POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostka
Autor Wiadomość
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 20 Marzec 10, 11:28   Ciekawostka

piszę, aby zachowało się dla potomnośći
z dzisiejszego shouta:

http://209.85.129.132/sea...lient=firefox-a

Dziesiąty koment od góry. IMO koleś nawet nie miał tam założonego konta, więc opinią takiego "przyjezdnego" nie ma co się przejmować, zresztą pisownia wykazuje, że to jakiś frustrat mylacy nicki ( no ja przepraszam AtoMan, a PokeMan, a Daru mają jakieś różnice, choćby wiekowe = jestem najmłodszy ^^ z tej trójcy ).

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=955974297
a tutaj mamy ślepą wiarę, że na fali renesansu Pokemon w Polsce, da się opchnąć to co mamy za free, za kosmiczną cenę, co jest oczywiście niemożliwe, bo na tym samym serwisie można znaleźć to samo, dużo taniej.

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
norbert1915 
Bug Catcher
Kocham POKEMONY


Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 326
Skąd: z regionu Kanto
Kontakt:
Wysłany: 28 Marzec 10, 22:56   

Jak drogo ja widziałem na allegro za 30 zł a nie za 100zł (oszaleli ludzie)

Sygnatura użytkownika

 
     
kurnik3478 
Bug Catcher
Gary z Alabasti!



Wiek: 31
Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 371
Kontakt:
Wysłany: 29 Marzec 10, 08:11   Re: Ciekawostka

PokeMan napisał/a:
piszę, aby zachowało się dla potomnośći
z dzisiejszego shouta:

http://209.85.129.132/sea...lient=firefox-a




Dla mnie to nic wielkiego to taki małe ruszenie bo jak sami wiemy te serie które emituje SC-FI nie są z lektorem nie są zdubbingowane ale są puszczane z napisami zadko kiedy się zdarza ze SC-Fi pusci cos z lektorem. Mi to osobiście nie przeszkadza ale to nie wiele to ruszy puszczając anime z napisami które zawsze można obejrzeć na choćby na kreskówkach No ale lepszy ryc nisz nic ja mam nadzieje ze się kiedyś doczekam Blecha na SC-Fi





PokeMan napisał/a:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=955974297
a tutaj mamy ślepą wiarę, że na fali renesansu Pokemon w Polsce, da się opchnąć to co mamy za free, za kosmiczną cenę, co jest oczywiście niemożliwe, bo na tym samym serwisie można znaleźć to samo, dużo taniej.



Ja osobiście posiadam Pokemon1 oryginalne które nabyłem na allegro za skromną dyszkę :) Lecz jeszcze nigdy nie widziałem Pokemon3 DVD wyszedł ten film w wersji DVD?

 
     
PokeMan 
Myśli, że jest PRO
Po prostu PokeMan



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1967
Kontakt:
Wysłany: 5 Listopad 10, 15:35   

Więc tak...
Pierwszy link który podałem, zmienił się, aktualny to: http://webcache.googleuse...lient=firefox-a

M4tEUSh! napisał/a:
to taki małe ruszenie bo jak sami wiemy te serie które emituje SC-FI nie są z lektorem nie są zdubbingowane ale są puszczane z napisami zadko kiedy się zdarza ze SC-Fi pusci cos z lektorem. Mi to osobiście nie przeszkadza ale to nie wiele to ruszy puszczając anime z napisami które zawsze można obejrzeć na choćby na kreskówkach No ale lepszy ryc nisz nic ja mam nadzieje ze się kiedyś doczekam Blecha na SC-Fi

Problem w tym, że "mangozjeby" ( jak ich można nazwać ) ni kumają, że Anime MIAŁO swój szczyt w Polsce Daaawno temu...kiedy na Polsacie emitowano Dubbingowane Anime ( nie tylko Poki ) i kiedy wydawano jedyne - z prawdziwego zdarzenia - czasopismo o M&A czyli Kawaii. Anime z dubem przyciągał młodych ludzi. Teraz kiedy takowych już prawie nie ma ( co to jest, jedno Anime na DXD, drugie na CN ), ni ma nowych fanów, wydaje się mniej Anime na DVD/Mang..a oni płaczą, że stacje TV nie chcą puszczać anime..puszczą, ale w wersji normalnej. Szkoda tylko, że "mangozjeby" nawet nie starają się dowiedzieć, że dubbingi robią nie TV, a studia, przez co potem tacy którym nic nie mówią takie nazwy jak ( IZ-Text, (śp)Eurocom, Master Film....) piszą pierdoły o Dubbingach Jetixowych...gdy takowych nie ma. Co najwyżej można pisać " Dubbingi Katowickie", "Dubbingi Eurocomu" itd.
Z drugiej strony, wymagają od TV i wydawców zrozumienia i np. tego, aby tłumaczył na DVD człek co lubi Anime, a SAMI nic nie kumają i jedyne co o dubbingu wiedzą, toto, że Shrek był fajny i chcą takie w Anime. Oczywiście, g ich obchodzi, że to inna animacja, inny budżet, inny "proces przygotowawczy". Więc skoro oni nie, no to TV nie i większość sensownych ludzi rozumiejących problem też nie. I nie chodzi tu aby każdy mangofan umiał wyliczać studyja itp. tu chodzi tylko, o odrobinę zrozumienia, nauczenie się, że cenzura a jakość dubbingu to dwie różne rzeczy ( cenzurę dał wydawca, a studio dubuje to co dostaje, a nie wg. swojego widzimisię vide ich idiotyczne uwagi wobec Naruto ), że generalizowanie w stylu "jetixowi aktorzy" to debilizm...

Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.

PPS: Byłem redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzień 2010 - styczeń 2011) i śp. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na śp. PokeMedia (2006-08), śp. PokemonPowrót (2008), śp. PokeShadow (2008), śp. PokePlanet2 (2008), śp. PokemonMasters (2009), śp. PokemonBeta (2009), śp. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowałem popularnym forum śp. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. byłem Pomocnikiem (działy o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowałem stronę Pokemons, którą opuściłem 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesięcznymi) jestem adminem.

Biorę sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie się na potęgę. Widocznie to działa, skoro są potęgą. Święta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walczą o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji

Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.

 
     
Titiz 
Powoli się wkręca
30.10 urodzinki :D



Wiek: 25
Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 556
Kontakt:
Wysłany: 8 Listopad 10, 15:37   

No cóż poke na tym świecie jest pełno debilów i co zrobić?

Sygnatura użytkownika


By Mr. Koper




,,A day without you is like a year without rain''

Matt Yuri

MG: Kojot

Poki: Snorunt, Koaruhie

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak każde inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przeglądarką możesz regulować warunki przechowywania cookies.