POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj



Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: paqo
9 Lipiec 09, 23:19
4 generacja

Czy podobaj± Ci siê Pokemony z 4 generacji
Tak
81%
 81%  [ 62 ]
Nie
18%
 18%  [ 14 ]
G³osowañ: 76
Wszystkich G³osów: 76

Autor Wiadomo¶æ
Trebron007 
Pewnie nie zna PokeMana


Wiek: 31
Do³±czy³: 28 Gru 2008
Posty: 9
Wys³any: 1 Styczeñ 09, 19:40   

No có¿ 4 generacja nie jest taka z³a, zag³osowa³em na tak, a co do pi±tej to ten pomys³ mi siê nie podoba, bo bêdzie ich za du¿o.
 
     
Nothing For Money 
Gapa, gubi PokeBalle
Avatar by Kojot



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 157
Wys³any: 1 Styczeñ 09, 20:19   

4 generacja mi siê podoba . Ka¿dego poka z 4generacji lubie . ¦mieszy mnie wygl±d i zachowanie Croagunka i za to go lubie . Tak jak wiêkszo¶æ tu osób wypowiedzianych zag³osowa³em na "TAK".
 
     
Vlasiax 
Gapa, gubi PokeBalle
Unova master!!!


Wiek: 31
Do³±czy³: 08 Lis 2008
Posty: 159
Sk±d: Unova
Kontakt:
Wys³any: 2 Styczeñ 09, 09:06   

Ja uwa¿am ¿e 4 generacja jest extra (szczególnie niektóre ewolucje) ale my¶le ¿e 493 pokemony chyba wystarcz± (ewentualnie doci±gn±æ 500) wiêc 5 generacja jest niepotrzebna
 
     
Piplup
Pewnie nie zna PokeMana



Do³±czy³: 05 Sty 2009
Posty: 19
Wys³any: 6 Styczeñ 09, 15:57   

czwarta generacja jest nawet nawet dlatego zag³osowa³em na tak ale ewolucje pipupa to poprostu ¿alllll dotego nie podoba mi siê troche to ¿e w bajce dawn ma pokemony g³upie ale jak nimi siê pogra to s± fajne a co do tej generacji jej + to to ¿e dodano kilka nowych poków które zaczynaj± przypominaæ troche zwierzaki

I do tego Underground jest zupe³n± pora¿k± !!
Ostatnio zmieniony przez Piplup 6 Styczeñ 09, 18:13, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  
 
     
Jakubox 
Gapa, gubi PokeBalle
^ to nie prawda!



Do³±czy³: 25 Lis 2008
Posty: 187
Sk±d: Lublin
Kontakt:
Wys³any: 6 Styczeñ 09, 16:09   

Vlasiax napisa³/a:
Ja uwa¿am ¿e 4 generacja jest extra (szczególnie niektóre ewolucje) ale my¶le ¿e 493 pokemony chyba wystarcz± (ewentualnie doci±gn±æ 500) wiêc 5 generacja jest niepotrzebna


A dzie tam! Ja chcia³bym kolejn± generê. Wiêcej zagadek itp. ^^ Tylko, ¿eby by³a na NDSa, a nie na inn± konsolê...

Równie¿ g³osowa³em na TAK. Jest to moja ulubiona generacja, bo zawiera wszystkie Poki, jest ciekawa fabu³a i ogólnie wszystko jest fajne *_*. ie potrafiê tego okre¶liæ.

Sygnatura użytkownika
 
     
Kojot 
Nosi czapkê Asha
Rumble in the Jungle



Wiek: 30
Do³±czy³: 01 Sty 2009
Posty: 1448
Sk±d: Bandle City
Wys³any: 14 Styczeñ 09, 14:25   

Wed³ug mnie to niektóre poki sa fajne ale jednak niektóre to nafaszerowane mutanty ;d
 
     
Maron 
Nosi czapkê Asha
By³y mod



Wiek: 30
Do³±czy³: 16 Lis 2008
Posty: 1134
Sk±d: Zza biurka
Kontakt:
Wys³any: 17 Styczeñ 09, 16:27   

Je¶li wyjdzie na GBA/ N64 tak! na ND mo¿e byæ ale

Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,


 
     
Jakubox 
Gapa, gubi PokeBalle
^ to nie prawda!



Do³±czy³: 25 Lis 2008
Posty: 187
Sk±d: Lublin
Kontakt:
Wys³any: 17 Styczeñ 09, 18:39   

Jeju, wiadomo, ¿e nie wyjdzie na te przestarza³e konsole. Na pewno NDS lub wy¿ej. Miejmy nadziejê, ¿e niepotrzebna bêdzie kamerka, bo trzeba bêdzie siê przygotowywaæ na kupno DSi :kwasny:

Sygnatura użytkownika
 
     
Mack 
Pewnie nie zna PokeMana



Wiek: 32
Do³±czy³: 04 Sty 2009
Posty: 96
Wys³any: 18 Styczeñ 09, 21:47   

Na pocz±tku nie mog³em siê przekonaæ do poków z trzeciej i czwartej generacji ale teraz uwa¿am ¿e czwarta jest na prawdê cool :D Mam w¶ród niej kilku moich ulubieñców, wiêc dlatego zag³osowa³em na TAK :D

Sygnatura użytkownika
 
     
Ababa
Pewnie nie zna PokeMana



Do³±czy³: 14 Mar 2009
Posty: 17
Sk±d: z pokebala
Wys³any: 15 Marzec 09, 12:42   

4 generacja fajne poki i fajne kontynuacje poprzednich. tylko mogly by byc na gba a nie nds bo emulator do kitu :P :zdziwko:

Sygnatura użytkownika
 
     
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Szablon savePokeCollect stworzony przez Raika/Perry. Statystyki
Internetowe RPG - gry MMO i MMORPG online TOP50 Gry Pokemon Valhalla AntyGaming”PokeSerwis Tylko Lati
Pokemons.tnb.pl pokemon special Pokemon Trainer
Dream League
Topsites FireChao TopsitesPPN Top 50 Forum Topsite

Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.