POKECOLLECT.net.pl - Oficjalne forum strony DomixPokemon.pl
Zarejestruj
Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PokeMan
28 Maj 12, 10:24
Ranger w akcji! Choć nie tylko...
Autor Wiadomość
Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 9 Październik 09, 18:07   Ranger w akcji! Choć nie tylko...

Poleciłeś Sphealowi:
-Aurora Beam!
Cudowny dźwięk rozległ się w parku. To był twój sposób na wabienie. Czekałeś dłuższą chwilę. Już chciałeś coś powiedzieć, ale cos ruszyło się w trawie.
-Spheal, przygotuj się do walki, bo to może być coś nieprzyjemnego!- szepnąłeś.
Jednak z trawy wyłonił się mały Swinub.
-Nub, nub!- krzyknął.
Chyba polubił twojego Spheala, ponieważ podbiegł do niego i tulił się dłuższą chwilę. Zapytałeś:
-Swinub! Chcesz zosatć ze mną?
-Swinub!- odpowiedział.
Wziąłeś go na ręce i ruszyłeś w stronę miasta.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!
Ostatnio zmieniony przez Nenloth 8 Kwiecień 10, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

Afil 
Potrafi spojrzeć Brockowi w oczy |D
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 9 Październik 09, 18:14   

(myśli - Hm.... Dziwne.. Zgodził się bez przekonywania. A może on !)
Pomyślałem i spojrzałem na Spheala, chwile potem na Swinuba.
(myśli - Nieeeee.. To niemożliwe ! Przecież to nie jest ten sam gatunek)
(myśli - A może !?)
Z przerażeniem patrzyłam się na Swinuba, lecz po chwili powiedziałem.
- Hej, Swinub mam pytanie... jesteś Nią czy Nim? - Nie przerywając kontaktu wzrokowego spytałem.
- Ah... No tak ! Ty nie mówisz. Więc odpowiedź mi - 2 sniub na On, a 1 sniub na ona.
-------------------------------------------------------------------------------------
Dobrze ? Mam coś zmienić ?

Sygnatura użytkownika
Ich bin eine :ninja:
Jak coś to łapać mnie na steamie. Nick: afil7

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 9 Październik 09, 18:34   

Dobrze, o to chodzi.

-Swinub, Swinub!
-A więc jesteś nim. Dziwne...
Swinub chyba tak bardzo polubił twojego Spheala, że się do niego tulił. Stwierdziłes, że możesz z tym życ. Dotarliście do waszej villi. Ojciec dobrze zarabiał, więc było was stać na taki dom. Oba Pokemony były bardzo głodne. Chciały się też pobawić. Koło villi w basenie pływała twoja siostra, Madelaine.

Sygnatura użytkownika

Korepetycje! Chemia, matematyka, języki obce (ANG, DEU). Pomogę w zadaniu, podszkolę. Tylko żebym był.

Podziękowania
Legends- za grę i za wszystkie pogaduszki na GG o Barcy, Yellowcardzie i innych głupotach; znalazłem brata, Blue- za grę i za wszelkie zwierzenia; jesteś moją studnią!, Inaka- za twój charakterek, którego wciąż nie rozumiem, a bardzo lubię, MG- za pomoce w MSach i Trade'y, Kojot- za uświadomienie mnie o pewnych rzeczach i chęci convertu, Byakurai- za skajpowanie i Karaoke, i długaśne gry, Afil- za avatary i grę i za randomowe rozmowy na Skajpie, Poxer, Kowalt, Szymbar, Maron- za grę u mnie było/jest bardzo miło, i wszelkim innym, którym się to należy, a ich tutaj nie wymieniłem.

POKECOLLECT FOREVER!

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 9 Październik 09, 18:53   

Idę w kierunku szafki, w której trzymam jedzenie dla pokemonów.
Nasypuję jedzenie do 2 talerzy i mówię :
- Proszę bardzo, to niewiele, ale trzeba oszczędzać do jutra.
Radośnie patrzę się jak pokemony jedzą z zawrotną szybkością. (Need For Speed xD )
(myśli - *Hm...* Wiem że Spheal uwielbia pływać, więc z nim trochę popływam.)
(myśli - Ale co lubi Swinub ?! Muszę się zapytać)
- Hej... Swinub.. Tak szczerze mówiąc nie wiem co lubisz robić. Czy możesz mi to jakoś pokazać ? - Pytam się z nadzieją, że coś pokaże.
- Ah ! Spheal ! Moja siostra się kompie, idź już do niej, a ja za chwilkę dołączę.
I ponownie spojrzałem się na brązową świnkę.

Sygnatura użytkownika

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 9 Październik 09, 21:53   

Taka mała uwaga: dialogi pisz w kursywie i jak myślisz to rób atk:
-Bla, bla, bla- pomyślałem.

Swinub poruszał swoim nosem.
-A lubisz jak się cię mizia po nosie?
-Swinub, nub!
Więc pomiziałeś po brodzie Swinuba, a on wyrażnie sie uśmiechnął. Zawołałeś:
-Hej Swinub! Chcesz popływać?
W expresowym tempie się przbrałeś i wskoczyłeś do basen z Swinubem na rękach.
Po kąpieli zastanawiałeś się co robić.

