się tu musimy zastanowić co zrobić, żeby na początku wakacji oprócz Blue, Inaki, Domina i Nena ktoś tutaj więcej siedział. Pobierać nowych, taka rola.
A atmosferę tworzy też logo, PokeManie. I styl. Wolisz czarne Pokecollect, czy biało-niebieskie?
Gdyby wszystko miał robić Raik a nie społeczność, to do końca świata byśmy siedzieli tutaj. Znaczy, na tym samym stylu.
 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 16:10   

Legends napisał/a:
(że aktywność spada),

spada, z naturalnej przyczyny ( koniec roku szkolnego ), ALE w wakacje ZAWSZE się podnosi.
Legends napisał/a:
My się tu musimy zastanowić co zrobić, żeby na początku wakacji oprócz Blue, Inaki, Domina i Nena ktoś tutaj więcej siedział.

oczywiście, że będzie kto inny. Dramatyzujesz sytuację. Jest dużo reklam PC, jest PS z którego ok. 10 % czytelników idzie na forum ( podbnie z Vall i FR ), czyli do nas...
Nic się nie dzieje, ROK temu, było gorzej, wtedy sukcesem było to, co teraz uważasz za powód do dramatu.

Legends napisał/a:
Gdyby wszystko miał robić Raik a nie społeczność, to do końca świata byśmy siedzieli tutaj. Znaczy, na tym samym stylu.

Wszystko robi samemu na PS i jakoś jest tzn. Vall ma 2k odwiedzin dziennie i 3 redaktorów, PS 1k odwiedzin i jednego redaktora-admina. Wspaniały stosunek wysiłku do efektów. Podobnie z forum, PC NIGDY NIE PADNIE, co najwyżej nicki się zmienią, bo kto pamięta DL, Cyndę czy kto tam był w styczniu 2009 r. na PC ? Tak samo w sty. 2010 r. byli nowi ludzie, i za kilka mies. też "jacyś nowi" będą grać pierwsze skrzypce zamist dotychczasowych. Normalne. Popatrz na Reva, wszyscy to nowe nicki, oprócz administracji i MG, tak samo na PC, gdzie już się nie pamięta/ ich nie ma - bohaterów z roku 2009 r.

Legends napisał/a:
a samemu nic w tym kierunku nie robić.

był rok 2008 r. + pierwsza połowa 2009 r. = coś robiłem, newsy pisałem, strony zakładałem, Shadowowi z jego "potforkami" pomagałem, pewne forum chciałem zreformować, w ideały wierzyłem, płeć przeciwną olewałem ( maine błęden ), miałem lat 14
Teraz lat przybyło, zainteresowanie zmieniło, hormon się obudził, wiara zmalała, chęci tłumione przez różne koleje losu - obumarły, charakter się zmienił...

p. Legends, za te 3 lata mnie pan zrozumie, ale póki co proszę wierzyć na słowo - to takie łatwe nie jest, jak się panu wydaje

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Poxer 
Nosi czapkę Asha
co ja tu robię



Wiek: 26
Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1641
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 16:49   

Legends: Nie przeginaj, będę jeszcze ja :D

@TOPIC: Według mnie nie wiem o co wam chodzi. Forum jest dobre, logo jeszcze lepsze, ludzie na poziomie.... Co to za dyskusja w ogóle?
 
     
NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 938
Skąd: yy..ee.. nie wiem?
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 18:40   

Cytat:
My się tu musimy zastanowić co zrobić, żeby na początku wakacji oprócz Blue, Inaki, Domina i Nena ktoś tutaj więcej siedział.

ja zawsze będę siedział. nawet, jak gdzieś wyjde zostawie włączony komp i będę se godziny na forum nabijał :p
a logo by się przydało. te pudło mi się już przejadło.

 
     
Kojot 
Nosi czapkę Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 27
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Skąd: Bandle City
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 19:20   

Nie musi być forum nafaszerowane różnymi pierdołami tak jak to na revie. I dodatkowo latające reklamy odstraszają O_o
Theme jest ładny I taki jakby delikatny.
 
     
NineTailes 
Powoli się wkręca
Murzyński Rycerz



Wiek: 26
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 938
Skąd: yy..ee.. nie wiem?
Kontakt:
Wysłany: 20 Kwiecień 10, 19:28   

fajniejszy by był bardziej srebrny i troszke w niektórych miejscach złoty, albo theme pokemon white & black, ale to nie temat o theme tylko o nowym logo :p

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.