Sygnatura użytkownika

Podziękowania

POKECOLLECT FOREVER!

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 9 Październik 09, 22:11   

- Co robimy ? - Zapytałem się Spheala i Swinuba.
- Może troszkę pobiegamy ? A może porysujemy ? Bo chyba kąpieli macie już dość ? - I mówiąc te słowa, spojrzałem się na nich, żeby tylko nie powiedzieli ,,Nie''
-A z drugiej strony... marzy mi się podróżowanie po całej krainie pokemonów. - Zamarzyłem się i o mało nie wpadłem do basenu.
- DOBRA ! Jutro pożyczam kasę od starych, pakujemy się i wyruszamy w świat. Co wy na to ?! - Spytałem się wielce uradowany
-----------------------------------------------------------------------------
Ale ja już mam taki nawyk... lekki :/

Sygnatura użytkownika
Ostatnio zmieniony przez Afil 10 Październik 09, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 10 Październik 09, 11:39   

Ok. Przeżyję. Jeszcze:
Kąpiel, nie kompiel. Mozilla powinna poprawić.

Od rodziców dostałeś 10000 $.
-Tak mało?- odparłeś żartobliwie.
Do plecaka wziąłeś karmę, karty do gry i Pokeballe. Kupiłeś to wszystko w markecie.
-Spheal, Swinub! Chodźcie! Wyruszamy!
Wyszliście z domu i już na pierwszym kroku zauważyliście Magikarpa pluskającego się.
-Spheal! Nic nie rób. Gdy tylko wyjdzie z wody, zginie. Zostawmy go.
Ruszyliśice ścieżką w stronę Parku Narodowego.

Sygnatura użytkownika

Podziękowania

POKECOLLECT FOREVER!

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 10 Październik 09, 11:49   

*świst, świst, świst !*
Idąc wesoło gwiżdże, lecz nagle wpadł mi do głowy genialny pomysł.
Więc się zatrzymałem i zacząłem mówić.
- Hej ! Cała moja zgrajo ! - Nie myśląc zwróciłem się do poków - Może rozbijemy obóz ?

- Wiecie, będziemy spać pod gołym niebem. W nocy będziemy szaleć w lesie lub jeziorze, a za dnia będziemy odsypiać całą noc, ale tylko przez trzy... no może cztery dni. I jak wam leży ten pomysł ? - Spytałem się o zdanie, żeby nie było konfliktu.
- Eh... co ja tu wymyślam ! Na pewno się nie zgodzą - Pomyślałem pogrążając się w smutku.

--------------------------------------------------------------------------
Pisałem to o 23:00.
Mogłem nie zauważyć że jest tam błąd :P

Sygnatura użytkownika

Nenloth 
Szlachta Collectowa
Rycerz Wody

Kontakt:
Wysłany: 10 Październik 09, 11:58   

Twoja kompania wrzasnęła, że nie chce. Widocznie lubią sobie pospać. Nagle zauwazyłeś pedzącą postać.
-Uciekajcie! Goni mnie łóżko!
-Chyba naćpany...- pomyślałeś.
Ale zza wzgórza wyłoniło się ogromne łóżko. Cos ci przypomnał ten kształt.
-Spheal! Aurora Beam!
Jednak twoich Pokemonów już tu nie było. A łóżko pędziło w twoją stronę.
-Arcanine!- ryknąłeś udajać krzyk Arcanine'a.
"Łóżko" się zatrzymało. Chwyciłeś kolesia i powiedziałeś:
-Straszymy frajerów, co? Zobaczymy co powie na to sierżant Jenny!
I przywołujać sowje Pokemony, ruszyłeś na oswojonym Arcaninie w stronę miasta.

Sygnatura użytkownika

Podziękowania

POKECOLLECT FOREVER!

Afil 
Lodowy Rycerz - Yay!

Kontakt:
Wysłany: 10 Październik 09, 12:11   

- Ha ! Błazen się znalazł ! Myślał że dam się nabrać ! Z resztą troszkę dałem - Takie myśli w tej chwili przenikały moją głowę.
Aż w końcu powiedziałem na głos.
- Ten Arcaninie jest twój ? Czy kogoś z twojego otoczenia ? A MOŻE GO UKRADŁEŚ !? - Dopytuję się chłopaka - No dalej ! Gadaj ! Ja za siebie, nie ręczę ! - Pod wpływem emocji krzyczę.
Nie czekając na odpowiedź kolesie spytałem Arcaninia.
- Nie obraziłeś się że go tu położyłem ? - Spytałem się Ognistego Wilczura
- Swinub, Spheal.. trzeba go odwieźć.. więc podróż odkładamy - Nadal wkurzony powiedziałem.
--------------------------------------------------------------------
A propos ognistego wilka... Ja go zawsze tak widziałem :P
A i dobrze teraz piszę ? Czy mam zmienić czcionkę do dialogu ? >.>

Sygnatura użytkownika